Esileht Ilu ja tervis gen herpes ja tsinksalv?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: gen herpes ja tsinksalv?

Postitas:

oskab keegi öelda, kas see tsinksalv, mida saab osta poest (näiteks Rainbow tsink beebisalv) ja mis mõeldud beebi pepule on sama, mida müüakse apteegis ja mõlemad sobivad herpesele?

olen hädas sellega ja lööb välja alati samasse kohta ja tavajuhul külmetamisel või päevade järgselt. olen proovinud määrida aciclovir salviga kuid ikka väga valus vähemalt 7 päeva. seekord on ta õige suur ja valus, aga kuna imetan, siis ei oskagi midagi teha.
kunagi lasin günekoloogil võtta herpeselt analüüsi ja see millegipärast ei näidanud viiruse olemasolu. Seega tookord ta tabletikuuri ei määranud.

samas tunne on samasugune kui huuleherpese puhul. Väga valus ja kipitab. välja näeb küll natuke erinev, koorikuid ka ei tule kunagi. Mis see siis veel võiks olla?
Uurisin netist ja ei leidnud mingit vastet.

Kas kellelgi on aidanud mingi tabletikuur? Kas peale Valtrexi veel midagi on ja kas seda saab retseptita ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 11:12; 17.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see pole sama toimeainega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 11:12; 17.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilma retseptita neid tablette vist ikka ei müüda,
aga kuna sul on väike laps, siis on sul ka \”oma\” günekoloog olemas, räägi talle oma murest.

tsinksalv on vist lihtsalt leevendava-kuivatava mõjuga, need acycloviriga salvid peaks paremini aitama. zovirax oli kallim, acic geel odavam, minul mõjusid ühtviisi hästi mõlemad.

salviga hakkasin määrima kohe, kui näpu all mingit kahtlast kohta tundsin. ma mitte ei pannud salvi peale, vaid hõõrusin selle korralikult naha sisse. hõõrusin ikka nii, et nahk hellaks läks. nii mõnedki korrad olen sedasi villide tekkimise üldse ära hoidnud.

kui Mirena panna lasin, siis kadusid päevad ära ja ühes nendega ka herpes. nii et kui väga varsti pole plaanis järgmist last saada, kaalu Mirena panemist. mina olen väga rahul, muidu oli koos päevadega tihti ka herpes platsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis gen herpes ja tsinksalv?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.