Esileht Rasestumine ja lapse ootamine geneetiku juurde

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: geneetiku juurde

Postitas:

Esimese kuklavoldi uuringu läbisin madala riskiga. nüüd saadeti triple testi tegema veebruaris. Selline küsimus – kui palju neid uuringuid üldse tehakse, kui kõik on korras. Kas kui näidud oleksid olnud head, siis poleks mind II trimestri triple testi tegema saadetud? Millistel juhtudel geneetiku juurde saadetakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest kohast jutt. Mina ITK-s ja saadeti ka Triple testi tegema. Sain ämmakalt sellise vastuse, et üle 30-ne saadavad nad kõik ka Triple´t tegema. Aga minu arust, mida enam proove ja teste tehakse, seda parem. Saadeti ka GTT tegema kuigi mingit näidustust otseselt polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma ka ITK-s ja vanust pea 40. Ma lihtsalt hakkasin muretsema, et kuklavoldi uuringu lehel oli peal soovitus, triple testi tegemiseks. Kartsin, et äkki on miskit halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mitte üle 35aastastele ei tehta ka looteveeuuringut (ka ilma otsese näidustuseta). Olen nagu seda kuskilt kuulnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin tartus juba teise lapsega erakas. Haigekasse kohaga. Esimese aja oli vanust 24 nüüd 28 ja mõlemal korral on KV ok olnud ja ikkagi on tripelit tegema saadetud. Esimesel juhul näitas test ka riski. Mis täpselt enam ei mäletagi. Lasin tookord ka LU teha ja kõik oli korras. Sündis kena poeg. Seekord oli tripel korras. Minu meelest mida rohkem uuringuid seda parem. See tilk verd tükki küljest ei võta aga annab hingerahu küll.

Kahe esimese lapsega olin arvel TÜ kliinikumis ja seal tehti vaid seda dobel testi aga kuna see oli ok siis ilmselt muud vaja ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei ole 35, see vanus on nüüd 37 ja kohustuslik see ei ole. Mina lähen ka Triplet tegema, kuna kuklavolt (2,9) tõstis oscar testil oluliselt kromosoomi haiguste riski. Vanust 36, sünnituse hetkeks pea 37 aga LVU peale veel ei mõtle, näis mis triple näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma 35 ja ITKs – samuti oli lehe peal soovitus triple testiks (kuigi risk oli madal). ämmakas ka seletas, et see puhtalt vanuse pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuressaares näiteks tehaksegi alati rasedale 2 testi- kuklavoldi UH+ triple test. Olenemata sellest, mis tulemus on kuklavoldi UH-l ja kui vana või noore naisega on tegu. Mind paneb imestama, et mõnel pool piisabki ainult ultrahelist, et öelda, kas kõik on ok? Normaalne ju, et põhjalikult uuritakse. Sinu puhul on ilmselt \”kohustuslik\” triple just vanuse pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine geneetiku juurde

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.