Esileht Ilu ja tervis genitaal herpes

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: genitaal herpes

Postitas:

Kellel olnud ja kui see tõbi parasjagu kallal kas võib olla vahekorras või nakatan ka oma abikaasat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti nakatad. Nakatad ka siis, kui herpest parasjagu pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 19:24; 07.04 12:40; 07.04 12:56;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kellel olnud ja kui see tõbi parasjagu kallal kas võib olla vahekorras või nakatan ka oma abikaasat?[/tsitaat]

See ju nii valus, kuida Sa saad üldse selle ajal vahekorra peale mõelda? Aga herpes nakkab küll jah. Mina pole herpese aeg vahekorras olnud, mitte enne kui korralikult ära paranenud on(ehk siis täitsa ära kadunud on). Zovirax kreem iga nelja tunni tagant aitab väga hästi muideks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui tegu on su abikaasaga, siis pole ju enam vahet. Nakkuse on ta juba ammu saanud. Sa ei saa ju seksist üldse loobuda. Minu mees igal juhul teab, et mul gen.herpes. Temal endal pole see kordagi välja löönud. Olen seksinud ka nii, et herpes aktiivses staadiumis. Ei ole midagi valusat. Oleneb, kuhu parajasti lööve tekkinud on. Mõnikord ainult paar villikest. Mind see Zovirax pole aidanud.

0
0
Please wait...
Postitas:

abikaasal on herpes ja kui herpes aktiivne pole,ei ole voimalik seda edasikanda.viirus kandub edasi ainult siis kui on aktiivne ja kui on aktiivne,kasutada vahekorras olles kondoomi.abikaasal herpes juba ule 10 a olnud ja pole mulle edasi kandnud,tuleb olla lihtsalt ettevaatlik.

0
0
Please wait...
Postitas:

kas see herpes on sama asi, mis suu ohatiski?

0
0
Please wait...
Postitas:

Tundub, et teemaalgatajale ei meeldi talle antud vastused. Sellest ka see miinustamine. Ilmselt sellepärast, et tõde ja tegelikkus ei sobi kokku tema arvamusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 19:24; 07.04 12:40; 07.04 12:56;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]abikaasal on herpes ja kui herpes aktiivne pole,ei ole voimalik seda edasikanda.viirus kandub edasi ainult siis kui on aktiivne ja kui on aktiivne,kasutada vahekorras olles kondoomi.abikaasal herpes juba ule 10 a olnud ja pole mulle edasi kandnud,tuleb olla lihtsalt ettevaatlik.[/tsitaat]1. Herpes kandub edasi ka siis, kui pole parasjagu aktiivses faasis.
2. Herpes on üks haigustest (peale papilloomviiruse), mis nakatub ka kummi kõrvalt.
3. Sinu abikaasal on viirus, siis on ta selle sulle üle andnud. Sul pole see lihtsalt vallandunud ja ei pruugigi kunagi vallanduda. See aga ei tähenda, et oled viirusevaba.
Oma järgmistele võimalikele sekspartneritele oled sa kindlasti nakkusallikaks. Nakatad teisi, aga ise ei pruugi kunagi reaalselt tõve aktiivse faasiga kokku puutudagi.

Kui teemat ei valda, siis milleks on vaja ebaõiget infot levitada? Ise võid pealegi uskuda seda, mida soovid, aga ära vähemalt teistele inimestele seda \”tarkust\” jaga!
Kurb tegelikult, et inimestel on nii madal teadlikkus nendest asjadest! Seda enam, et su oma partner kannatab selle viiruse käes võiks olla teemaga kursis.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minul ka aastaid juba. Abikaasa teab, aga temal pole veel välja löönud. Minul on kord huulel ja kord \”seal\”… kuna seda viirust välja ei saa, siis suht paratamatu olukord. Või mis ?

0
0
Please wait...
Postitas:

Kas selle raviks on ainult retseptiravimid või on midagi ka käsimüügis?

0
0
Please wait...
Postitas:

Kuidas teil avaldub? Mul haavandilised alad tupeava juures. Ilma villideta. Kellelgi veel nii? Esimest korda elus praegu selline jama…

0
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ilu ja tervis genitaal herpes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.