Esileht Veebikonstaabel Georgi Rusinov- Hoiduda maaklerist kes tegeleb pettusega.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Georgi Rusinov- Hoiduda maaklerist kes tegeleb pettusega.

Postitas:

Maaklet kellelt üürisin pool aastat tagasi korteri ei saada komm arveid,isegi kui talle seda telefonitsi meelde tuletada. Eestikeeles on Georgiga suhteliselt võimatu asju ajada,kuna vend teeb näga nagu saaks aru aga tegelt ei saa midagi aru.Maakler ei saatnud 3 kuu jooksul kommunaal arveid ja esitas siis need kõik korraga . Kas selline käitumine on lubatud?
Maakler pidi tooma meile peale lepingu allkirjastamist korteri teise paari võtmeid ,mida pole on võtmed,sest need olid alguses väidetavalt vanade üürnike käes ja arvatavasti ta neid sealt kätte ei saanud- Nüüd elan teadmisega ,et kellegile kolmandal on mu kodu võtmed. Agetra oü on ettevõtte millelt mina üürisin siis korterit ja mul on väga selline tunne et raamatupidamine on seal väga paigast ära. Kommunaalarved mille olen kätte saanud ja agetra oü le kandnud ei ole jõudnud korteriühistuni,see tähendab siis seda ,et maksan arveid aga teised elanikud vaatavad ikka kui võlglast. Natukene nõme lugu ju.

Ühesõnaga et elu oleks ilusam ,muretum ja rõõmsam ärgem toetagem selliseid Maaklerid ,kes ei vääri seda! Georgi Rusinov -Jätame kõik meelde!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis ajast maakler arveid saadab? Maakler on ju ainult vahendaja kuni lepinguni. Tema otsin kliendi või klient leiab korteri tema kuulutuse peale. Sellise asjaga pole mina kyll varem kokku puutunud, et maakler veel mingeid arveid vahendab. Miks? Omaniku kontakti ei ole või? Mine yhistu esimehe juurde ja küsi, kes korteri omanik. Võta temaga otse ühendust. Ja see, et te julgete seal elada kui kellegi kolmanda käes võtmed on…. Nunuh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taolistel juhtudel tasub kõiki asju ajada kirjalikul teel – sel juhul teile tekib tõend ka sellest, mida lubatakse. Kui lõpuks asi üürivaidluskomisjoni või kohtusse jõuab, on teil enda seljatagune kindlustatud.

Esimese asjana, kui teist paari võtmeid siiski pole üle antud, võiksite küsida luba lisa luku paigaldamiseks. Teiseks esitage kirjalik päring firmale, kas korteriga seotud kommunaalmaksed on tasutud. Kui teie teate üht ja firma vastab teist, siis tuleb edasi tegutseda ebakõlade lahendamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Georgi Rusinov- Hoiduda maaklerist kes tegeleb pettusega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.