Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Gepretix 200mg

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Gepretix 200mg

Postitas:

Gepretix’i infolehel on kirjas, et ravim on ette nähtud ainult suukaudseks kasutamiseks. Nüüd aga loen,et mõned kasutavad seda ka vaginaalselt. Naistearst mulle juhiseid ei andnud, usaldan hetkel infolehte. Kuidas teie seda manustanud olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 13:36; 07.04 14:02; 07.04 14:26; 08.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult vaginaalselt. 1 kapsel hommikul, teine õhtul (peale pesemist, enne magamajäämist) ja alati samadel kellaaegadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 13:49; 07.04 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samasuguse rohu analoogi, pehmekapsliga mikroniseeritud progesterooni õlilahus kasutanud vaginaalselt. Nii jõuab kõige paremini rohi sinna (vereringe viib imendunud rohu otse emakalimaskestadesse, nn firts-pass transvaginal route (mul ei tule täpne termin sellele tupe-emaka vereringe kohta meelde), kuhu vaja, ilma suukaudse manustamiseta, googelda.
Kusjuures kui rohi tekitab tupes ärritust vms, siis kasutatakse neid pehmekapsleid ka rektaalselt.
Analoogis on Utrogestan, Prometrium

nt https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03619707

First-pass metabolism substantially reduces the bioavailability of oral progesterone to <10%.

Using Prometrium vaginally is thought to increase the amount of available progesterone in the uterine lining. This concept is good for women hoping to prevent miscarriage. The goal is to thicken the uterine lining.

When taken orally or injected, progesterone is made available in greater amounts in the bloodstream. But women taking Prometrium vaginally may not have as high levels of progesterone in the bloodstream. This is normal and not a problem because the goal is more progesterone in the uterus, not the bloodstream.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 13:54; 08.04 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult vaginaalselt. 1 kapsel hommikul, teine õhtul (peale pesemist, enne magamajäämist) ja alati samadel kellaaegadel.

Kas arst andis konkreetselt sellised juhised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 13:36; 07.04 14:02; 07.04 14:26; 08.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on arst alati öelnud, et tupe kaudu kasutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult vaginaalselt. 1 kapsel hommikul, teine õhtul (peale pesemist, enne magamajäämist) ja alati samadel kellaaegadel.

Kas arst andis konkreetselt sellised juhised?

Jah, andis.
Kui sa kahtled, helista arstile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 13:49; 07.04 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult vaginaalselt. 1 kapsel hommikul, teine õhtul (peale pesemist, enne magamajäämist) ja alati samadel kellaaegadel.

Kas arst andis konkreetselt sellised juhised?

Jah, andis.

Kui sa kahtled, helista arstile!

Selge! Aitäh! Arst ei võta telefoni vastu, sellest ka postitus siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 13:36; 07.04 14:02; 07.04 14:26; 08.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupe kaudu ja minul iga kord olnud 3x päevas.
Eelviimase siirdamise järel kuulsin aga Pelgulinna arstilt ka sellist infot et osad naised võtavad õhtuse ravimi suukaudsena – pidi tegema natuke uimaseks ehk on natuke nagu unerohi. Proovisin siis ka ja töötas tõesti ;). Aga nüüd olen ikka jälle vaginaalse variandi juures tagasi, olen saanud aru et nii on ta ikka mõeldud ja töötab paremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin seda küll suukaudselt! ???? Ei tulnud selle pealegi, et kapleid tuppe toppida ja arst midagi ei öelnud ka enne tarvitamist.????

Update: vaatasin oma vana Gepretix 200mg ravimi infolehte ja seal ju selgelt kirjas, et see ravim on ette nähtud ainult suukaudseks kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal kõik 5+ ringi ja erinevate arstide juures alati vaginaalne kasutamine olnud. Arst teist ikka targem ja kui teda ei usalda, siis ei saa ka katsed õnnestuda. Igal arstil oma skeem ja pole veel kuulnud, et keegi seda suukaudselt kasutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käskis arst suukaudselt võtta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud nii et IVF on üks paras katsetamine, sest meie kõigi kehad on erinevad ja reageerivad väga erinevalt.
Erinevad arstid määravad erinevaid ravimeid, erinevaid doose. Ka sama arst proovib üks kord ühtemoodi ja teinekord natuke teistmoodi. Vaatab mis just sinu kehale kõige paremini töötab.
Nii et me võime siin muljetada küll et kellele mida ja kui palju, aga see ei tähenda et sinule sama. Kui sul on kahtluseid, võta kindlasti arstiga ühendust ja küsi asjad üle. Proovi kõiki kanaleid ja küll sa ta ükskord kätte saad. Kui on aga juba ajakriitiline, siis hakka lihtsalt ravimit võtma nii nagu sina mäletad et sulle öeldi. Ma olen siin lugenud küll juhuseid, kus on kogemata erinevat kogust võetud või natuke erineval ajal, midagi hullu pole juhtunud 🙂
Kõige tähtsam on et sa usaldad oma arsti!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, see ongi seal ravimi pakendil kirjas: ainult suukaudseks kasutamiseks. Minu erinevad arstid on selle alati üle rääkinud – seal on küll kirjas nii, aga palun kasutage nii.
Meie kehad ja meie arstid ja raviskeemid ja doosid on erinevad, tuleb teha nii nagu arst ütles!

Mina kasutasin seda küll suukaudselt! ???? Ei tulnud selle pealegi, et kapleid tuppe toppida ja arst midagi ei öelnud ka enne tarvitamist.????

Update: vaatasin oma vana Gepretix 200mg ravimi infolehte ja seal ju selgelt kirjas, et see ravim on ette nähtud ainult suukaudseks kasutamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud nii et IVF on üks paras katsetamine, sest meie kõigi kehad on erinevad ja reageerivad väga erinevalt.

Erinevad arstid määravad erinevaid ravimeid, erinevaid doose. Ka sama arst proovib üks kord ühtemoodi ja teinekord natuke teistmoodi. Vaatab mis just sinu kehale kõige paremini töötab.

Nii et me võime siin muljetada küll et kellele mida ja kui palju, aga see ei tähenda et sinule sama. Kui sul on kahtluseid, võta kindlasti arstiga ühendust ja küsi asjad üle. Proovi kõiki kanaleid ja küll sa ta ükskord kätte saad. Kui on aga juba ajakriitiline, siis hakka lihtsalt ravimit võtma nii nagu sina mäletad et sulle öeldi. Ma olen siin lugenud küll juhuseid, kus on kogemata erinevat kogust võetud või natuke erineval ajal, midagi hullu pole juhtunud ????

Kõige tähtsam on et sa usaldad oma arsti!

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 13:36; 07.04 14:02; 07.04 14:26; 08.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötavad nad igat moodi manustades, pole mõtet väga muretseda. Minu arst seletas kunagi nii, et tupe kaudu jõuab rohkem ravimit just sinna kuhu vaja- limaskesta. Et kuigi lokaalselt manustades jääb ravimi hulk vereplasmas väiksemaks kui suu kaudu, siis tegelikult pole vaja muretseda, sest ta lähebki just sinna, kuhu vaja. Jõuab ka suu kaudu manustades sinna kuhu vaja.
Progesteroonil on tõepoolest rahustav ja lõõgastav toime suukaudu tunneb seda paremini 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 13:54; 08.04 16:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Gepretix 200mg