Esileht Lapse ootamine Gepretix vs Duphaston

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Gepretix vs Duphaston

Postitas:

Millised on teie kogemused Gepretixiga? Mis vahe neil kahel on? (Duphaston ja Gepretix)
Mul on rasedus 6+2, südametöö olemas, kuid pruunkas määrimine. Kirjutati Gepretixi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imendub paremini, vaginaalne. Tuleb välja küll natukene seest, aga kanna pesukaitset. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on teie kogemused Gepretixiga? Mis vahe neil kahel on? (Duphaston ja Gepretix)

Mul on rasedus 6+2, südametöö olemas, kuid pruunkas määrimine. Kirjutati Gepretixi.

Minul oli eelmine rasedus samamoodi. Minul oli progesteroon madalavõitu, mistõttu kirjutati välja Gepretix. Sain aru, et see on naturaalsem ja tugavam progesteroon.
Mina võtsin seda suukaudselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on teie kogemused Gepretixiga? Mis vahe neil kahel on? (Duphaston ja Gepretix)

Mul on rasedus 6+2, südametöö olemas, kuid pruunkas määrimine. Kirjutati Gepretixi.

Minul oli eelmine rasedus samamoodi. Minul oli progesteroon madalavõitu, mistõttu kirjutati välja Gepretix. Sain aru, et see on naturaalsem ja tugavam progesteroon.

Mina võtsin seda suukaudselt.

Suukaudselt naturaalset progesterooni manustada ei saa, kuna laguneb seedetraktis. Suukaudne vorm on siiski sünteetiõine progestiin, sama asi mis Duphaston kuigi võib olla teise kaubamärgi nimega (võrrelge ravimite infolehti).

Naturaalne progesteroon on kreemides, määretes, jne. Millist ravimivormi määrata, otsustab arst (ehk kas on vaja rasedust nö veidi toetada, või on vaja oluliselt suurendada progesteroinitaset veres).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 03:11; 15.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on teie kogemused Gepretixiga? Mis vahe neil kahel on? (Duphaston ja Gepretix)

Mul on rasedus 6+2, südametöö olemas, kuid pruunkas määrimine. Kirjutati Gepretixi.

Minul oli eelmine rasedus samamoodi. Minul oli progesteroon madalavõitu, mistõttu kirjutati välja Gepretix. Sain aru, et see on naturaalsem ja tugavam progesteroon.

Mina võtsin seda suukaudselt.

Suukaudselt naturaalset progesterooni manustada ei saa, kuna laguneb seedetraktis. Suukaudne vorm on siiski sünteetiõine progestiin, sama asi mis Duphaston kuigi võib olla teise kaubamärgi nimega (võrrelge ravimite infolehti).

Naturaalne progesteroon on kreemides, määretes, jne. Millist ravimivormi määrata, otsustab arst (ehk kas on vaja rasedust nö veidi toetada, või on vaja oluliselt suurendada progesteroinitaset veres).

Minul oli vaja prog.taset tõsta ja ilmselt andis siis arst vale infot, kui küsisin, et miks just Gepretixi välja kirjutas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Gepretix on tablettina, siis ilmselt on sama toimeaine mis Duphaston (sünteetiline progestiin) ja seda kasutataksegi prog taseme tõstmiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 03:11; 15.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Gepretix vs Duphaston

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.