Esileht Ajaviite- ja muud jutud Gerli a Chantelle Glamuur ja moeüritused

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Gerli a Chantelle Glamuur ja moeüritused

Postitas:
kanalaine

Ainus mõte seda galeriid vaadates: kadakasakslus on Eestis jätkuvalt täies elujõus.

+18
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Ma ei tahaks sellele tüdrukule liiga teha. Päriselt. Tema abikaasa on väga ebaviisakas, vulgaarne ja rahapatakaid lugev ärimees, meil on ühiseid tuttavaid. Gerli ise on malbe, viisakas ja tegelikult ikka nii alakaaluline ja ennast hävitav naine. Mul on mõned ühised tuttavad nendega ja minu teada on Gerli enamus oma sõprusringkonnast pidanud loobuma- kõik mehe pärast. Sõbrad on proovinud jääda ta kõrvale, aga abikaasa pärast on võimatu- ei ole põhjuseks, et mees keelab sõpradega suhelda, vaid just see, kuidas ta mees inimestega käitub- keegi ei taha tema seltskonnas viibida. Ilmselt see fab life esitlemine ongi minu meelest asi, mis teda haibib ja hindab teiste silmis. Teaks ta vaid, et see on tegelikult tema ise, tema looming jne, Nii kahju :/

Ja 40+ vahetavad sellised mehed sellised naised noorema vastu välja.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Aga mis siin siis valesti öeldud on? Olen vaene inimene ja minuga asju ajades tõepoolest keegi rikkaks ei saa. Ilmselgelt ei osta ma galmuurset moodi ega täida muul moel kellegi kukrut. Minu mõtteviis on vaese inimese oma – ikka kuidas odavamalt saaks. Ega ei ole väga edasiviiv ega rikastav.

Edasiviiv ja rikastav? See “mood” mida viljeletakse ei ole ju mingi kõrgmood. Need meenutavad iluvõimleja kostüüme, aga eks ilu ongi vaataja silmades.

Minu meelest on selline brändide ja luksuskauba jahtimine tänapäeva ületarbimise maailmas ülimalt nõme ja küüniline. See on võrdne orjandusega- inimene PEAB pidevalt endale ja eelkõige teistele tõestama, et ta saab seda nodi endale lubada. Et ta on tavamõistes rikas. Tal on Gucci kott, Versace kingad. Tegelikult on ta vaene, sest ta ei näe selle fassaadi pahupoolt. Tarbides luksusnodi ajad asju vaestega, sest vaesed ja alamakstud naised kusagil Bangladeshis, Tais, Hiinas ja mujal seda nodi ju toodavad. Aga fassaad on ilus ja luksuslik ja neid 4000 eurot maksvaid kotte ostvad naised selliste triviaalsete asjade peale, nagu Tai vaesur, ju ei mõtle, eksole.

*Ei pea silmas peategelast, vaid luksuskaupade orje üleüldiselt.

Olen sinuga suures plaanis nõus, kuid nt LV või Gucci käekotte ei toodeta kuskil Aasias. See on ikka natuke teine kvaliteet ning pm on sul elu aeg võimalus neid kotte brändide oma köösneritele saata, kes nt kulunud nahaserva korda teevad jne. Kohati on see psrem investeering kuu iga aasta uus odav kott osta.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Katza

Olen sinuga suures plaanis nõus, kuid nt LV või Gucci käekotte ei toodeta kuskil Aasias. See on ikka natuke teine kvaliteet ning pm on sul elu aeg võimalus neid kotte brändide oma köösneritele saata, kes nt kulunud nahaserva korda teevad jne. Kohati on see psrem investeering kuu iga aasta uus odav kott osta.

No ilmselgelt ta ei tea, millest räägib ning ostab oma tooted Türgi tänavalt.
Gucci toodab 100% oma toodetest Euroopas, Versace 98%.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
ttriinu

No ilmselgelt ta ei tea, millest räägib ning ostab oma tooted Türgi tänavalt.

Gucci toodab 100% oma toodetest Euroopas, Versace 98%.

Made in Europe ei tähenda, et koti materjal, lukud, kinnitid, logod ja muu on pärit Euroopast. Enamus materjal tuuakse orjariikidest sisse, pannakse Rumeenias või sarnases odavama tööjõuga kokku ja nii saabki väita, et tegemist on Euroopa toodanguga.

Muu on samuti petlik, Eestis õmmeldakse uhkeid meriinomütse lastele aga meriino on pärit lammastelt keda väga julmat piinatakse, lõigates neilt elusalt suured tükid maha. Made in Estonia…

+17
-3
Please wait...

Postitas:
katkatkat

Ma ei tea, miks see mulle silma jäi, aga GAC mehe fb lehel on märgitud, et ta vallaline.

+3
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Ma ei tea, miks see mulle silma jäi, aga GAC mehe fb lehel on märgitud, et ta vallaline.

No aga profiilipildiks on pulmapilt naisega suudlemas, seega vast on see lihtsalt niisama jäänud vahetamata, mitte ei soovita oma abielu varjata. Minu arust ta on pigem uhke, et tal selline trofeenaine on.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Ma ei tahaks sellele tüdrukule liiga teha. Päriselt.

Tema abikaasa on väga ebaviisakas, vulgaarne ja rahapatakaid lugev ärimees, meil on ühiseid tuttavaid. Gerli ise on malbe, viisakas ja tegelikult ikka nii alakaaluline ja ennast hävitav naine. Mul on mõned ühised tuttavad nendega ja minu teada on Gerli enamus oma sõprusringkonnast pidanud loobuma- kõik mehe pärast. Sõbrad on proovinud jääda ta kõrvale, aga abikaasa pärast on võimatu- ei ole põhjuseks, et mees keelab sõpradega suhelda, vaid just see, kuidas ta mees inimestega käitub- keegi ei taha tema seltskonnas viibida.

Ilmselt see fab life esitlemine ongi minu meelest asi, mis teda haibib ja hindab teiste silmis. Teaks ta vaid, et see on tegelikult tema ise, tema looming jne, Nii kahju :/

Täiskasvanud inimene teeb alati kõike enda pärast. Mingit sellist, teen seda selle ja tolle inimese pärast, pole olemas. See on enesepetmine. Inimene teeb alati kõike enda pärast. Kui on vajalik ja kasulik alluda, siis inimene allub. Ehk siis talle on kasulik loobuda tuttavatest ja siis ta ka teeb seda.  Ta ei ole vaimselt invaliid, järelikult teeb ta kõik iseenda pärast. Väga mõnus on süüdistada teisi, et tema on jõuline , sunnib mind. Aga meil on seadused olemas ja hulgaliselt ametiasutusi, kes kõik on valmis kohe vägivaldse isiku kõrvaldama ühiskonnast. Kui tõesti nuga kõripeal mees sunnib, tuleb politseisse avaldus teha. Kui aga teeb seda, mis keegi käsib, teeb inimene seda alati iseenda pärast.

+3
-14
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Tema abikaasa on väga ebaviisakas, vulgaarne ja rahapatakaid lugev ärimees, meil on ühiseid tuttavaid. Gerli ise on malbe, viisakas ja tegelikult ikka nii alakaaluline ja ennast hävitav naine. Mul on mõned ühised tuttavad nendega ja minu teada on Gerli enamus oma sõprusringkonnast pidanud loobuma- kõik mehe pärast. Sõbrad on proovinud jääda ta kõrvale, aga abikaasa pärast on võimatu- ei ole põhjuseks, et mees keelab sõpradega suhelda, vaid just see, kuidas ta mees inimestega käitub- keegi ei taha tema seltskonnas viibida.

Ilmselt see fab life esitlemine ongi minu meelest asi, mis teda haibib ja hindab teiste silmis. Teaks ta vaid, et see on tegelikult tema ise, tema looming jne, Nii kahju :/

Täiskasvanud inimene teeb alati kõike enda pärast. Mingit sellist, teen seda selle ja tolle inimese pärast, pole olemas. See on enesepetmine. Inimene teeb alati kõike enda pärast. Kui on vajalik ja kasulik alluda, siis inimene allub. Ehk siis talle on kasulik loobuda tuttavatest ja siis ta ka teeb seda. Ta ei ole vaimselt invaliid, järelikult teeb ta kõik iseenda pärast. Väga mõnus on süüdistada teisi, et tema on jõuline , sunnib mind. Aga meil on seadused olemas ja hulgaliselt ametiasutusi, kes kõik on valmis kohe vägivaldse isiku kõrvaldama ühiskonnast. Kui tõesti nuga kõripeal mees sunnib, tuleb politseisse avaldus teha. Kui aga teeb seda, mis keegi käsib, teeb inimene seda alati iseenda pärast.

Supernaiivne tekst ikka…

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Täiskasvanud inimene teeb alati kõike enda pärast. Mingit sellist, teen seda selle ja tolle inimese pärast, pole olemas. See on enesepetmine. Inimene teeb alati kõike enda pärast. Kui on vajalik ja kasulik alluda, siis inimene allub. Ehk siis talle on kasulik loobuda tuttavatest ja siis ta ka teeb seda. Ta ei ole vaimselt invaliid, järelikult teeb ta kõik iseenda pärast. Väga mõnus on süüdistada teisi, et tema on jõuline , sunnib mind. Aga meil on seadused olemas ja hulgaliselt ametiasutusi, kes kõik on valmis kohe vägivaldse isiku kõrvaldama ühiskonnast. Kui tõesti nuga kõripeal mees sunnib, tuleb politseisse avaldus teha. Kui aga teeb seda, mis keegi käsib, teeb inimene seda alati iseenda pärast.

Supernaiivne tekst ikka…

Supernaiivne oled ikka sina, kui arvad, et naised (eriti rikkast perest, edukad ja kenad) ei suuda enda eest seista ega mittemeeldivast suhtest lahkuda. Miks sa alavääristad antud daami? On ta sinu meelest selgrootu, nõrk ja saamatu? Mulle on küll vastupidise mulje jätnud.

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Kohati on see psrem investeering kuu iga aasta uus odav kott osta.

ega siis eelmiste hooaegade mudeleid enam kanda kõlba. Miski vaene rott oled vää?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Katza

Selline on tema elu, ei muud. Ta on aastatega ilulõikustega nii palju muutunud, et ei tunne äragi.

Tõesti? Ei märka peale rindade küll mingeid lõikuseid. Ta nii noor ka veel, kümmekond aastat sinnani vast aega.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Rosiine28

Kus seda galeriid näeb?

0
-1
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Gerli a Chantelle Glamuur ja moeüritused