Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Gesslein Vision S

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Gesslein Vision S

Postitas:
mamps2012

Kas oskab keegi öelda ja on uurinud kas see käru sobib hästi ka sportimiseks? http://www.turvatoolid.com/veebipood/product.php?id_product=130
Esimese lapsega oli 3-rattaline I’Coo Peak 3 mis oli superhea, aga enam ei ole seda mudelit saadagi.
Selle saaks praegu hea soodushinnaga. Aga äkki on kärul mingid aktiivset sporti (täpsemalt rulluisutamist) segavad asjaolud?
Ja kõik muud kommentaarid käru kohta on ka oodatud.

Please wait...
Postitas:
plurrr

RE: Gesslein Vision S

Mina käisin küll sellega rullitamas.

Käsipidurit ei ole, aga isiklikult sellest puudust ei tundnud. Mul ka kodu juures sellised terviserajad, kus ei pea tänavaid ületama vms suurematesse liiklusohtlikesse olukordadesse sattuma.

Muus osas – minu meelest hea käru – meeldis just neljarattalisest oluliselt lihtsam manööverdamine – nt poes ühe käega. Olen ka neljarattalist kasutanud ja suure lumega oli Vision S tunduvalt mõnusam ja mugavam minu jaoks.

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

Käsipidurit ei ole tõesti.

Endal on samasugune ja olen rahul.

Please wait...
Postitas:
mamps2012

Küsiks ühe asja veel. Kas sellel see kaarvari käib samamoodi hästi hästi alla istuval osal nagu sellel F2 mudeli pildil on?

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

[small]mamps2012 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsiks ühe asja veel. Kas sellel see kaarvari käib samamoodi hästi hästi alla istuval osal nagu sellel F2 mudeli pildil on?[/tsitaat]
Ei käi. Aga väga huvitav on see täielikult pealekäib kaarvari küll. Iseenesest pildi järgi võiks arvata, et F2 jalaosa ja seljatuge ei saa täislamavasse panna- huvitav kas laps istubki seal sellises Z-asendis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ei tea, minu meelest küll ei ole see käru sportimiseks sobiv. Olin ka väga kindlalt kolmerattalise usku, et saab sporti harrastava inimesena koos lapsega trenni teha, aga Vision S puhul ei tekkinud sellist kindlust ja usaldust kiiremate ringide tegemiseks. Ühel tuttaval on ka Vision S ja ütles, et vahetab kindlasti sügisel selle millegi muu vastu välja. Lumevallidest ja äärekividest on kolmekaga ikkagi suhteliselt ebamugav üle minna… Soovitan minna poodi kohapeale vaatama ja proovima, siis saab õige ettekujutuse. Inimesed on erinevad, nende kasutuskohad on erinevad ja arvamused on samuti erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ei tea, minu meelest küll ei ole see käru sportimiseks sobiv. Olin ka väga kindlalt kolmerattalise usku, et saab sporti harrastava inimesena koos lapsega trenni teha, aga Vision S puhul ei tekkinud sellist kindlust ja usaldust kiiremate ringide tegemiseks. Ühel tuttaval on ka Vision S ja ütles, et vahetab kindlasti sügisel selle millegi muu vastu välja. Lumevallidest ja äärekividest on kolmekaga ikkagi suhteliselt ebamugav üle minna… Soovitan minna poodi kohapeale vaatama ja proovima, siis saab õige ettekujutuse. Inimesed on erinevad, nende kasutuskohad on erinevad ja arvamused on samuti erinevad.[/tsitaat]

Justnimelt lumevallidest ja äärekividest on kolmekaga oluliselt mugavam üle minna kui neljarattalisega. Mul ka Gesslein Vision ja räägin just eelmisest ja üle-eelmisest talvest, kus lund ikka oli korralikult. Olen kasutanud ka Emmaljunga neljarattalist, aga talvisel ajal oli Gessleini kolmene vaieldamatult parem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No ei tea, minu meelest küll ei ole see käru sportimiseks sobiv. Olin ka väga kindlalt kolmerattalise usku, et saab sporti harrastava inimesena koos lapsega trenni teha, aga Vision S puhul ei tekkinud sellist kindlust ja usaldust kiiremate ringide tegemiseks. Ühel tuttaval on ka Vision S ja ütles, et vahetab kindlasti sügisel selle millegi muu vastu välja. Lumevallidest ja äärekividest on kolmekaga ikkagi suhteliselt ebamugav üle minna… Soovitan minna poodi kohapeale vaatama ja proovima, siis saab õige ettekujutuse. Inimesed on erinevad, nende kasutuskohad on erinevad ja arvamused on samuti erinevad.[/tsitaat]

Justnimelt lumevallidest ja äärekividest on kolmekaga oluliselt mugavam üle minna kui neljarattalisega. Mul ka Gesslein Vision ja räägin just eelmisest ja üle-eelmisest talvest, kus lund ikka oli korralikult. Olen kasutanud ka Emmaljunga neljarattalist, aga talvisel ajal oli Gessleini kolmene vaieldamatult parem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Gesslein Vision S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.