Esileht Lapse ootamine Gestatsioonidiabeet

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Gestatsioonidiabeet

Postitas:

Kas, kellel ja kui varakult sünnitus esile on kutsutud? Milliste näitajate tõttu (kui suur loote eeldatav sünnikaal jms)? Kas on ka võimalus, et saatekirja ei anta ja lastakse üle kanda ning ise sündima hakata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasti üks nädal üle tähtaja kanda, siis kutsuti esile. Oleks ta ise varem tulnud, siis poleks esile pidanud kutsuma. Beebi oletatav kaal kuu enne sünnitust oli 2,7. Hiljem ei mõõdetud, kuna UH võib ka kiloga mööda panna. Sündis 3,6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anti esilekutsumine 40+6, aga sündis 39+2. Kaal oli veidi alla 3800, minu meelest üsna okei kaal, enne UHs ennustati, et suur laps ja sp antigi esilekutsumine. Eks vb keskmisest veidi suurem, aga ei ütleks, et midagi hiiglaslikku. Muidugi esilekutsumise ajaks oleks vist tõesti juba üle 4 kg olnud ????
Näidud olid mul kõik korras kõik 23 nädalat, mil mõõtsin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saatekiri 41+0 ajaks. Kaalu suurt ei ennustata, u 3500. Aga Tartus öeldi, et nad diabeediga üle 41 ndl ei lase, et riskid suured, platsenta kiiremini vananenud vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli saatekiri esilekutsumiseks 40+6, siis sündiski. UH näitasid keskmisest väiksemat last, oligi 3360g.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kergem dieediga kontrollitav gestatsioonidiabeet, näidud olid vaevu üle normi.

UH järgi on poiss 100% tüüpkaalus (ndl’tele vastavalt), aga need ei ole jah väga täpsed mõõtmised. Öeldi, et lubavad nädala üle kanda, ja siis kutsuvad esile igaks juhuks.

Loodan, et sünnib ise ikka enne, ei ole vaimustatud sellest mõttest (eriti kuna kaal ok, ja diabeedidiagnoos nii “lahja”)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakati esile kutsuma 39+3 ja sündis 40+0
2nd enne oli ennustatav loote kaal 4kg
Sündis erakorralise keisriga 3,8kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anti saatekiri esilekutsumisele nädal pärast tähtaega, aga sündis ise päev varem. Sünnikaal 3247. Ennustati muidugi suuremat kaalu. Üle kanda väga ei lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anti saatekiri 40 nädalaks. Sündis samal õhtul peale arsti visiiti (arst venitas alt) 39 nädal ja sünnikaal 4238.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik 3 sündisid 39+4 ise.
1. 4490g ja 56cm
2. 3890g ja 55cm
3. 4050g ja 55cm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Gestatsioonidiabeet