Esileht Ilu ja tervis Gilberti sündroom

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Gilberti sündroom

Postitas:
Kägu

Kas keegi siinsetest põeb seda? Oleks huvitav teada, kas on kuskilt mingit leevendust saanud, kas siis rohu näol või leidnud mingi sobiva dieedi, mis aitaks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leevendust millele? Ajutisele naha- ja silmavalgete kollasusele? See on ju AJUTINE.

Mul on paar tuttavat Gilberti sündroomiga ja ma ei ole kunagi kuulnud, et nad millegi üle kurdaksid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand jumal, miks peavad mingid igavlevad moorid võtma sõna teemas, mida ei valda?

Gilbert sündroom on vägagi väsitav ja elukvaliteeti halvendav haigus. Kes teab, see teab. Halvematel aegadel on tunne, et koguaeg on elu suurim pohmakas, lisaks paha maitse suus, väsimus, seedimisprobleemid. Ole kena, kui sul pole midagi tarka öelda, siis ära vasta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand jumal, miks peavad mingid igavlevad moorid võtma sõna teemas, mida ei valda?

Gilbert sündroom on vägagi väsitav ja elukvaliteeti halvendav haigus. Kes teab, see teab. Halvematel aegadel on tunne, et koguaeg on elu suurim pohmakas, lisaks paha maitse suus, väsimus, seedimisprobleemid. Ole kena, kui sul pole midagi tarka öelda, siis ära vasta.

Sellise suhtumise korral ma loodan, et sa kuskilt ühtegi head nõuannet ei saa.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand jumal, miks peavad mingid igavlevad moorid võtma sõna teemas, mida ei valda?

Gilbert sündroom on vägagi väsitav ja elukvaliteeti halvendav haigus. Kes teab, see teab. Halvematel aegadel on tunne, et koguaeg on elu suurim pohmakas, lisaks paha maitse suus, väsimus, seedimisprobleemid. Ole kena, kui sul pole midagi tarka öelda, siis ära vasta.

Sellise suhtumise korral ma loodan, et sa kuskilt ühtegi head nõuannet ei saa.

Mine juba ära siit teemast

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Gilberti sündroom