Esileht Ilu ja tervis Glamour sigaretid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Glamour sigaretid

Postitas:

Teema suletud.

4.6 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms)

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on uue nimega müügil Winston White Line ja peenikesed (müüakse ka tavalisi sama nime alt)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmban kõige lahjemat ehk Winston White. Enam nikotiini ja tõrva sisaldust kirjas ei ole, aga kui veel oli, siis numbrid olid 1 ja 0,1 ja oligi kõige lahjem, mis saada. Minu meelest kollane Glamour oli kangem. Kindlasti mitte kõige lahjem ei olnud. Varem oli ka must Winston 1 ja 0,1 ehk kõige lahjem, aga seda enam ei müüda väga ja sellepärast on mulle jäänud vaid valge Winston.

Ma igatsen taga vanilje lõhnalist suitsu. Kunagi ammu müüdi Tallinnas kioskites. Siis kadusid järsku ära. Nime ei mäleta. Äkki keegi teab, et kust sellist saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas maitsestatud sigarettide müük mitte ära ei keelatud? Kogu ELis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmban kõige lahjemat ehk Winston White. Enam nikotiini ja tõrva sisaldust kirjas ei ole, aga kui veel oli, siis numbrid olid 1 ja 0,1 ja oligi kõige lahjem, mis saada. Minu meelest kollane Glamour oli kangem. Kindlasti mitte kõige lahjem ei olnud. Varem oli ka must Winston 1 ja 0,1 ehk kõige lahjem, aga seda enam ei müüda väga ja sellepärast on mulle jäänud vaid valge Winston.

Ma igatsen taga vanilje lõhnalist suitsu. Kunagi ammu müüdi Tallinnas kioskites. Siis kadusid järsku ära. Nime ei mäleta. Äkki keegi teab, et kust sellist saab?

Poodides on info ja alkolettides müügil maitsekaardid, vanilli pole märganud, aga mine vaata.  Sama lahja, aga kvaliteetsemaks kui Winston loetakse valget Kenti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Glamour sigaretid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.