Esileht Ilu Glowberry küüned?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Glowberry küüned?

Postitas:
Kägu

Palun infot  Glowberry küünte kohta! 🙂

https://glowberry.eu/et/collections/all

Mul on kunagi ammu olnud nn tavalised geelküüned. Võtsin maha, sest ei viitsinud iga 2 ndl tagant hoolduses käia. Jah, mul on ca sada intensiivset ja küüsilõhkuvat hobi ka.

Olen katsetanud Nails by Nature “koduseid geelküüsi”. Sain hakkama, aga tulemus polnud nö nii täiuslik kui salongis.

Stikily kleepse proovisin samuti… halloo nagu, kas tegelikult ka mõni inimene suudab need ideaalelt õige suurusega lõigata, sh vasaku käega? Ma mitte. Lollidelt tulebki raha ärs võtta, eks? 😛

Korras küüsi tahaksin sellegipoolest. Jalgadel on püsipediküür ja pediküürija ütleb koguaeg, et nn ilma geelita tavamaniküür püsib max 2 päeva. Nõustun temaga ja sooviksin püsivmat tulemust. Seega beibed, andke hagu! 😀

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stikily kleepse proovisin samuti… halloo nagu, kas tegelikult ka mõni inimene suudab need ideaalelt õige suurusega lõigata, sh vasaku käega? Ma mitte. Lollidelt tulebki raha ärs võtta, eks?

Küünekleepsudega peaks toimima see, et lõikad kandiliselt ja viilid kujusse. St voldid justkui kleebise küüne alla ja siis viiliga lõikad kujusse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stikily kleepse proovisin samuti… halloo nagu, kas tegelikult ka mõni inimene suudab need ideaalelt õige suurusega lõigata, sh vasaku käega? Ma mitte. Lollidelt tulebki raha ärs võtta, eks?

Küünekleepsudega peaks toimima see, et lõikad kandiliselt ja viilid kujusse. St voldid justkui kleebise küüne alla ja siis viiliga lõikad kujusse.

Ahjaa – kasuta küünetange kääride asemel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi süveneda, kuidas need peale käivad. Mingid kleebitavad küüned mul kord olid, ühtul panin peale ja püsisid umbes hommikuse kohvijoomise lõpuni, siis tulid esimesed ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korras küüsi tahaksin sellegipoolest. Jalgadel on püsipediküür ja pediküürija ütleb koguaeg, et nn ilma geelita tavamaniküür püsib max 2 päeva.

Mis lollus see veel on? Mul on tavalise lakiga lakitud varbaküüned ja need püsivad, kuni laki eemaldan. Püsiks senini, kuni välja kasvavad.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korras küüsi tahaksin sellegipoolest. Jalgadel on püsipediküür ja pediküürija ütleb koguaeg, et nn ilma geelita tavamaniküür püsib max 2 päeva.

Mis lollus see veel on? Mul on tavalise lakiga lakitud varbaküüned ja need püsivad, kuni laki eemaldan. Püsiks senini, kuni välja kasvavad.

Varbaküüntel ja püsib kaua. Sõrmeküüned on rohkem kasutuses(vesi) ja pehmemad(painduvad kergemini) kui varvaste omad ja seal püsib ka korraliku pealislakiga tõesti max kaks päeva viisaka väljanägemisega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ise kodus oma geelküüsi ei tee? Püsivad ju vähemalt 2-3 nädalat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ise kodus oma geelküüsi ei tee? Püsivad ju vähemalt 2-3 nädalat.

Geelküüsi vast ise teha liiga keeruline. Geellakk on küll tehtav ja mõistlik lahendus. Kui vähegi sobib. Aga mõnel ei püsi geellaak.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga konkreetselt kellelgi Glowberryga kogemust pole?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kogemus. Eeldasin ka, et need ei püsi paar päevagi peal, aga tegelikult on mul hoopis raskusi nende eemaldamisega. Soojas seebivees ja õliga leotades ei juhtu mitte midagi. See kaasaoleva liim on ikka väga tugev ja minu küüsi kahjustas.

Täna just paigaldasin need liimi asemel kaasaolevate kleepsudega, vaatab kuidas nendega püsivad.

Muidu iseenesest näevad väga ilusad välja ja on palju tugevamad kui muud kleebitavad küüned.

Ja veel lisaks esimest korda paigaldamine võttis minul lubatust oluliselt kauem aega lihtsalt selle pärast, et pidin neid kõiki lõikama ja viilima nendest äärtest, mis jäävad naha poole, et saada kuju enda küüntega sobivaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa need Glowberryd siis lõpuks maha said? Ma ei julge pannagi nyyd, just tellisin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi nende kleepsudega, mis kaasas on. Neid on lihtsam eemaldada soojas vees seebi ja õliga leotades. Vahel pärast kuuma dušši tuli mõni niisamagi ära. Võib panna kleepsu ja kunstküüne vahele ka natuke liimi, siis püsivad paremini.

Liimiga paigaldades kulus eemaldamiseks ikka tunde, leotasin soojas vees, kui lõpuks mingi nurk kuskilt lahti tuli, tilgutasin õli otse sinna küüne vahele, ootasin, üritasin seda puidust pulka kunstküüne vahele saada, leotasin uuesti jne. Tulid lõpuks pooleldi koos enda küüne pealmise kihiga ära ????

Äkki atsetooniga küünelakieemaldaja lahustaks seda liimi? Endal oli vaid atsetoonivaba ja see ei teinud midagi.

Kui kellelgi mingit head nippi kuidas neid liimiga paigaldades pärast ära saab, siis soovitused on siia väga teretulnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korras küüsi tahaksin sellegipoolest. Jalgadel on püsipediküür ja pediküürija ütleb koguaeg, et nn ilma geelita tavamaniküür püsib max 2 päeva.

Mis lollus see veel on? Mul on tavalise lakiga lakitud varbaküüned ja need püsivad, kuni laki eemaldan. Püsiks senini, kuni välja kasvavad.

Varbaküüntel ja püsib kaua. Sõrmeküüned on rohkem kasutuses(vesi) ja pehmemad(painduvad kergemini) kui varvaste omad ja seal püsib ka korraliku pealislakiga tõesti max kaks päeva viisaka väljanägemisega.

Tee endale selgeks “ja” ja “jaa” erinevus! Sinu esimeses lauses peab olema “jaa” või “jah”, “ja” on sidesõna.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näh, hakkas just huvi tekkima ja tuleb välja, et tegelikult on kaks võimalust: kas ei saagi liimi kasutades kätte enda küüni kahjustamata või tulevad kleepse kasutades kuuma duši all maha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näh, hakkas just huvi tekkima ja tuleb välja, et tegelikult on kaks võimalust: kas ei saagi liimi kasutades kätte enda küüni kahjustamata või tulevad kleepse kasutades kuuma duši all maha.

Vaene küün, ära teda küll kahjusta. Milles see küün nüüd süüdi on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näh, hakkas just huvi tekkima ja tuleb välja, et tegelikult on kaks võimalust: kas ei saagi liimi kasutades kätte enda küüni kahjustamata või tulevad kleepse kasutades kuuma duši all maha.

Vaene küün, ära teda küll kahjusta. Milles see küün nüüd süüdi on?

Avu, sa nii terane…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi parem küüneliim äkki juurde osta ja sellega proovida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avu, sa nii terane…

Avu, sa õpi ka eestikeelsed sõnad ära?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin endale pulmadeks. Eelmisel õhtul paigaldasin ja pulmapäeva õhtul tulid kõik naks-naks maha 😀 Üks kukkus ise ära ja siis hakkasin nokitsema ja kukkusid ülejäänud ka 😀

Aga täitsa viisakad nägid välja küll seni, kuni küljes püsisid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin endale pulmadeks. Eelmisel õhtul paigaldasin ja pulmapäeva õhtul tulid kõik naks-naks maha ???? Üks kukkus ise ära ja siis hakkasin nokitsema ja kukkusid ülejäänud ka ????

Kas see oli nii naljakas? Lihtsalt küsin. Mulle oleks ausalt öelda veidi meelehärmi tekitanud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korras küüsi tahaksin sellegipoolest. Jalgadel on püsipediküür ja pediküürija ütleb koguaeg, et nn ilma geelita tavamaniküür püsib max 2 päeva.

Mis lollus see veel on? Mul on tavalise lakiga lakitud varbaküüned ja need püsivad, kuni laki eemaldan. Püsiks senini, kuni välja kasvavad.

Varbaküüntel ja püsib kaua. Sõrmeküüned on rohkem kasutuses(vesi) ja pehmemad(painduvad kergemini) kui varvaste omad ja seal püsib ka korraliku pealislakiga tõesti max kaks päeva viisaka väljanägemisega.

Varbaküüned püsivad ikka väga kaua korrektsed, paar päeva see küll pole, eriti kui suveajal mitte kinniseid jalanõusid kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin endale pulmadeks. Eelmisel õhtul paigaldasin ja pulmapäeva õhtul tulid kõik naks-naks maha ???? Üks kukkus ise ära ja siis hakkasin nokitsema ja kukkusid ülejäänud ka ????

Kas see oli nii naljakas? Lihtsalt küsin. Mulle oleks ausalt öelda veidi meelehärmi tekitanud.

Mind ei morjendanud, sest kuna mul on väike laps, siis ma oleks need tõenäoliselt ise järgmisel päeval maha võtnud.
Mul on tegelikult endal väga tugevad küüned, mis kasvavad hästi, aga ma lapse pärast lõikan nad lühikeseks, sest muidu kipun ikka kogemata kriimustama teda. Seetõttu ka üldse kunstküünte varianti uurima hakkasin, et pulmapäevaks tahtsin, et käed oleksid ilusamad.

Tõenäoliselt kasutan isegi neid Glowberrysid tulevikus veel (ma tellisin kaks komplekti + need on ka korduvkasutatavad), kui on just mingiks ürituseks vaja küüned kiirelt korda saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu Glowberry küüned?