Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Glükoosi taluvuse test (ITKs)

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Glükoosi taluvuse test (ITKs)

Postitas:

Pean seda testi tegema minem, arst andis ka ühe meelespea lehe kaasa. Seal kirjas, et verd võetakse 7.30 ja siis tunni ja kahe tunni möödumisel. Ma ei teagi, kas see kellaaeg on seal näitlik või peabki punkt kell pool 8 hommikul kohal olema?
Et kas võiks ka hiljem minna, poole üheksaks ja siis vastavalt nihkuvad ka need teised vere võtud edasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:40; 14.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin mõned nädalad tagasi. Ja ma soojalt soovitan sul seal 2 minutit enne 7:30 kohal olla. Need, kes tulid hiljem, pidi istuma ebamugavatel toolidel oma 2 tundi, kuna GTT testi oli palju inimesi tegemas. Rasedana pikalt söömata-joomata olla ei ole ka kõige toredam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:47; 15.01 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled harjunud hommikul sööma ja paha hakkab tühja kõhuga, siis on endal kergem mida varem. Mina läksin ka ca 8-ks kohale ja ära sain 10:30 paiku. Selle ajaga sain juba terveks päevaks väikse peavalu.
Lisaks vihkan ma, et nad peale vere võtmist topivad seda ehitusteipi käe peale – peale kolme korda ära rebimist oli nahk marraskil ja paranes päris mitu nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle testi juures ei ole tõesti oluline niivõrd alguse kellaaeg, kui see, et terve testi vältel ei tohi sa midagi süüa ega juua. Peale esimest vere andmist pead jooma magusat glükoosivedelikku, mille pead ise kaasa võtma ja siis hakkavad järgmised tunnid jooksma.
Soovitan kaasa võtta midagi lugemist või kui oled arvuti-inimene, siis ka netis surfamine aitab tundidel kiiremini veereda.
Mul olid kaasas ka võileivad ja termostassis kohv (mis oli küll selleks ajaks jahtunud, aga ajas asja ära :)), et kohe peale protseduuri saaksin kiire eine teha ja enesetunnet parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin seda tegemas, jõudsin u 7.45 kohale, mõned tulid seal ka tund aega hiljem, aga mida varem, seda parem sulle endale ju. Esiteks, saad varem lahti ja hommikust süüa ja teiseks – tõesti seal võib olla palju neid tegijaid ja pead istuma kõva ebamugava tooli peal.
Aga seda teipi vihkan ma ka, käsi siiamaani punane… Kas neil mingit õrnemat ei ole??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma läksin ka ca kell 8.30, viisin enne lapsed lasteaeda. mul oli just diivanil ebamugav istuda,kohutavalt ebamugava seljatoega diivan- selg hakkas valutama ja süda läks pahaks. kui toolile taipasin istuda, siis läks paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene proov tuleb anda enne kella 9.00 (Sel juhul järgmised kuskil 10.05 ja 11.05)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oskab keegi öelda ka näiteks, et kas 19 nädalal on seda vara teha? Või ei ole see nii oluline mitmendal nädalal tehakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 17:00; 15.01 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infolehel oli kirjas, et soovitavalt 24-28 nädalal teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:40; 14.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin seda testi 15.nädalal, kuna veresuhkru tase oli 5,1 ja ÄE saatis testile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda mõtlesin jah, et kuskilt jäi nagu meelde, et hiljem tehakse kuid kuna arst saatis siis käin ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 17:00; 15.01 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi arstikabinetis, et \”ärge kiirustage sinna\” 🙂
põhjuseid on vist mitmeid – ilmselt on nad teadlikud sellest, et võib järts olla ja samuti on inoflehel kirjas, et stressi tuleb vältida, mistõttu on mõistlik mitte kiirustada ja muretseda kohalejõudmise pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 18 nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:47; 15.01 20:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Glükoosi taluvuse test (ITKs)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.