Esileht Lapse ootamine Glükoosilahusele sidrunimahla lisamine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Glükoosilahusele sidrunimahla lisamine

Postitas:
Kägu

Keegi kuskil soovitas sidrunimahla sisse tilgutada, et siis pidavat paremini alla minema. Kas keegi teab, kas see ikka lubatud ja kas testi tulemusi ei mõjuta?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidavat täiesti lubatud olema.

Samas, apteegis müügis ka erinevate maitsetega lahust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apteegi omad on väga rõveda keemilise maitsega ja ikkagi mega imalad. Võib-olla sidrunimahla sisse tilgutamine teeb asja paremaks, kui lubatud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul soovitas ämmaemand osta lahustuv pulber mille maitse pidavat talutavam olema või valmisjoogile sidrunit sisse pigistada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valmisjoogiga oksendasin pärast 45min kannatamist seinad täis, ämmakas soovitas ka pulbriga lahus + sidrunimahl ning väga aeglaselt joomine, max 10 min jooksul nad lubavad ja nii aeglaselt jõingi. Siis oli talutav 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin apelsinimaitselise ja ausalt öeldes ei hakanud üldse vastu 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ka aitab natuke, kui jook on hästi, hästi külm. Ma hoidsin seda enne testile minekut sügavkülmas, päris jäässe ei lasknud aga mõnus jäine oli ja kannatas kenasti juua.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joogi alla saamine polegi probleem, vaid see, mis pärast hakkab.. Et üles tagasi ei tuleks 😁 Sp ka see sidrunimahla soovitus, autab tasakaalustada ja taluda

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga nõus viimasega! Minu kogemus oli, et aeglaselt juues jäi paremini sisse. See magusus ise  külmana on talutav. Aga ikka võitlema pidin, et oksendama ei hakkaks. Kaks korda üllatas – umbes 20 minutit pärast joomist ja siis 1,5h hiljem uuesti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui paljudel reaalselt diabeet avastatakse? Minu arvates on see üks rasedate kiusamine!!!

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja te miinustate? Täiesti õigustatud küsimus ju! Mul on 3 tervet ja tublit last, 3 superhästi kulgenud rasedust ja sünnitust. Ja nüüd 4. raseduse ajal siis äkki olen diabeedi saanud või? Eelmistel kordadel ei tehtud kaalutõusust sellist draamat ja ei suunatud kuhugi glükoositolerantsustesti tegema. Loomulikult oli mul test korras ja mingit diabeeti ei ole.

Mind reaalselt huvitabki kui palju diabeetikuid siis avastatakse rasedate hulgas.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja te miinustate? Täiesti õigustatud küsimus ju! Mul on 3 tervet ja tublit last, 3 superhästi kulgenud rasedust ja sünnitust. Ja nüüd 4. raseduse ajal siis äkki olen diabeedi saanud või? Eelmistel kordadel ei tehtud kaalutõusust sellist draamat ja ei suunatud kuhugi glükoositolerantsustesti tegema. Loomulikult oli mul test korras ja mingit diabeeti ei ole.

Mind reaalselt huvitabki kui palju diabeetikuid siis avastatakse rasedate hulgas.

Täiesti nõus sinuga. Samas on ju hea et saab igasugused asjad välistada. Kuid kui ma 18a ja 11a.tagasi sünnitasin siis ei saanud ise isegi hcg kuskil mõõta. Ei osanud midagi ka karta. Nüüd jälle on neid teste nii palju hirm ka nii suur.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Lapse ootamine Glükoosilahusele sidrunimahla lisamine