Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Goworkabit

Postitas:
Kägu

Pole elus tööampse teinud, sest see on mõttetus. Aga naine ongi olend kes teeb madalapalgalist tööd ja pärast kisendab kuidas ikka teenis vähe, aga kui öelda talle – ära siis tee seda jama asja, siis naine jookseb tormi selle jama töö peale. Tee seda tööampsu kui tahad, aga see tõmbab kõigil naistel palgad alla, aga sulle meeldib, teistele ka meeldib, sest te olete ju naised. Teid lüpstakse terve elu, aga te olete lausa uhked selle üle. Keegi ei saa teid aidata, ometi soomes võetakse kõvasti sõna platvormitöö osas, aga teie müüte maha end paari vaskkrossi eest. Tehke seda, minul ükstapuha.

Jube jäle sellise madala enesehinnanguga meherajakas.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku olen TAga nõus. Olen käinud korra tõõampsul.Pikk päev püsti, ei mingit istumist või hetke hinge tõmmata.Sai arvele 20 eurot.. Pakkumisi samasse ketti tuli hiljem otse,ent ma pole nõus toetama sellist inimeste ekspluateerimist, täiesti uskumatu 21.sajand ja Euroopa.Leidsin lisatõõ endale tutvuste kaudu.GWB ärimudel põhineb hädasolevate inimeste ärakasutamisel ja neid tuleb boikoteerida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku olen TAga nõus. Olen käinud korra tõõampsul.Pikk päev püsti, ei mingit istumist või hetke hinge tõmmata.Sai arvele 20 eurot.. Pakkumisi samasse ketti tuli hiljem otse,ent ma pole nõus toetama sellist inimeste ekspluateerimist, täiesti uskumatu 21.sajand ja Euroopa.Leidsin lisatõõ endale tutvuste kaudu.GWB ärimudel põhineb hädasolevate inimeste ärakasutamisel ja neid tuleb boikoteerida.

Ampsule kandideerides sa ju näed kuhu kandideerid. Ei tohiks olla üllatus, et lihttööd tehes ongi su töökoormus suurem kui kontoris laua taga.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku olen TAga nõus. Olen käinud korra tõõampsul.Pikk päev püsti, ei mingit istumist või hetke hinge tõmmata.Sai arvele 20 eurot.. Pakkumisi samasse ketti tuli hiljem otse,ent ma pole nõus toetama sellist inimeste ekspluateerimist, täiesti uskumatu 21.sajand ja Euroopa.Leidsin lisatõõ endale tutvuste kaudu.GWB ärimudel põhineb hädasolevate inimeste ärakasutamisel ja neid tuleb boikoteerida.

Kes on kõige rohkem süüdi? GWB kui töökuulutuse vahendaja? Töövõtja, kes on orjapalga eest nõus töötama? Või see tööandja, kes endale orjapalga eest töötajat tahab leida?

GWB võib ikka edasi kasutada, kuid ignoreerima peab tööandjaid, kes orjapalka pakuvad. Muidu ei muutu kunagi mitte midagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku olen TAga nõus. Olen käinud korra tõõampsul.Pikk päev püsti, ei mingit istumist või hetke hinge tõmmata.Sai arvele 20 eurot.. Pakkumisi samasse ketti tuli hiljem otse,ent ma pole nõus toetama sellist inimeste ekspluateerimist, täiesti uskumatu 21.sajand ja Euroopa.Leidsin lisatõõ endale tutvuste kaudu.GWB ärimudel põhineb hädasolevate inimeste ärakasutamisel ja neid tuleb boikoteerida.

Ampsule kandideerides sa ju näed kuhu kandideerid. Ei tohiks olla üllatus, et lihttööd tehes ongi su töökoormus suurem kui kontoris laua taga.

Ei saa pidada ju lihttõõks seda,kui klientidega suheldes kasutasin oõoma väga head inglise,soome ja vene keelt emakeelele lisaks ning õppisin ära kassa-aparaadi kasutamise..Et nimekas kauplusekett ei paku tõõtajaile puhkeruumi ega pea kinni tõõ – ja puhkeaja seadusest,ei võimalda süüagi, ajas nii naerma kui vihale.Mina olin seal vaid päeva ja muidugi eeldasin,et kui bruto on mingi uskumatult hale 4.50,ju siis peab tõõandja vähemalt seadusest kinni. Arvamus endine -boikoteerigem orjatõõ vahendust ja nõudkem kõikjal riigikeelset teenindust et sellisele ärimudelile lõpp teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )