Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Graafik !!

Postitas:

Tere.
Sain eile tööle müügivaldkonda ja seal on 6 tundi tööpäeva. Mure siis sellega,et graafiku pean ise koostama. Kas ma olen õigesti aru saanu,et tulen tööle vastavalt oma soovile ,et nt esmasp kell 9-15 ja nt teisip kella 12-18, peaasi,et oma 6 tundi ära olen?kas keegi hea saaks teha mulle näite graafiku?

Suur aitäh !

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt?

päriselt ikka. kui inimene ei julge küsida töögraafiku koostamise loogikat, ei julge ta ammugi küsida ka normaalset palka. tänu sellistele õitsevad madalad palgad ja tööandjad irvitavad pihku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei läinud tööle raha pärast , vaid kodus istumisest siiber ees . Kas on vaja koguaeg teil ilkuda teiste üle ? Ma palusin vaid abi ja ei muud. Milleks üldse kommenteerida kui sinna kirjutate vaid nõmedusi ? Ma tõesti ei ole varem sellise graafikuga töödanud ja ei oska seisukohta võtta,

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas saame meie sulle töögraafikut ette kirjutada, kui me ju ei tea, mille põhjal seda koostada vaja?
mina töötan samuti ebaregulaarse töögraafikuga, seda aga mõjutab palju erinevaid tegureid:
nt lapse tunnplaan, varasemad kokkulepped klientidega, koolitused, kiired tähtajad (nt maksuametile deklaratsioonide esitamise kuupäevad vmt), abikaasa puhkus, auto remonti viimise-toomise kellaajad, hambaarstiajad, söögipausid jne jne

õnneks olen ma ise ka ettevõtte üks omanikest, seega mingit töögraafikut ma kellegile ettenäitamiseks koostama ei pea, küll aga kooskõlastame (teiste töötajatega) omavahel siiski oma töösõite ja kliendikohtumisi, sest töö vajab tegemist, klientidega peab kohtuma ning ka autot kasutame kordamööda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ettevõttes on vist juhtivad positsioonid kurttummade poolt täidetud, siis on vist jah raske kohapealt küsida

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi need küsimused selle käest, kes sind palkas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgata, meie ju ei tea, mida sinu tööandja eeldab või mis see müügitöö üldse on. Ma isiklikult kahtlustan, et see 6h peaks ilmselt kuhugi ajaliste raamide sisse mahtuma. Kui töö hõlmab ka näiteks klientidega suhtlemist, siis pole ju loogiline, et teed graafiku näiteks nii, et esmaspäeval oled tööl kell 17.00 – 23.00, kuivõrd sellistel aegadel vaevalt et klientidele sobilik helistada on. Aga ei tea ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.