Esileht Pereelu ja suhted Gregor

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Gregor

Postitas:

Kas paneksite oma pojale nimeks Gregor? Sünd 4700g 53cm. Tugevale poisile tugev nimi, või… (mõni peab venepäraseks)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:01; 20.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

venepäraseks ei peaks kindlasti mitte!!! Mulle see nimi väga meeldib!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

venepärane on minu meelest Gregori ja Gregory, Gregor mitte. Kena nimi aga minu kriteeriumite kohaselt liiga levinud ja igav. aga mu lastel on ka haruldased nimed kuna töötan ise lasteaiaõpetajana ja nii keeruline on kui rühmas on 2 Gregorit ja 3 Karmenit(Carmenit)-reaalne juhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimel pole midagi viga. Aga väga palju esineb seda viimasel ajal, nii et seetõttu valiks mina midagi muud. Samuti ei saa ma aru sellest põhimõttest, et tugeva poisi nimes peaks kindlasti \”r\” olema. Väga mehelikud nimed on ka näiteks Siim või Hans…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas paneksite oma pojale nimeks Gregor? Sünd 4700g 53cm. Tugevale poisile tugev nimi, või… (mõni peab venepäraseks)[/tsitaat]
Oma pojale ei paneks, sest üks lähedane tuttav pani pojale selle nime ja ei tahaks sama nime korrata.
Nimi ise meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta ole, mõnele meeldib näiteks Noode-Karger rohkem, üks tuttav eelistas seda Gregorile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei paneks, aga minu meelest täiesti sobiv nimi. Venepärane oleks ehk siis, kui hääldada rõhuga teisel silbil. Kui rõhk on esimesel silbil, siis ei ole venepärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka meeldib. Aga… mul poeg Georg ja millegipärast viskavad nii paljud pilgu peale (arsti juures nt) ja hääldavad Gregor, nii et natuke tekitab juba trotsi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube palju on seda nime praegu. Ja olen kahjuks näinud mingit täielikku ajuvaba mimmi oma lapse kallal tänitamas eriti kimedal häälel \”Gregoriäääää, Gregoriäää, Gregoriääääääääääää….\”. Võeh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedalt ragiseb, miks peab see r just nimes olema? Kenneth või Joel või Johannes. Samuti mehelikud nimed.
Aaron meeldib ka, seal R olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis joelääää-joeläääää

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis joeläää-joelää kõlab lüürilisemalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:01; 20.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on suurte ja tugevate meeste nimedeks Paul, Tõnis, Karl, Oskar. Aleksander meeldib ka – tugev ja mehelik nimi kuid see hüüdnimi Sass nullib selle nime mõju kahjuks täiesti.
Aga Gregor on samuti tugev nimi, pehme küll mitte:). Kui perekonnanimi väga ei põrise siis miks mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu jaoks on suurte ja tugevate meeste nimedeks Paul, Tõnis, Karl, Oskar. Aleksander meeldib ka – tugev ja mehelik nimi kuid see hüüdnimi Sass nullib selle nime mõju kahjuks täiesti.
Aga Gregor on samuti tugev nimi, pehme küll mitte:). Kui perekonnanimi väga ei põrise siis miks mitte.[/tsitaat]

no tõnis pole seda mitte. gregor on ka kehva variant

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pane Harri.
Päriselt.
Korralik, tugev nimi.
Eriti lahe, kui perekonnanimi oleks näiteks Karras vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane Ruben.
Nii tore nimi ja vähe levinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane siis juba jegor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna omal naabripoiss selline hirmus kleenuke ja nõrgake.. ning nimeks on Grego,r siis minule see nimi just tugevat poissi küll ei meenuta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]venepärane on minu meelest Gregori ja Gregory, Gregor mitte. Kena nimi aga minu kriteeriumite kohaselt liiga levinud ja igav. aga mu lastel on ka haruldased nimed kuna töötan ise lasteaiaõpetajana ja nii keeruline on kui rühmas on 2 Gregorit ja 3 Karmenit(Carmenit)-reaalne juhus. [/tsitaat]

Ise oled venepärane, vene nimi on Grigori, mitte Gregori.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]venepärane on minu meelest Gregori ja Gregory, Gregor mitte. Kena nimi aga minu kriteeriumite kohaselt liiga levinud ja igav. aga mu lastel on ka haruldased nimed kuna töötan ise lasteaiaõpetajana ja nii keeruline on kui rühmas on 2 Gregorit ja 3 Karmenit(Carmenit)-reaalne juhus. [/tsitaat]
Minu lapse rühmas on ka 2 Gregorit, Karmeneid pole ühtegi, ei saa sama rühm olla siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gregoreid on liiga palju, seetõttu ei paneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas paneksite oma pojale nimeks Gregor? Sünd 4700g 53cm. Tugevale poisile tugev nimi, või… (mõni peab venepäraseks)[/tsitaat]

Kas sünniaega ei tahtnud panna või?
Gregoori tundub jah venepärane, neid väikseid venelasi juba küllalt ringi siblimas siin Kopli ja Lasna vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas paneksite oma pojale nimeks Gregor? Sünd 4700g 53cm. Tugevale poisile tugev nimi, või… (mõni peab venepäraseks)[/tsitaat]No mis tugevust sel beebil ikka veel on? Imeb tissi nagu nohik, isegi kõndida veel ei oska?! Pealegi, suur sünnikaal ei näita ka tugevust hilisemas elus. Vabalt võib juhtuda, et beebist sirgub küll suur mees, aga pekine mees, kes vaatab telekast Meeleheitel koduperenaisi ja poetab pisarakesegi sinna juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jube palju on seda nime praegu. Ja olen kahjuks näinud mingit täielikku ajuvaba mimmi oma lapse kallal tänitamas eriti kimedal häälel \”Gregoriäääää, Gregoriäää, Gregoriääääääääääää….\”. Võeh.[/tsitaat]

Issand, sa oled ka teda näinud või? 😀 Olin mängumaal ja üks poiss hüppas batuudil. Järsku tuli ta ema sinna batuudi äärde ja hakkas hüüdma \”Gregoriääää, tule nüüd sööma\”. Ma algul mõtlesin, et t¨ikk ütleb seda kuidagi…irooniliselt või naljaga vms..kuigi ma ei tea, miks ta oleks pidanud seda üldse tegema. Aga ei, see \”ää-tamine\” jätkus veel mitu minutit. \”Gregoriäääää, hakkame minema, tule nüüd, gregoriäääää\”. Ja ta ikka reaalselt ütles mingi 2-3 sekundit seda ä’d seal lõpus. Siis mul oli küll ikka selline emotsioon, et \”kuhu ma sattunud olen?\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tema lapse nimi on Gregorian ja see on siis selline hääldus – gregooriän

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jube palju on seda nime praegu. Ja olen kahjuks näinud mingit täielikku ajuvaba mimmi oma lapse kallal tänitamas eriti kimedal häälel \”Gregoriäääää, Gregoriäää, Gregoriääääääääääää….\”. Võeh.[/tsitaat]

Sellega tuli meelde, kuidas toidupoes kuulsin üht ema oma poega tänitamas: \”Ändrjuuu, Ändrjuuu!\” Puhta eestlased olid, aga \”r\” oli inglisepärane 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jube palju on seda nime praegu. Ja olen kahjuks näinud mingit täielikku ajuvaba mimmi oma lapse kallal tänitamas eriti kimedal häälel \”Gregoriäääää, Gregoriäää, Gregoriääääääääääää….\”. Võeh.[/tsitaat]

Mina üllatusin, kui Gregorit kutsuti Greksju. Võeh.
Samas pole minu asi, aga jube oli kuulata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina üllatusin, kui Gregorit kutsuti Greksju. Võeh.
Samas pole minu asi, aga jube oli kuulata.[/tsitaat]

Isver, mul ka tuttav kutsub oma Gregorit Greksuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Gregor

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.