Esileht Pereelu ja suhted Grete Lõbu saab lapse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Grete Lõbu saab lapse

Postitas:
Kägu

Uskumatu?

+3
-33
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga tore uudis 🙂

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja isa polegi Margus Saar ja lapse isaga on armastus? Tohoh, enne olevat olnud ju hoopis naispartner.

+10
-24
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see uskumatu on? Lust saab ka? See on ka sinu jaoks uskumatu?

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armas uudis!

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oo ma ei märganudki…

Vaatasin, et kummalisi riideid valib see auhinnatud stilist 😝🤭

Nüüd siis mõistan ☺️. Ja kipa uudis tõesti.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja isa polegi Margus Saar ja lapse isaga on armastus? Tohoh, enne olevat olnud ju hoopis naispartner.

Kuigi ma ei tea Grete Lõbu eraelust mitte midagi, siis lihtsalt kommentaariks, et naispartner ei välista lapsesaamist.

+27
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti midagi targemat pole teha kui igast lapsesaajast teema teha ja taga togida?

Uudishimu häda on ikka nii suur mõnel….

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuigi ma ei tea Grete Lõbu eraelust mitte midagi, siis lihtsalt kommentaariks, et naispartner ei välista lapsesaamist.

Ei välista, sellepärast saigi Margus Saarega lapse, kes muidu ka naisi ei vaata. Aga nüüd on Grete hoopis poolt vahetanud ja lapse isaga on armastus.

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lust ees ja Lõbu järgi.:) Usun, et viimase naispartner on pigem sama, nagu eespool öeldud – see ei välista lapse saamist.

+12
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei välista, sellepärast saigi Margus Saarega lapse, kes muidu ka naisi ei vaata. Aga nüüd on Grete hoopis poolt vahetanud ja lapse isaga on armastus.

Täpselt! Homofoobid aga virisevad, et homod ei saa lapsi ja ei jätka elu. Gretel tuleb juba 3. laps.

+15
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna see ei ole Grete Lõbul sugugi esimene laps, siis ei ole see ka kuidagi uskumatu, et ta veel võiks lapsi tahta ja saada.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt! Homofoobid aga virisevad, et homod ei saa lapsi ja ei jätka elu. Gretel tuleb juba 3. laps.

Just, hahaa. Mina ja paljud muud paarisuhtes heterod ei soovi lapsi mitte mingil juhul.

Orientatsioon ja paljunemissoov pole küll kuidagi omavahel seotud.

+22
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka ei tea Grete Lõbu elust midagi, aga esimene avatud artikkel tegelikult ei väida, et lapse isaga oleks suur armastus. Et lapse isa ei ole avaliku elu tegelane ja armastus on suur on eraldiseisvad väited. Lisaks räägib kaaslasest.

Minu esimene mõte oli, et nii lahe, et jaksab ette võtta. Ma nii ise kui ka lapsed umbes samas vanuseklassis ja mõte rasedusest on selline, mida ma ei jaksaks enam isegi teoreetiliselt mõelda. 🙂

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka ei tea Grete Lõbu elust midagi, aga esimene avatud artikkel tegelikult ei väida, et lapse isaga oleks suur armastus. Et lapse isa ei ole avaliku elu tegelane ja armastus on suur on eraldiseisvad väited. Lisaks räägib kaaslasest.

Minu esimene mõte oli, et nii lahe, et jaksab ette võtta. Ma nii ise kui ka lapsed umbes samas vanuseklassis ja mõte rasedusest on selline, mida ma ei jaksaks enam isegi teoreetiliselt mõelda. 🙂

Mul on 2 last ja laste isaga on armastus mille suurust ei käi mõõtmas.😋 Armastus on armastuse tunne. 😊

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on 2 last ja laste isaga on armastus mille suurust ei käi mõõtmas.😋 Armastus on armastuse tunne. 😊

Lihtsalt ei usu, et seda nii mõõdetakse, suur, väike. Oma lapsi armastan kah tingumusteta ja mõõtmata palju.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahel on tunne Kuldvillakut vaadates, et Esse ka rase.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marko lähedus mõjub vist naistele hästi. Ka neile, kellel meest pole 🙂 Nii et, kes järelkasvu igatseb, aga pole õnnestunud, siis keerake tänaval mööduva Marko kuuenööpi :))

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marko lähedus mõjub vist naistele hästi. Ka neile, kellel meest pole 🙂 Nii et, kes järelkasvu igatseb, aga pole õnnestunud, siis keerake tänaval mööduva Marko kuuenööpi :))

Kaua nad koos töötasid, enne kui mõlemad rasedaks jäid? https://elu.ohtuleht.ee/527777/ringvaate-uus-naissaatejuht-grete-lobu-anu-valba-asemele-ei-ole-kerge-tulla- Tänaval suvalisele Markole läheneda ja titt kätte saada kõvasti mõjusam. 😛

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaua nad koos töötasid, enne kui mõlemad rasedaks jäid? https://elu.ohtuleht.ee/527777/ringvaate-uus-naissaatejuht-grete-lobu-anu-valba-asemele-ei-ole-kerge-tulla- Tänaval suvalisele Markole läheneda ja titt kätte saada kõvasti mõjusam. 😛

Vaevalt nad juba sel hetkel, kui koostöö alustasid, lapse saamisele mõtlesid. Küllap jäid suht kohe, kui idee tekkis.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt nad juba sel hetkel, kui koostöö alustasid, lapse saamisele mõtlesid. Küllap jäid suht kohe, kui idee tekkis.

Selgeltnägija oled?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selgeltnägija oled?

Ei pea selgeltnägija olema. Loogiline mõtlemine. Kumbki polnud tol hetkel sellises eluetapis, et oleks pidanud tahtma.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pea selgeltnägija olema. Loogiline mõtlemine. Kumbki polnud tol hetkel sellises eluetapis, et oleks pidanud tahtma.

Esimest ja neljandat last proovisime kõige kauem, kuigi olime eluetapis rohkem kui valmis beebide järjestikku tulekuks. Ei julge mütsi ära süüa nende kahe daami eest 🙂

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimest ja neljandat last proovisime kõige kauem, kuigi olime eluetapis rohkem kui valmis beebide järjestikku tulekuks. Ei julge mütsi ära süüa nende kahe daami eest 🙂

Kuidas sinu kommentaar teemasse puutub?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ämmakas ja naistearst Marko kuuenööpe viljakuse languse vastu ei soovitanud. Olen Gretega ühes vanuseklassis.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ämmakas ja naistearst Marko kuuenööpe viljakuse languse vastu ei soovitanud. Olen Gretega ühes vanuseklassis.

Tõttöelda ei ole teema sinust. Sellepärast ei soovi ka sinu muljeid, sinu laste planeerimisest lugeda.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõttöelda ei ole teema sinust. Sellepärast ei soovi ka sinu muljeid, sinu laste planeerimisest lugeda.

Armas uudis igaljuhul, palju õnne talle.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oijahh, kuidas mõnel seda huumorisoont

Oehh jah,  küll on raske naistega, kellele huumorisoolikat ei ole antud. Hakkavad tõsimeeli väitlema, et Marko nööpide keeramine ei aita ja ämmaemand seda ei soovitanudki.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oehh jah, küll on raske naistega, kellele huumorisoolikat ei ole antud. Hakkavad tõsimeeli väitlema, et Marko nööpide keeramine ei aita ja ämmaemand seda ei soovitanudki.

Üks sonib midagi oma rasedusest, ämmakast ja Marko kuuenööpidest ja teine leiab, et see on nii tohutult naljakas. No tõesti ei arva, et see on kuidagi naljakas ja huvitav lugemine. Igasugu sousti, mis parasjagu pähe tuleb, ei pea avalikku foorumisse kirja panema.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oehh jah, küll on raske naistega, kellele huumorisoolikat ei ole antud. Hakkavad tõsimeeli väitlema, et Marko nööpide keeramine ei aita ja ämmaemand seda ei soovitanudki.

Üks sonib midagi oma rasedusest, ämmakast ja Marko kuuenööpidest ja teine leiab, et see on nii tohutult naljakas. No tõesti ei arva, et see on kuidagi naljakas ja huvitav lugemine. Igasugu sousti, mis parasjagu pähe tuleb, ei pea avalikku foorumisse kirja panema.

Nii ootan huviga, millist juttu antud teema all oleks Sinu arvates huvitav lugeda? Kentsakamat teema annab välja mõelda. Üks naine saab lapse ja seda peetakse uskumatuks. Kas sellele peaks järgnema tõsine arutelu? Minu teada on miljonid naised enne sedagi lapsi saanud. Mille poolest tema lapsesaamine nüüd siis uskumatu on?

+6
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Esileht Pereelu ja suhted Grete Lõbu saab lapse