Esileht Ajaviite- ja muud jutud Grete Lõbu saab lapse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Teema: Grete Lõbu saab lapse

Postitas:
Kägu

Mille poolest tema lapsesaamine nüüd siis uskumatu on?

2 last juba olemas ja ta ei ole enam esimeses nooruses. Enamus naisi lööks käega ja ootaks juba pensioniiga ja surma.

+2
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii ootan huviga, millist juttu antud teema all oleks Sinu arvates huvitav lugeda? Kentsakamat teema annab välja mõelda. Üks naine saab lapse ja seda peetakse uskumatuks. Kas sellele peaks järgnema tõsine arutelu? Minu teada on miljonid naised enne sedagi lapsi saanud. Mille poolest tema lapsesaamine nüüd siis uskumatu on?

Ometigi avasid suure huviga teema, loed ja räägid kaasa.

Mina näiteks ei ava üldse neid teemasid, mis mind ei huvita ja mis minu arvates kentsakad on.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii ootan huviga, millist juttu antud teema all oleks Sinu arvates huvitav lugeda? Kentsakamat teema annab välja mõelda. Üks naine saab lapse ja seda peetakse uskumatuks. Kas sellele peaks järgnema tõsine arutelu? Minu teada on miljonid naised enne sedagi lapsi saanud. Mille poolest tema lapsesaamine nüüd siis uskumatu on?

Mina näiteks ei ava üldse neid teemasid, mis mind ei huvita ja mis minu arvates kentsakad on.

Meenutame, et Sina kurtsid igavate vastuste üle ja arvasid, et selliseid kommentaare ei tohiks siia üldse panna. See ei olnud mina!  Kentsakas ei tähenda, et oleks igav.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mille poolest tema lapsesaamine nüüd siis uskumatu on?

2 last juba olemas ja ta ei ole enam esimeses nooruses. Enamus naisi lööks käega ja ootaks juba pensioniiga ja surma.

See siiski ei võrdu minu jaoks sõnaga uskumatu. Üha tavalisem, et ka selles eas sünnitatakse. Ja üpris tavaline, et kui toimub partneri vahetus, siis soovitakse ka temaga ühist last ja kui vanus veel viljastumist võimaldab, siis miks mitte proovida.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meenutame, et Sina kurtsid igavate vastuste üle ja arvasid, et selliseid kommentaare ei tohiks siia üldse panna. See ei olnud mina! Kentsakas ei tähenda, et oleks igav

Ja ongi perekooli troll kohal, teemat rikkumas!

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks sonib midagi oma rasedusest, ämmakast ja Marko kuuenööpidest ja teine leiab, et see on nii tohutult naljakas. No tõesti ei arva, et see on kuidagi naljakas ja huvitav lugemine. Igasugu sousti, mis parasjagu pähe tuleb, ei pea avalikku foorumisse kirja panema.

See ongi ju üks ja seesama inimene. Ühes kommentaaris kirjutas Marko kuuenööpidest ja teises kommentaaris kiitis ennast takka, et nii hea nalja tegi.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saanud vastust, millised olid sinu ootused antud teema kommentaaride osas. Näitab, et tõsisemast arutelust pole sa samuti huvitatud.  Aina kläviks ja pureks.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meenutame, et Sina kurtsid igavate vastuste üle ja arvasid, et selliseid kommentaare ei tohiks siia üldse panna. See ei olnud mina! Kentsakas ei tähenda, et oleks igav.

Ära meenuta mitte kui midagi! Pigem tunnista, et oled haige perekooli troll!

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meenutame, et Sina kurtsid igavate vastuste üle ja arvasid, et selliseid kommentaare ei tohiks siia üldse panna. See ei olnud mina! Kentsakas ei tähenda, et oleks igav.

Ära meenuta mitte kui midagi! Pigem tunnista, et oled haige perekooli troll!

Võiksid teemas püsida, mitte pühenduda kõik kommentaarid minu tampimisele. Tegin ettepaneku teemat arutada, aga sind huvitab ainult minu sõimamine. No lase siis edasi oma joru  ja oletustega, mida kõike ma olen.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sinu kommentaar teemasse puutub?

Minu ämmakas ja naistearst Marko kuuenööpe viljakuse languse vastu ei soovitanud. Olen Gretega ühes vanuseklassis.

Tõttöelda ei ole teema sinust. Sellepärast ei soovi ka sinu muljeid, sinu laste planeerimisest lugeda.

Ära käsuta. Mina soovin lugeda nii tema kui ka teiste lugusid. Kae mul tuli välja marssalikepike paunas.

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas sinu kommentaar teemasse puutub?

Minu ämmakas ja naistearst Marko kuuenööpe viljakuse languse vastu ei soovitanud. Olen Gretega ühes vanuseklassis.

Tõttöelda ei ole teema sinust. Sellepärast ei soovi ka sinu muljeid, sinu laste planeerimisest lugeda.

Ära käsuta. Mina soovin lugeda nii tema kui ka teiste lugusid. Kae mul tuli välja marssalikepike paunas.

Pealkiri paraku on vägagi konkreetselt ühe inimese kohta. Oleks võinud siis teha üldisema pealkirja a la keskeas sünnitamise kogemus ja jätta konkreetse isiku nime välja. Kuidas peaks selle konkreetse inimese lapsesaamist arutama? Ta ei ole oma eraelu soovinud reklaamida ja me ei tea sellest midagi. Kui teaks, siis jällegi poleks kena teise inimese privaatset infot niimoodi lekitada.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võiksid teemas püsida, mitte pühenduda kõik kommentaarid minu tampimisele. Tegin ettepaneku teemat arutada, aga sind huvitab ainult minu sõimamine. No lase siis edasi oma joru ja oletustega, mida kõike ma olen

Kao ära siis siit!

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Julge otsus sellises vanuses laps saada, ise olen 41 ja kindel ei lastele,  aga nagu Grete ütles, et laps on väga oodatud neil, siis igaljuhul palju õnne neile.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt Gretel laste isa ja suur armastus pole samas isikus aktualiseerunud.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt Gretel laste isa ja suur armastus pole samas isikus aktualiseerunud.

Misasja sa sogad?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad või õigemini – miks üldse arvatakse,  et Gretel on naispartner?

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad või õigemini – miks üldse arvatakse, et Gretel on naispartner?

Miks ei võiks olla, Reikopil ju on meespartner. Samas jah, mis vahet seal on, lapsi saadakse siiski meestega, ju siis mees on mängus.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja isa polegi Margus Saar ja lapse isaga on armastus? Tohoh, enne olevat olnud ju hoopis naispartner.

Milleks sa selliseid kõlakaid siin levitad?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks sa selliseid kõlakaid siin levitad?

Mis kõlakaid, seda on ta ise meedias ju rääkinud.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad või õigemini – miks üldse arvatakse, et Gretel on naispartner?

Jällegi, ise on ju rääkinud. Keegi ei arva midagi, mida need inimesed ise pole öelnud.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jällegi, ise on ju rääkinud. Keegi ei arva midagi, mida need inimesed ise pole öelnud.

Pane artikli link tõestuseks.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane artikli link tõestuseks.

Ei viitsi otsida. Kust ma neid kõlakaid siis peaks sinu arust muidu kuulma kui mitte meediast? Mina isiklikult ei tunne Grete Lõbu, Margus Saart ega ka Marko Reikopit. Minu sõbrad ja sõbrannad ka ei tunne neid, ikka meediast olen lugenud nende elu kohta.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei viitsi otsida. Kust ma neid kõlakaid siis peaks sinu arust muidu kuulma kui mitte meediast? Mina isiklikult ei tunne Grete Lõbu, Margus Saart ega ka Marko Reikopit. Minu sõbrad ja sõbrannad ka ei tunne neid, ikka meediast olen lugenud nende elu kohta.

Ebaviisakas naine oled.

+6
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ebaviisakas naine oled.

Mina ei ole ebaviisakas ja mina ei ole süüdi, et su iidolitel on selline kahtlane pereelu. Sina mõtlesid, et mingid ideaalid, aga tegelikult lesbid, homod, kokkulepped jne. Minu jaoks see ei ole midagi halba ja see informatsioon mind kuidagi ei šokeeri. Kui sina leiad siin mingit ebaviisakust või muud taunimisväärset, on asi ikka sinus.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei ole ebaviisakas ja mina ei ole süüdi, et su iidolitel on selline kahtlane pereelu. Sina mõtlesid, et mingid ideaalid, aga tegelikult lesbid, homod, kokkulepped jne. Minu jaoks see ei ole midagi halba ja see informatsioon mind kuidagi ei šokeeri. Kui sina leiad siin mingit ebaviisakust või muud taunimisväärset, on asi ikka sinus.

Saan aru, miks rasedusest peab rääkima, sest see hakkab välja paistma ja kui peaks uus saatejuht tulema, siis on selge sott. Kes on lapse vanem pole üldse minu jaoks tähtis info.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oo ma ei märganudki…

Vaatasin, et kummalisi riideid valib see auhinnatud stilist 😝🤭

Nüüd siis mõistan ☺️. Ja kipa uudis tõesti.

Kipa?

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oo ma ei märganudki…

Vaatasin, et kummalisi riideid valib see auhinnatud stilist 😝🤭

Nüüd siis mõistan ☺️. Ja kipa uudis tõesti.

Kipa?

Kipa – kiire, lahe jne

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei viitsi otsida. Kust ma neid kõlakaid siis peaks sinu arust muidu kuulma kui mitte meediast?

Just. Kõlakad, mitte et inimene ise rääkis, nagu enne väitsid. Sina muudkui räägid edasi ja järgmine ütleb, et “meedia luges”

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kipa?

Ma täitsa mäletan, et lapsena,noorena sellist sõna meie kandis kasutati.

https://www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?15

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Kõlakad, mitte et inimene ise rääkis, nagu enne väitsid. Sina muudkui räägid edasi ja järgmine ütleb, et “meedia luges”

Mille üle sa nüüd õigupoolest vaidled. Tema pereelu pole traditsiooniline, aga mis siis sellest. Mina ei näe siin midagi halba. Sina oled mingi vanamoodne halvustaja, et nendest asjadest üldse mingi probleemi teed.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Grete Lõbu saab lapse