Esileht Ajaviite- ja muud jutud Grete Lõbu saab lapse

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Teema: Grete Lõbu saab lapse

Postitas:
Kägu

Just. Kõlakad, mitte et inimene ise rääkis, nagu enne väitsid. Sina muudkui räägid edasi ja järgmine ütleb, et “meedia luges”

Kuule, isegi mina lugesin, näed, errist lausa: https://menu.err.ee/1608422210/saatejuht-grete-lobu-teatas-lapseootusest  mingi delfi nupp oli ka. Niiet ikkagi “meedia luges” jah.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Kõlakad, mitte et inimene ise rääkis, nagu enne väitsid. Sina muudkui räägid edasi ja järgmine ütleb, et “meedia luges”

Kuule, isegi mina lugesin, näed, errist lausa: https://menu.err.ee/1608422210/saatejuht-grete-lobu-teatas-lapseootusest mingi delfi nupp oli ka. Niiet ikkagi “meedia luges” jah.

Sa räägid ju hoopis millestki muust.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No teisele püksi ja jalgu hoidma ma tõesti ei kipu, et kesse ikka tegi talle selle lapse! Mis see sinu (kes kõik siin kiibitsevad) asi õige on? Ma arvan, et G.L. on niigi uudishimutsejatele küllalt infot andnud, aga ikka vähe. Nagu klatšimutikari.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/96332967/fotod-beebiootel-grete-lobu-soudis-abieluranda-ning-paljastas-oma-valjavalitu-nime

Beebiootel Grete Lõbu sõudis abieluranda ning paljastas oma väljavalitu nime

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/96332967/fotod-beebiootel-grete-lobu-soudis-abieluranda-ning-paljastas-oma-valjavalitu-nime

Beebiootel Grete Lõbu sõudis abieluranda ning paljastas oma väljavalitu nime

Kena noor mees.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kipa?

Ma täitsa mäletan, et lapsena,noorena sellist sõna meie kandis kasutati.

https://www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?15

See on vahva sõna jah – saab kasutada vestluspartneri vanuse välja selgitamiseks. Kui teab seda sõna, siis on samaealine, kui ei tea ja reageerib hämminguga, siis on noor 🙂

Aga mul on hea meel, et üks klatšijutt jälle oma otsa on saanud ning selgunud Grete Lõbu abikaasa isik.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mul on hea meel, et üks klatšijutt jälle oma otsa on saanud ning selgunud Grete Lõbu abikaasa isik.

Jah, õnneks on see jabur kuulujutt nüüd oma kuulsusetu otsa leidnud. Grete üle on mul väga hea meel. 🙂

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei ole kuulujutt, see on ammu teada fakt. Aga arusaamatu, miks peaks üldse võõrastele korda minema, kes kellega käib. Mulle Grete saatejuhina sümpatiseerib ja see uudis on tore.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei ole kuulujutt, see on ammu teada fakt. Aga arusaamatu, miks peaks üldse võõrastele korda minema, kes kellega käib. Mulle Grete saatejuhina sümpatiseerib ja see uudis on tore.

Mis asi on fakt? Fakt on ainult see, et ta abiellus ja mitte naise, vaid mehega. Kõik muu ongi kuulujutt.

+22
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on fakt? Fakt on ainult see, et ta abiellus ja mitte naise, vaid mehega. Kõik muu ongi kuulujutt.

Mitte midagi pole kuulujutt. Naisega ta poleks saanudki ju abielluda.

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see abiellumise teemasse puutub?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ei oleks. Et sa väidad, et tahtis tegelikult naisega abielluda, aga kuna ei saanud, siis abiellus jonni pärast mehega? 😀 No puhka natuke.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene abiellus mehega ja laps on selle mehega, siis järelikult ta ei ela naisega ja laps pole naisega, onju. Järelikult on väide, et GL elab ja saab lapse naisega paaris olles, vale. Ja kui jutt on vale, siis on ta kuulujutt. Lihtne.

See, kas GL kunagi varem on olnud suhteid naistega, ei puutu mitte kuidagi asjasse. Teema on konkreetsest lapseootusest ja ajahetkest – olevikust.

+27
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene abiellus mehega ja laps on selle mehega, siis järelikult ta ei ela naisega ja laps pole naisega, onju. Järelikult on väide, et GL elab ja saab lapse naisega paaris olles, vale. Ja kui jutt on vale, siis on ta kuulujutt. Lihtne.

See, kas GL kunagi varem on olnud suhteid naistega, ei puutu mitte kuidagi asjasse. Teema on konkreetsest lapseootusest ja ajahetkest – olevikust.

A kuat me teame, et see laps on selle mehe laps? Sest GL ütleb nii?

0
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas keegi avalikustab suvalise nime ja abiellub vägisi või mis haige lora see on siin? Mees muidugi oli paugu otsas kui puu käis? Mul on Grete üle hea meel ja mees on ka nägus.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

A kuat me teame, et see laps on selle mehe laps?

Aga kas see on sinu elus kuidagi olulise tähtsusega, kes tema lapse isa on? Miks sul seda teada vaja on?

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojah, sa võid ju GL isaduse tuvastamiseks kohtusse kaevata. Eksole?

Või ehk adud ise ka, kui lollakas su küsimus on? Mismoodi see sinusse puutub? GL abiellus, nende perre süõnnib laps. Nad ise on rahul, misasja sina kiibitsed?

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine nõua DNA testi kui muidu magada ei saa!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellega Grete abiellus siis?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ei oleks. Et sa väidad, et tahtis tegelikult naisega abielluda, aga kuna ei saanud, siis abiellus jonni pärast mehega? 😀 No puhka natuke.

Puhka ise natuke, mitte midagi sellist pole mina väitnud. Mina ei saa üldse aru, mis see naisega suhe halba peaks olema, et seda nüüd siin üritatakse mingiks kuulujutuks või ei tea milleks tembeldada. Et umbes nii tore, et Grete ikka õigete ridadesse heitis ja need varasemad elu keerkäigud ei puutu üldse asjasse vms. Minu jaoks ei ole vahet, mis soost inimesega keegi suhtes on, sina üritad siin sellest mingit teemat teha.

+4
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhka ise natuke, mitte midagi sellist pole mina väitnud. Mina ei saa üldse aru, mis see naisega suhe halba peaks olema, et seda nüüd siin üritatakse mingiks kuulujutuks või ei tea milleks tembeldada. Et umbes nii tore, et Grete ikka õigete ridadesse heitis ja need varasemad elu keerkäigud ei puutu üldse asjasse vms. Minu jaoks ei ole vahet, mis soost inimesega keegi suhtes on, sina üritad siin sellest mingit teemat teha.

Kuulujutt on jutt, mis ei põhine faktidel. Mul ei ole ka midagi selle vastu, kui naisel on suhe naisega. Mul on aga väga palju selle vastu, et inimesed levitavad jutte, kontrollimata kriitiliselt jutu tõele vastavust. Ja sellest ma räägingi. Ometi said otsa spekulatsioonid erinevatest kombinatsioonidest GL pereelus.

+14
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulujutt on jutt, mis ei põhine faktidel. Mul ei ole ka midagi selle vastu, kui naisel on suhe naisega. Mul on aga väga palju selle vastu, et inimesed levitavad jutte, kontrollimata kriitiliselt jutu tõele vastavust. Ja sellest ma räägingi. Ometi said otsa spekulatsioonid erinevatest kombinatsioonidest GL pereelus.

Mis asi see siin täpsemalt tõele ei vasta või spekulatsioon on? Erinevalt sinust ei pea GL seda ise üldse mingiks kõneväärt ega varjamisväärseks asjaks.

+5
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asi see siin täpsemalt tõele ei vasta või spekulatsioon on? Erinevalt sinust ei pea GL seda ise üldse mingiks kõneväärt ega varjamisväärseks asjaks.

Mida “seda” ei pea kõneväärt asjaks? Millest sa räägid?

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi kibestunud eks möllab siin? Teema oli lapsest.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälle tegu kõvasti noorema mehega-äge!

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand jumal küll, lõpeta ometi oma kaagutamine! Või ütle otse välja, mis sul öelda on, kui hirmsasti midagi kripeldab, aga lõpeta see seosetu lalin ometigi.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
tereesaemil

Väga väga kena mees. Ilus paar ☺️

+10
-2
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Oo ma ei märganudki…

Vaatasin, et kummalisi riideid valib see auhinnatud stilist 😝🤭

Nüüd siis mõistan ☺️. Ja kipa uudis tõesti.

Kipa?

+1
-12
Please wait...

Postitas:
km70

Kipa?

Eespool on küll juba selgitatud, aga uuesti siis – kipa = kihvt, lahe. Släng, aktiivses kasutuses 80.-90.-ndate lastel. Kui sa seda sõna ei tea, järelikult oled noor.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
monic77

huvitav , et Grete  selliseid laineid lööb aga ühe linnapea isaks saamine ei oma mingit vastukaja.

+1
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Grete Lõbu saab lapse