Esileht Hobinurk Grey Anatoomia

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Grey Anatoomia

Postitas:

Olen selle sarja suur fänn, algusest peale vaadanud kõik hooajad ära jne. Viimane hooaeg aga paneb kannatuse igati katkema, selle hauataguse elu kajastamine ületab kõik piirid,  pea terve hooaeg uimerdas see Meredtih seal merekaldal, kohtus kõikide surnutega, siis oli terve osa Teddy  kohtumistest surnutega.  Kuidas teile see sari meeldib?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 09:53; 23.04 20:14; 25.04 09:39; 25.04 18:00;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meeldib.

Ma kujutan ette, et tegijatel on see taotluslik, nad ju alati on kajastanud aktuaalseid probleeme ühiskonnas. Pandeemia on terve maailma elu segi paisanud, nii on ka seriaalis kõik pea peale pööratud. Või no ehk mitte päris kõik. Üksikuid osi on varem ka ju olnud teemal “mis oleks, kui kõik oleks hoopis teisiti läinud”. Kui oled seriaali pidevalt jälginud, siis ammu väljakirjutatud tegelastega taas kohtuda on ka omamoodi lahe. Mõelda sinna juurde, kui ise oma unenäoski kohtuksid sama realistlikult mõne oma ammu surnud sõbra või sugulasega.

Muide, kas sa oled hakanud paralleelselt vaatama ka “Depood 19”? Kui “Grey anatoomia” tundub liiga uimaseks läinuna, siis see võiks täiendavalt mõjuda. Mulle tundub see pisut kergema meelelahutusena (aga võibolla professionaalsed meedikud arvaks teisiti, st et nende meelest on ehk “Grey anatoomia” ka täitsa kerge meelelahutus – st skaalal, kus ühes otsas on puhas märul ja teises otsas kunstiliselt ja psühholoogiliselt väljapeetud fantaasiarikas ja vaimukas vaatemäng).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 10:10; 25.04 16:55; 27.04 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle viimane hooaeg ei meeldi. Olin täielik fänn enne. Mind küll see hauataguse elu osa ei häiri, aga ei meeldi see, kuidas emotsionaalsuse välja pigistamine on kuidagi eriti kunstlikuks muutunud. Varem oli sari natuke humoorikam, praktilisem, põnevam – nüüd on ainult üks hingelt hingele kurtmine teemade ümber, mis on igavad.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täitsa mõne osa vahele jätnud (see Teddy oma näiteks, üldse ei köitnud)
Sel hooajal on hakanud rohkem meeldima tegelased, kes varem nagu vastu hakkasid (Maggie, Jo)
Vaatan teatava huviga, mis on pigem põhjustatud harjumusest.
Ei tea, kas lõppebki nüüd päris ära?
Loodan, et Teddy ei lähe Oweniga kokku tagasi, need nagu kuidagi polnud kokku loodud.
Ja Meredith selle šoti/iiri arstiga – palun ei!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:17; 26.04 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sari meeldis väga aga viimased paar aastat on muutunud homopropagandaks. Varsti pole seal terve haigla peale enam ühtegi heterot. Ei jaksa enam vaadata.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 15:30; 23.04 01:01; 23.04 16:53; 25.04 17:02;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See sari meeldis väga aga viimased paar aastat on muutunud homopropagandaks. Varsti pole seal terve haigla peale enam ühtegi heterot. Ei jaksa enam vaadata.

Ära solgi teemat oma heteropropagandaga.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:17; 23.04 01:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem suur lemmik. Viimast hooaega ei ole suutnud vaadata, pole üldse enam sama sari kahjuks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sari meeldis väga aga viimased paar aastat on muutunud homopropagandaks. Varsti pole seal terve haigla peale enam ühtegi heterot. Ei jaksa enam vaadata.

Ära solgi teemat oma heteropropagandaga.

Vabandust, ma ei teadnud, et selles teemas kogunevad vaid tähestikuinimesed ja täiesti vanamoodsal  viisil hetero ei ole enam moes.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 15:30; 23.04 01:01; 23.04 16:53; 25.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sari meeldis väga aga viimased paar aastat on muutunud homopropagandaks. Varsti pole seal terve haigla peale enam ühtegi heterot. Ei jaksa enam vaadata.

Ära solgi teemat oma heteropropagandaga.

Vabandust, ma ei teadnud, et selles teemas kogunevad vaid tähestikuinimesed ja täiesti vanamoodsal viisil hetero ei ole enam moes.

Oeh. Keegi pole väitnud, et heteroseksuaalsus on moest läinud 😀 Olen isegi heteroseksuaalne, küll aga ma pole enesekeskne ja saan aru, et homod ongi päriselt! olemas! ning väärivad samamoodi esindust televisioonis. Täiesti mõistlik.

Teemasse ka: mulle meeldivad varasemad hooajad, viimased on kahjuks liiga punnitatud tundega olnud ja pole edasi vaatanud. On liiga selline tunne olnud, et kirjutajatel mõtted otsas.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:17; 23.04 01:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube igavaks on läinud. Mul muidu homode vastu midagi pole, aga see homopoiste liin sugugi ei köida. Mingi hingehala ja endasse süübimine. Vaatan ikka inertsist, vahel kerin edasi või lasengi 2x kiiremini, ajast kaju a vaatamata ka ei jäta :).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sari meeldis väga aga viimased paar aastat on muutunud homopropagandaks. Varsti pole seal terve haigla peale enam ühtegi heterot. Ei jaksa enam vaadata.

Ära solgi teemat oma heteropropagandaga.

Vabandust, ma ei teadnud, et selles teemas kogunevad vaid tähestikuinimesed ja täiesti vanamoodsal viisil hetero ei ole enam moes.

Oeh. Keegi pole väitnud, et heteroseksuaalsus on moest läinud ???? Olen isegi heteroseksuaalne, küll aga ma pole enesekeskne ja saan aru, et homod ongi päriselt! olemas! ning väärivad samamoodi esindust televisioonis. Täiesti mõistlik.

Teemasse ka: mulle meeldivad varasemad hooajad, viimased on kahjuks liiga punnitatud tundega olnud ja pole edasi vaatanud. On liiga selline tunne olnud, et kirjutajatel mõtted otsas.

Mul ei ole midagi homode vastu ja kui neid vahel filmis näidatakse on kõik ok (nautisin isegi filmi Brokeback mägi). Aga Grey’s on varsti juba enamus homod (nii naised kui mehed).

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 15:30; 23.04 01:01; 23.04 16:53; 25.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sari meeldis väga aga viimased paar aastat on muutunud homopropagandaks. Varsti pole seal terve haigla peale enam ühtegi heterot. Ei jaksa enam vaadata.

Ära solgi teemat oma heteropropagandaga.

Vabandust, ma ei teadnud, et selles teemas kogunevad vaid tähestikuinimesed ja täiesti vanamoodsal viisil hetero ei ole enam moes.

Oeh. Keegi pole väitnud, et heteroseksuaalsus on moest läinud ???? Olen isegi heteroseksuaalne, küll aga ma pole enesekeskne ja saan aru, et homod ongi päriselt! olemas! ning väärivad samamoodi esindust televisioonis. Täiesti mõistlik.

Teemasse ka: mulle meeldivad varasemad hooajad, viimased on kahjuks liiga punnitatud tundega olnud ja pole edasi vaatanud. On liiga selline tunne olnud, et kirjutajatel mõtted otsas.

Mul ei ole midagi homode vastu ja kui neid vahel filmis näidatakse on kõik ok (nautisin isegi filmi Brokeback mägi). Aga Grey’s on varsti juba enamus homod (nii naised kui mehed).

Enamus? Minu arust on seal olnud vaid üks naistepaar  suht alguses – Arizona ja Callie ning  mehed Nico ja see prillidega tüüp. Addison on ka lesbi, aga tema on  kõrvaline.

Depoo 19 hakkasin vaata 3ndast hooajast, ka meeldib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 09:53; 23.04 20:14; 25.04 09:39; 25.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Addison on ka lesbi, aga tema on  kõrvaline.

Addison oli kunagi Dereki naine, see kellest tehti oma spin off “Erapraksis”, millal ta lesbiks hakkas? Või on seal veel keeegi teine samanimeline tegelane?

Homode liin on igav (meeshomode oma, lesbid olid ok.) Nad toodi seriaali kunstlikult, kui lesbid teise linna kolisid, olid üsna mõttetud kõrvaltegelased ja pool aega lihtsalt ilulesid seal oma õnnelikus armastuses, midagi nendega ei juhtunud ja midagi nad osadesse ei panustanud suurt, neil ei olnud alguses muud isikupära ega probleemi peale gei olemise ja ega nad suurt pole arenenud nüüdki. Vähemalt mul on selline mulje.

Viimane hooaeg on täielik kannatuste rada ja ebameeldiv ja see, et sa pead mingit teist endale ebahuvitavat sarja (“Depoo 19”) vaatama, et mõnd “Grey anatoomias” huvitavat sündmus näha, on ka jama. Andrew pussitamisega seotud asjaolusid näidati ainult Depoos, Greys nägid lihtsalt tema tühjaksveritsemist, sama oli kunagi varasemas hooajas mingi baariõnnetusega. Viimane hooaeg ongi nagu mingi igav uimerdamine ja hala ja 10 osa peale on olnud enam-vähem 5 sündmust ning lisaks huvitavaid patsiendilugusid ka 3 tk, vanasti oli igas osas umbes nii palju.

Ja kui nad just mingit ajahüpet ei tee, siis on Grey ju eriti kaabakas, kui ta üldse kellegagi kokku läheb, Andrew alles ju suri. Kuigi mulle tundub, et see lesk on tema jaoks neil varuks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:50; 27.04 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem oli see sari haiglaseriaal, oli meditsiini ja huvitavaid juhtumeid. Viimane hooaeg on ainult suhtedraama ja seebiooper. Ei suuda vaadata. Kusjuures, mul ka pole homode vastu midagi, aga kui ümberringi on ainult geid ja kõik need nende probleemid, need väsitavad ja tunduvad ebaloomulikud. Üldse kõikidesse filmidesse (ka ajaloolistesse aegadesse, kus homod tegelikult oksa tõmmati), on hakatud seda homosuhte idealiseerimist sisse põimima, see on ebaloogiline ja ebausutav ja hakkab vastu. Pole ime, et see ekre niimoodi populaarsust kasvatab, see ultraliberaalne maailmavaade hakkab vanema põlvkonna inimesi ära väsitama lihtsalt. See ei puuduta ainult geisid, vaid üldse kogu seda praegust ühiskonda, igaühel on ainult õigused ja kasvõi üle laipade oma õigusi siis taga nõutakse ja teostatakse.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 18:22; 26.04 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte Addison,  pidasin silmas Andrew õde, kes on see günekoloog – mis iganes ta nimi oli.

Aga jah, alguses oli väga hea, kui nad kõik noorte arstidena haiglasse tulid, nüüd on kõik sealt väljakirjutatud- ainult Meredith ongi jäänud. Uued osatäitjad nii värvikad ei ole….

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 09:53; 23.04 20:14; 25.04 09:39; 25.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin juba meenutamiseks läks, siis üks mu kõige lemmikumaid osasid oli see, kus Bailey ja Jo käisid naistevanglas. Meredithi suhete koha pealt oli huvitav see episoodiline tegelane, kes tuli mingit organit tooma ja kukkus nende patsiendiks – väga hästi on meelde jäänud tema dialoog Meredithiga. Mulle väga ei meeldinud lennuõnnetuse osad, läksid juba liiga õudseks. Igasugused muud suurõnnetused eri hooaegade lõppudes ei olnud kuidagi nii jubedad. Aga seda tuleb tunnistada jah, et huvitavate meditsiiniliste juhtumite poolest on koroonaaegsed osad vaesed. Noh, võibolla on see päriselus ka nii, et arstidel lihtsalt ei jää aega ega jõudu sellistega tegelemiseks…

Carina on Andrew’ õe nimi.

Kägu, kes kirjutas aga, kuidas “ajaloolistel aegadel” homod puha oksa tõmmati – see on sul mingist kontollimata allikast lähtuv valenformatsioon. Kindlasti eriti hulludes režiimides (Natsi-Saksamaa, võibolla praegu Põhja-Korea jmt) ei olnud tõesti mingit võimalust mingil viisil mingisuguseid homosuhteid arendada, aga vähegi vabamas ühiskonnas on alati olnud ka homopaare, olgugi et enamasti kiriklikel jmt põhjustel avaliku tähelepanu alt väljas. Õnnelikku paarisuhet ja sotsiaalselt täisväärtuslikku elu ühendada on neil kahtlemata siiamaani olnud väga raske, kui mitte võimatu. Ja selle ülekohtu heastamisel võetaksegi filmidesse ja seriaalidesse sisse homoliine. Kusjuures on ju täiesti tõestisündinud süžeedel filme tehtud, kuidas siis ebausutav: Alan Turingist, Tove Janssonist jne, jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 10:10; 25.04 16:55; 27.04 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin juba meenutamiseks läks, siis üks mu kõige lemmikumaid osasid oli see, kus Bailey ja Jo käisid naistevanglas. Meredithi suhete koha pealt oli huvitav see episoodiline tegelane, kes tuli mingit organit tooma ja kukkus nende patsiendiks – väga hästi on meelde jäänud tema dialoog Meredithiga. Mulle väga ei meeldinud lennuõnnetuse osad, läksid juba liiga õudseks. Igasugused muud suurõnnetused eri hooaegade lõppudes ei olnud kuidagi nii jubedad. Aga seda tuleb tunnistada jah, et huvitavate meditsiiniliste juhtumite poolest on koroonaaegsed osad vaesed. Noh, võibolla on see päriselus ka nii, et arstidel lihtsalt ei jää aega ega jõudu sellistega tegelemiseks…

Carina on Andrew’ õe nimi.

Kägu, kes kirjutas aga, kuidas “ajaloolistel aegadel” homod puha oksa tõmmati – see on sul mingist kontollimata allikast lähtuv valenformatsioon. Kindlasti eriti hulludes režiimides (Natsi-Saksamaa, võibolla praegu Põhja-Korea jmt) ei olnud tõesti mingit võimalust mingil viisil mingisuguseid homosuhteid arendada, aga vähegi vabamas ühiskonnas on alati olnud ka homopaare, olgugi et enamasti kiriklikel jmt põhjustel avaliku tähelepanu alt väljas. Õnnelikku paarisuhet ja sotsiaalselt täisväärtuslikku elu ühendada on neil kahtlemata siiamaani olnud väga raske, kui mitte võimatu. Ja selle ülekohtu heastamisel võetaksegi filmidesse ja seriaalidesse sisse homoliine. Kusjuures on ju täiesti tõestisündinud süžeedel filme tehtud, kuidas siis ebausutav: Alan Turingist, Tove Janssonist jne, jne.

Nõukogude Liidus pandi homod vangi …. Ja katsu kuskil Iraanis, Iraagis jne oma homondusest juttu teha – kividega loobitakse surnuks. Veel hiljuti kästi UEFAs (jalkaliiga kui ei tea) oma homoks olemist varjata, Ameerikas veel mõni aeg tagasi ei tulnud kõne allagi sisse saamine West Point’i või mõnda muusse elitaarsesse sõjaväekooli kui avalikult homo olid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 15:30; 23.04 01:01; 23.04 16:53; 25.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin juba meenutamiseks läks, siis üks mu kõige lemmikumaid osasid oli see, kus Bailey ja Jo käisid naistevanglas. Meredithi suhete koha pealt oli huvitav see episoodiline tegelane, kes tuli mingit organit tooma ja kukkus nende patsiendiks – väga hästi on meelde jäänud tema dialoog Meredithiga. Mulle väga ei meeldinud lennuõnnetuse osad, läksid juba liiga õudseks. Igasugused muud suurõnnetused eri hooaegade lõppudes ei olnud kuidagi nii jubedad. Aga seda tuleb tunnistada jah, et huvitavate meditsiiniliste juhtumite poolest on koroonaaegsed osad vaesed. Noh, võibolla on see päriselus ka nii, et arstidel lihtsalt ei jää aega ega jõudu sellistega tegelemiseks…

Carina on Andrew’ õe nimi.

Kägu, kes kirjutas aga, kuidas “ajaloolistel aegadel” homod puha oksa tõmmati – see on sul mingist kontollimata allikast lähtuv valenformatsioon. Kindlasti eriti hulludes režiimides (Natsi-Saksamaa, võibolla praegu Põhja-Korea jmt) ei olnud tõesti mingit võimalust mingil viisil mingisuguseid homosuhteid arendada, aga vähegi vabamas ühiskonnas on alati olnud ka homopaare, olgugi et enamasti kiriklikel jmt põhjustel avaliku tähelepanu alt väljas. Õnnelikku paarisuhet ja sotsiaalselt täisväärtuslikku elu ühendada on neil kahtlemata siiamaani olnud väga raske, kui mitte võimatu. Ja selle ülekohtu heastamisel võetaksegi filmidesse ja seriaalidesse sisse homoliine. Kusjuures on ju täiesti tõestisündinud süžeedel filme tehtud, kuidas siis ebausutav: Alan Turingist, Tove Janssonist jne, jne.

Nõukogude Liidus pandi homod vangi …. Ja katsu kuskil Iraanis, Iraagis jne oma homondusest juttu teha – kividega loobitakse surnuks. Veel hiljuti kästi UEFAs (jalkaliiga kui ei tea) oma homoks olemist varjata, Ameerikas veel mõni aeg tagasi ei tulnud kõne allagi sisse saamine West Point’i või mõnda muusse elitaarsesse sõjaväekooli kui avalikult homo olid.

Jäägem täpseks, Nõukogude Liidus oli karistatav meeste homoseksuaalsus. Sama oli ka teistes riikides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.04 09:53; 23.04 20:14; 25.04 09:39; 25.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, vangi pandi nad, mitte ei imetletud neid ega idealiseeritud. See hakkabki vastu, et nüüd tagantjärgi tehakse ajalugu ümber, justkui oleks geisid alati austatud ja imetletud. Ei olnud seda. Turing tegi ka ju mäletamist mööda enesetapu, sest ühiskond ei tolereerinud absoluutselt.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 18:22; 26.04 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kaua võib
Greys on mõned geid, see on tänapäeva ühiskonna osa, aga ei pea kogu teemat geiteemaks tegema nüüd…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:17; 26.04 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geid ei häiri, küll aga hauatagune elu. Vaatan nüüd kordusest, et selle saaks edasi kerida. Enamus osi saab nii veerand tunniga vaadatud 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geid ei häiri, küll aga hauatagune elu. Vaatan nüüd kordusest, et selle saaks edasi kerida. Enamus osi saab nii veerand tunniga vaadatud ????

Viimases osas ei olnud hauatagust elu üldse, nii et rahu majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 10:10; 25.04 16:55; 27.04 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geid ei häiri, küll aga hauatagune elu. Vaatan nüüd kordusest, et selle saaks edasi kerida. Enamus osi saab nii veerand tunniga vaadatud ????

Viimases osas ei olnud hauatagust elu üldse, nii et rahu majas.

Ja oligi palju parem osa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:50; 27.04 11:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Hobinurk Grey Anatoomia