Esileht Kodunurk Grillihooaeg

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Grillihooaeg

Postitas:

Kuna hooaeg on alanud ja homme palju külalisi tulemas, palun soovitusi maitsva ja soodsa salati valmistamiseks grillitava kõrvale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pastasalat pestoga:
\”Keeda pasta, sega ära õliga ja lase jahtuda. Võib ka loputada külma veega. Sega pasta ära pestoga ja lisa tomatid. Serveeri koos parmesani juustuga.\”
Mina isiklikult kasutan keeruga makarone ja õliga ei sega,sest valmispesto on isegi õline. tomatitest kasutan kirsstomateid ja parmesaniviilud on ainult kaunistuseks.
p.s. seda salatit võid serveerida nii soojalt kui ka külmalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et odav on ka:

1. kurk, tomat, punane sibul, soovi korral hiina kapsast (kuigi ma ise seda hiina kapsast üldse ei armasta). Lisaks soola, pipart, suti suhkrut, natuke õli ja üks pisike törts äädikat. Kui saad osta odavat kurki ja tomatit, siis tuleb soodne küll.

2. Coleslaw on odav teha, seal on peakapsas ja porgand sees, need on kindlasti odavad. Näiteks siin on 1 retsept: http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=7496

Soovitangi sul teha lauale 2 eri salatit. 🙂 Ma ise teen suurele seltskonnale alati 2-3 salatit. Oleneb seltskonnast… Kui eelmisel suvel oli vanem rahvas külas, siis läks neile peale just klassikaline tomat-kurk-sibul ja minugi suur lemmik, pestoga salat jäeti viisakalt mulle. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on:

V.kurk kooritult
sibul
till
küüslauk
soovi korral porgand riivitud
õli
äädikas
suhkur
sool

Selle salati võib eelmisel päeval valmis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Grillihooaeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.