Esileht Ilu ja tervis Gripi vastu juba vaktsineeritakse?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Gripi vastu juba vaktsineeritakse?

Postitas:

Teie lasete end vaktsineerida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasen. Perearst ütles, et saab vaktsiini sept. lõpupoole, praegu on alles tellitud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuulun riskigruppi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlalt lasen. Eelmine aasta jätsin vahele ja veebruaris sain tagajärgi tunda. Põdesime lapsega(1,5a) mõlemad ja see oli kohutav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, perearstikeskuses oli vaktsiin olemas ja tegin ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vist mitte.
eelmine aasta vaktsineerisin ja sain ikka mingi megakatkuviiruse. pole nii haige juba aastaid olnud. muidu ma vaktsineerimisvastane ei ole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lase enam. Olen kahel aastal lasknud ja põdenud väga hullult sellegipoolest. Üle-eelmisel aastal veetsin kaks nädalat haiglas, selle aasta alguses olin alla kahe nädala kodusel ravil ja peale seda vindus veel pikalt, aga pidin tööl käima.
Enne polnud kunagi vaktsineerinud ja päris grippi polnud ka põdenud, ainult nö külmetushaigused on varem olnud, mis nädalaga mööduvad ilma olulise ravita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan haiglas, meil juba alustati vaktsineerimist ja olen juba aastaid igal sügisel vaktsineerinud. Kunagi 15 aastat tagasi olen korra gripis olnud ja see oli ikka päris õudne. Poeg oli üle-eelmisel aastal gripis ja lasi ennast ennast eelmisel sügisel ka vaktsineerida, ilmselt siis nüüd sel aastal jälle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi vaktsineerinud ja ei kavatse ka seekord teha. Haige olin viimati 8 aastat tagasi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti lasen. Veel pole uurinud, käime harilikult oktoobris.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.09 18:45; 18.09 21:44; 18.09 23:45; 22.09 14:57; 23.09 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just küsisin, Benu apteegis vaktsiin olemas, järgmisel nädalal teeme lapsega ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulun ka riskigruppi aga mina enam ei lase gripivastast vaktsiini teha. ühe korra olin gripis ja olin 5 päeva haige – 3 päeva väga-väga haige ja siis 2 päeva taastusin
järgmisel aastal lasin end vaktsineerida ja olin peale vaktsiini väga kaua herpeses. mitte ainult huule vaid genitaal ja kere ja nina ja silma ja huule herpeses. kokku oli see palju jubedam kui nädal grippi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 20:59; 18.09 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmisel aastal lasin end vaktsineerida ja olin peale vaktsiini väga kaua herpeses. mitte ainult huule vaid genitaal ja kere ja nina ja silma ja huule herpeses. kokku oli see palju jubedam kui nädal grippi.

Kuidas vaktsineerimine ja herpes seotud on??? Hea, et sa rasedaks ei jäänud (soovimatult), muidu olnuks vaktsiin veel selles ka süüdi.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.09 18:45; 18.09 21:44; 18.09 23:45; 22.09 14:57; 23.09 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti hea et ma rasedaks ei jäänud. Mul on juba paar aastat kliimaks, seleta siis mehele seda kurioosumit ja mine veel viiekümnendates aborti tegma.
Vastus küsimusele. On seotud ikka.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 20:59; 18.09 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti hea et ma rasedaks ei jäänud. Mees teab juba paar aastat et mul on kliimaks, seleta siis talle seda kurioosumit või mine veel viiekümnendates aborti tegma.

Vastus küsimusele. On seotud ikka.

No aga kas mees ikka teab, et luuavarrest võib ka midagi tulla? Isegi kui pingutada!

Teemasse kah: veel ei ole, kuna pole olnud viitsimist asjaga tegeleda, aga eelnevate terviserikete tõttu tuleb asi ette võtta, nii nagu eelnevad 5a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele. On seotud ikka.

Ei, see ei ole vastus minu küsimusele. Mu küsimus algas sõnaga “kuidas”, järelikult vastus ei saa olla, et “on ikka”.
Kui sa ei tea, siis nii ütlegi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.09 18:45; 18.09 21:44; 18.09 23:45; 22.09 14:57; 23.09 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna suguvõsas olnud gripi tagajärjel kolm surmajuhtu (üks küll 12aastane poiss 20 a tagasi), siis vist küll kogu suguvõsa vaktsineerib.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmaspäeval vaktsineerin ennast ja hiljem lapse. Meile tuleb töö juurde arstitädi ja kollektiivis kõik võisid soovi avaldada. Umbes neljandik vaktsineerib. Mina olen end ja last juba mingi 6 aastat järjest vaktsineerinud ja kordagi me pole grippi jäänud. Abikaasa põhimõtteliselt ei vaktsineeri ja 2 a tagasi oli väga julmas gripis. Meiega ei juhtunud kõrval midagi, ehkki põetasin teda ja pisikud võisid ringelda kodus ringi. Paraku ta pole õppust võtnud, soovib ikka riske võtta ja mitte vaktsineerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaktsineeri. Olen 50, korra elus, 20-ndates vaktsineerisin kui töötasin klienditeenindajana. Aga pole erilist vahet kuna ei kuulu riskigruppi. Firma maksaks kinni kui sooviksin. Pole kunagi põdenud ja lapsed suured, kroonilisi haigusi pole, ühistranspordiga sõidan harva. Mul pole isegi tavalisi külmetushaigusi aastaid olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas sellest nädalast vaktsineeritakse töötajaid ja vaktsineerin igal aastal, et kaitsta patsiente, kellest osa on väga raskes seisus.
Need, kellel on kodus imikuid ja vanureid, võiksid ennast vaktsineerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämm ja ema lasid siin paar aastat tagasi ja mõlemad jäid suht kohe peale vaktsiini nii haigeks, et olid voodis nagu laibad. Ämmal oli vist eriti hull olnud, ütles, et oli tunne nagu surm hingaks kuklasse.
Üks tuttav lasi ka oma lastele teha ja lapsed oli terve aasta iga 2 nädala tagant rängalt haiged. Lõpuks ta käis nendega ka immunoloogi vastuvõtul, sest lapsed ei olnudki enam terved.
Mulle pakuti seda mõni aasta tagasi kui olin rase aga keeldusin.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 13:37; 22.09 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmaspäeval vaktsineerin ennast ja hiljem lapse. Meile tuleb töö juurde arstitädi ja kollektiivis kõik võisid soovi avaldada. Umbes neljandik vaktsineerib. Mina olen end ja last juba mingi 6 aastat järjest vaktsineerinud ja kordagi me pole grippi jäänud. Abikaasa põhimõtteliselt ei vaktsineeri ja 2 a tagasi oli väga julmas gripis. Meiega ei juhtunud kõrval midagi, ehkki põetasin teda ja pisikud võisid ringelda kodus ringi. Paraku ta pole õppust võtnud, soovib ikka riske võtta ja mitte vaktsineerida.

Paljud inimesed panevad gripi ja tavalise viirushaiguse ühte patta. Veider on eeldada, et gripivaktsiin kaitseb igasuguse nohu-köha vastu. Kas gripp oli laboratoorselt kinnitatud?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 13:37; 22.09 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämm ja ema lasid siin paar aastat tagasi ja mõlemad jäid suht kohe peale vaktsiini nii haigeks, et olid voodis nagu laibad. Ämmal oli vist eriti hull olnud, ütles, et oli tunne nagu surm hingaks kuklasse.

Üks tuttav lasi ka oma lastele teha ja lapsed oli terve aasta iga 2 nädala tagant rängalt haiged. Lõpuks ta käis nendega ka immunoloogi vastuvõtul, sest lapsed ei olnudki enam terved.

Mulle pakuti seda mõni aasta tagasi kui olin rase aga keeldusin.

Ja loomulikult on kõige selle põhjuseks gripivaktsiin? Kas rasedaks jäid ka vaktsiini pärast?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.09 18:45; 18.09 21:44; 18.09 23:45; 22.09 14:57; 23.09 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Ei lase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medicumis on vaktsiin olemas, kui kedagi huvitab.

Ise ma ennast ja ka lapsi gripi vastu vaktsineerida ei kavatse, loodan hea õnne peale, et ka sel aastal külge ei hakka (keegi meist pole kunagi gripis olnud).
Lastel on kõik eakohased vaktsiinid tehtud, aga gripivaktsiini osas mul millegipärast erilist usku ei ole. Gripil on nii palju eri tüvesid, et eelmise aasta põhjal välja töötatud vaktsiin sel aastal enam mõjuda ei pruugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gripil on nii palju eri tüvesid, et eelmise aasta põhjal välja töötatud vaktsiin sel aastal enam mõjuda ei pruugi.

Talvel võrdlesin mõne möödunud aasta vaktsiinide koostisi, iseenda jaoks, A-tüvede osas (mis on ka kõige ohtlikumad) on vaktsiini koostis mitmeid aastaid vastanud enimlevinud tüvedele. B-tüvedel oli erinevusi, aga üks kahest tüvest oli ikka igal aastal vähemalt õige.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.09 18:45; 18.09 21:44; 18.09 23:45; 22.09 14:57; 23.09 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on iga aasta paar protsenti elanikkonnast, kes selle kampaaniaga kaasa lähevad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Gripi vastu juba vaktsineeritakse?