Esileht Väikelaps Gripi vastu vaksineerimine?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Gripi vastu vaksineerimine?

Postitas:
Kägu

Tere

Kas olete vaksineerinud, või plaanite seda teha oma väikelastel? (mõtlen just selliseid vanemaid, kes muidu ka kõik kohustuslikud süstid on ära teinud ja vakineerimisvastased just pole)
ma varem ei mõelnudki selle peale, aga kuna noorem laps talub palavikku halvasti, tekkis hirm gripi ja sellest tuleneva kõrge palaviku ees.
Kas tasuks teha? On keegi äkki eelnevalt teinud, oskab jagada kogemusi, kõrvalmõjusid?

aitäh

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Gripi vastu vaksineerimine?

Tegin mõlemale (1a8k ja 3a), kuna on väga vastuvõtlikud haigustele ning kuuluvad riskirühma (kõik kuni 5 aastased lapsed).
Esimene vaktsiin tehakse 2-s osas, teine 4 nädala pärast.
Kui tahad enne hooaega immuunsust saada, peaksid asja kiiremini ette võtma – räägi merimetsa arstidega või oma arstiga. Minu perearst ei teadnud sellest vaktiinist midagi rääkida. Sõbranna käis merimetsas nõustamisel ja pärast seda tegingi oma lastele, kuna nad käivad ka kollektiivis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hiljaks ei ole jäänud või? Põhiline gripikuu on minuteada veebruar. Kui praegu vaktsineerid ja 4 nädala pärast alles teine süst, siis on veebruar ju juba praktiliselt läbi. Minu teada tehakse ikka okt-nov neid vaktsiine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei ole vaktsineerimisvastane aga lastele gripivaktsiine teha ei lase kuna endale lasin teha paar aastat tagasi ja ma pole elu sees nii haige olnud kui peale vaktsineerimist tol talvel. Järgnes 6-7 kuud pidevat grippi ja virelemist…[/tsitaat]

Olen teinud ka endale gripivaktsiin ja on teinud mu mees, mu ema – kellegil pole mingeid kaebusi, pigem on need talved – köha nohu vähem olnud.
Kas sul oli tõesti 6-7 kuud gripp?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meedikust sugulane (töötab arstina kopsuintensiivis) tegi ka üks aasta gripivaktsiini ja ütles ka, et nii haige pole ükski talv olnud- grippi ei saanud, aga kõik muud paragripi jm viirused korjas üles. Rohkem pole ka tema end gripi vastu vaktsineerinud. Selle kogemuse põhjal pole ei ennast ega lapsi ka gripi vastu vaktsineerinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei ole ka vaktsineerimise vastane, küll aga olen gripivaktsiini vastane. see on meil ainus vaktsiin mis sialdab elavhõbedaühendit tiomersaali

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, gripi vastu ei vaktsineri.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Plaanilised vaktsineerimised alati teha lasknud. Hooajalise gripiviiruse vastu vaktsineerimisel ei näe mõtet. Gripitüvi on nii muutlik, et kuniks vaktsiin mõjuma hakkab, võib viirus sootuks uus juba olla.
Pluss see, et erinevaid viirustüvesid on nii palju liikvel, aga vaktsineeritakse ühe vastu. Ühe tüve vastu vaktsineerin, aga laps saab vabalt jääda, teise, kolmandasse või kaheteistkümnendasse tüvve.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka minu ema vaktsineeris ja jäi meeletult haigeks. Kohe kindlasti ei taha ta ühestki vaktsiinist rohkem kuulda. Juhtub ikka küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ema ja ämm vaktsineerisid ka mingi paar aastat tagasi ja mõlemad jäid nii haigeks, et väitsid nagu oleks surm silme ees…
Ammugi ei lase ma oma lapsele mingit gripivaktsiini teha ja ise pole kunagi ühtegi gripivastast vaktsiini ssanud. Pole vajadust ka, pole 6.aastat juba haige olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
789456

http://naturalsociety.com/glaxosmithkline-fined-93k-over-14-vaccine-baby-deaths/

http://vactruth.com/2012/01/14/dies-in-mothers-arms/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kardan grippi endal ja lastel, väga. Aga ülikoolis ütles hr Turovski meile loengus, et tema küll gripivaktsiini endale ei lase teha ja pobises veel midagi habemesse… Seega – jääb ära. Nii mõneski küsimuses tasub loomarste rohkem uskuda kui inimeste omasid. Nad nagu pole propagandast ja müügijutust nii mõjutatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
KIPUKE

esimene kuulmine, et gripivaktsiin tehakse kahes osas…meie perearst ütles küll, et ikka üks süst tehakse

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]KIPUKE kirjutas:[/small]
[tsitaat]esimene kuulmine, et gripivaktsiin tehakse kahes osas…meie perearst ütles küll, et ikka üks süst tehakse[/tsitaat]

Gripivaktsiin tehakse kahes osas esmakordsel vaktsineerimisel kuni 8 aastastel lastel

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Väikelaps Gripi vastu vaksineerimine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.