Esileht Ilu ja tervis Gripi või viirusnakkuse tunnused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Gripi või viirusnakkuse tunnused

Postitas:

Kas keegi on hetkel haige? Mis praegu levivatel viirustel sümptomiteks on?
Ise olen teist päeva köha, kurguvalu ja liigesevaluga hädas, terve keha valutab, silmade tagant ka jne.
Oli ka väike palavik, praegu pigem alapalavik.
Kas ongi gripp või ehk midagi leebemat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 18:59; 30.12 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on hetkel haige? Mis praegu levivatel viirustel sümptomiteks on?
Ise olen teist päeva köha, kurguvalu ja liigesevaluga hädas, terve keha valutab, silmade tagant ka jne.
Oli ka väike palavik, praegu pigem alapalavik.
Kas ongi gripp või ehk midagi leebemat?

Gripi puhul on kõrge palavik ja üleni halb olla- peavalu, lihasvalu, jõuetus, köha nohu võivad aga ei pruugi olla.
Kuni palavik madal on oled pigem niisama haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende tunnuste pealt ei saa küll öelda, mis sul on. Pigem ei ole gripp, gripiga peaks ikka palavik kõrge olema. Samas võib olla ka ebatüüpilisi juhtumeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 23:25; 30.12 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt siis siiski mingi viirus. Palavik üle 37.5 pole tõusnud, selg valutab kaelast tagumikuni, see teeb olemise kehvaks jube ragisev köha on lisandunud.
Ehk veab siiski uue nädalani välja ja saan perearstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 18:59; 30.12 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea olema gripiga kõrge palavik. Olin eelmine aasta lapsega lastehaiglas kõritursega ja meiega koos palatis olnud lapsel diagnoositi A gripp, tal oli palavik 37,5 mitte rohkem. Minu lapsel oli palavik ligi 39 ja oli tavaline viirus. PS. ei mina ega minu laps ei haigestunud A grippi kuigi olime seal kolm päeva koos. Me pole kumbki vaktsineeritud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 12:52; 30.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea olema gripiga kõrge palavik. Olin eelmine aasta lapsega lastehaiglas kõritursega ja meiega koos palatis olnud lapsel diagnoositi A gripp, tal oli palavik 37,5 mitte rohkem. Minu lapsel oli palavik ligi 39 ja oli tavaline viirus. PS. ei mina ega minu laps ei haigestunud A grippi kuigi olime seal kolm päeva koos. Me pole kumbki vaktsineeritud.

Mis jama sa ajad? Gripiga laps pannakse ometi eraldi teistest haigetest. Või kus haiglas ei panda??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 23:25; 30.12 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna lastehaiglas. Ja kuna me olime selle lapsega olnud juba 24h koos enne kui diagnoos pandi, siis öeldi, et eraldi panna pole enam mõtet. Lohutuseks võib öelda, et see gripp oli kordades kergem haigus, kui see viirus, mida minu laps põdes. Tal oli kerge palavik ja sai mõned korrad adrenaliini, minu laps sai pulmicorti, adrenanaliini + pandi veel tilguti lõpuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 12:52; 30.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Gripi või viirusnakkuse tunnused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.