Esileht Ilu ja tervis Gripp ja lemmikloom

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Gripp ja lemmikloom

Postitas:
Kägu

Ma hoopis küsiks seda, kas käite palavikuga koeri jalutamas ja ennast veel haigemaks külmetamas või lasevad nädal otsa tuppa? Mõlemad variandid tunduvad ebameeldivad. Koer tahab min kolm korda päevas kempsu ju saada.

See on vist üksikutele inimestele mõeldud küsimus? Kui on pere, siis jalutavad lihtsalt teised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoopis küsiks seda, kas käite palavikuga koeri jalutamas ja ennast veel haigemaks külmetamas või lasevad nädal otsa tuppa? Mõlemad variandid tunduvad ebameeldivad. Koer tahab min kolm korda päevas kempsu ju saada.

See on vist üksikutele inimestele mõeldud küsimus? Kui on pere, siis jalutavad lihtsalt teised.

Sul elab peres kõrvalkorteris, et nemad haigeks ei jää? Mul siiani kõik koledamad haigused ikka kõik maha niitnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul elab peres kõrvalkorteris, et nemad haigeks ei jää? Mul siiani kõik koledamad haigused ikka kõik maha niitnud.

Meil nii koroona kui gripp peres ikka ükshaaval käinud, haige püsib oma toas ja teised pole haigeks jäänud. Ja päris korraga vast ikka kõik haiged ei ole, keegi on tervem ja keegi pole veel jäänud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoopis küsiks seda, kas käite palavikuga koeri jalutamas ja ennast veel haigemaks külmetamas või lasevad nädal otsa tuppa? Mõlemad variandid tunduvad ebameeldivad. Koer tahab min kolm korda päevas kempsu ju saada.

Loomulikult tuleb end kokku võtta ja hambad ristis õues ära käia, siin ei ole ju küsimustki. Koera jaoks on ju piin häda kinni hoida ja siis viimases meeleheites tuppa teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nii ajuvaba teemaarengut vist hulk aega siin lugenudki. Esmalt tuleb teemaalgataja küsimusega, millele saaks vastuse veebist või perearsti/loomaarsti telefonil helistades. Siis hakkab kamp kägusid siin heietama ja midagi oma peast arvama ja pakkuma, sealjuures, nagu alati, üritades kellelegi sisse sõita või ära panna. Imestatakse ja hurjutatakse, et loom tahab oma omanikku musutada.. ja lõpetuseks tekib isegi arutelu, et kas koer teeb haiguse ajal tuppa. Täielik hämming.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nii ajuvaba teemaarengut vist hulk aega siin lugenudki. Esmalt tuleb teemaalgataja küsimusega, millele saaks vastuse veebist või perearsti/loomaarsti telefonil helistades. Siis hakkab kamp kägusid siin heietama ja midagi oma peast arvama ja pakkuma, sealjuures, nagu alati, üritades kellelegi sisse sõita või ära panna. Imestatakse ja hurjutatakse, et loom tahab oma omanikku musutada.. ja lõpetuseks tekib isegi arutelu, et kas koer teeb haiguse ajal tuppa. Täielik hämming.

Tüüpiline Perekool ju. Varsti tuleb keegi, kes imestab, miks teemaalgatajal üldse kass on, temal küll ei ole!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nii ajuvaba teemaarengut vist hulk aega siin lugenudki. Esmalt tuleb teemaalgataja küsimusega, millele saaks vastuse veebist või perearsti/loomaarsti telefonil helistades. Siis hakkab kamp kägusid siin heietama ja midagi oma peast arvama ja pakkuma, sealjuures, nagu alati, üritades kellelegi sisse sõita või ära panna. Imestatakse ja hurjutatakse, et loom tahab oma omanikku musutada.. ja lõpetuseks tekib isegi arutelu, et kas koer teeb haiguse ajal tuppa. Täielik hämming.

Sinu postitus on selle eest väga toetav ja kasulik, onju?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoopis küsiks seda, kas käite palavikuga koeri jalutamas ja ennast veel haigemaks külmetamas või lasevad nädal otsa tuppa? Mõlemad variandid tunduvad ebameeldivad. Koer tahab min kolm korda päevas kempsu ju saada.

Minu omad pissihäda teevad oma aeda, ma loomulikult elan kinnise aiaga majas, kui võtan koera. Pole vaev ust avada.

Kakahäda nad oma territooriumil ei tee, nii et korra päevas keegi ikkagi läheb tunnisele tuurile metsa.

Käin ka ise palavikuga, kui muud varianti pole. Miks ma peaks ennast haigemaks külmetama, sul siis riideid pole? Värske õhk ja männimets võivad hoopis head teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma loomulikult elan kinnise aiaga majas

Oumaigaad, ma olen nii kade.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma loomulikult elan kinnise aiaga majas

Oumaigaad, ma olen nii kade.

Ma ei saa aru, mida sa ironiseerid. Igatahes ei oleks ma võtnud kahte suurt pitbulli, kui mul poleks isegi oma maja ja kinnist territooriumi.

Korteris elamine on ju jumala okei, kui sul pole selliseid loomi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nii ajuvaba teemaarengut vist hulk aega siin lugenudki. Esmalt tuleb teemaalgataja küsimusega, millele saaks vastuse veebist või perearsti/loomaarsti telefonil helistades. Siis hakkab kamp kägusid siin heietama ja midagi oma peast arvama ja pakkuma, sealjuures, nagu alati, üritades kellelegi sisse sõita või ära panna. Imestatakse ja hurjutatakse, et loom tahab oma omanikku musutada.. ja lõpetuseks tekib isegi arutelu, et kas koer teeb haiguse ajal tuppa. Täielik hämming.

Sinu postitus on selle eest väga toetav ja kasulik, onju?

Oluliselt kasulikum kui enamus teisi, juba esimeses lauses kirjutan, et “küsimusega, millele saaks vastuse veebist või perearsti/loomaarsti telefonil helistades”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Gripp ja lemmikloom