Esileht Hobinurk Gruusia

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Gruusia

Postitas:

Kas keegi on omal käel käinud? Mida külastasite, mis on hinnatase, mida peaks silmas pidama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 09:11; 16.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käinud kaks korda. Hinnad umbes nagu Eestis, väljas söömine küll oluliselt soodsam. Teinud kaks erinevat reisi – kord käisin oma autoga ja teine kord lennukiga ja kohapeal seiklesin kohalike marsade ja rongidega. Lennukiga käies sain ehedama elamuse. Vaatamisväärsusi otsi vast ikka ise – ma võin muidugi soovitada Kazbeki otsa ronimist, kuid see ei pruugi su huvidega kokku minna. Majutus on mõnus kodumajutustes kui see stiililt sobiv on. Inimesed on lahked, eestlasi armastatakse. Pane vaim valmis veini jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ISe ka käinud, küll aastaid tagasi. Ööbisime ka enamasti kodumajutuses, need kohad, kuhu meie sattusime, polnud eriti peened/euroremonditud jne. Üsna basic olemine aga sealsetelt inimestelt sai palju inffi, kuidas ja kuhu minna jmt. Linnade vahel liikusime rongi-busside-marsadega. Käisime nii Kazbegis kui Batumis, Tbilisis ja Borjomis, lisaks nipet-näpet varemeid ja kaljulinnu teepeal.

Rahvas tõesti sõbralik ja abivalmis. Kui vähegi vene keeles midagi öelda suudad, saab paremini hakkama. Tasub ikka mainida, et Eestist, siis on inimestel eriti hea meel :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks keegi miinustab??
ka meie plaanime minna. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:50; 16.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS on minu 2 kommentaari lihtsalt ära kustutatud?

“Tõesti hobi rubriik aitab? Viimane kommentaar on sinna pandud 5 päeva tagasi!”
Teine kommentaar oli küsimus selle kohta, millised teemad siis võivad olla ajaviiterubriigis.
Mina ise neid kustutanud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 09:11; 16.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reis Gruusiasse on hobi?
Kui ma reisin 5 aasta jooksul korra, on see siis mu hobi??
Hellöu, moded, vötke rahulikumalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:50; 16.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mitu korda. Üksi (töö). Kõik on väga OK. Turvaline. Ilusaid kohti iga pool Gruusias. Avaliku transpordiga (linnadevahelised bussid) pole mõtet reisida. Linnade vahel marsad, taksod on odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kohale lennates olete rentinud auto rendifirmast või saanud kusagilt auto koos juhiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Gruusia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.