Esileht Lapse ootamine Gtt itk-s ja koroona

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Gtt itk-s ja koroona

Postitas:

Tere!

Mind tahetakse saata gtt testile raseduseelse ülekaalu tõttu. Raseduse ajal juurde võtnud pole ja ka paastusuhkur oli korras. Eelmine rasedus oli sama ja käisin 2x tegemas seda, kuid õnneks oli kõik korras. Gtt testi vastu mul pole midagi, kuid selle tegemine toimub ju seal kus käivad kogu haigla patsiendid verd andmas, st nakkusoht suur. Itks hetkel üle 40 koroonajuhtumi. Kas keegi teab, ehk tehakse gtt testi nüüd mujal, mitte seal üldises verevõtukohas? Või jäetakse ehk gtt test üldse ära kuna seis hetkel selline? Testi toimumist mainiti mulle 10ndal ja 13ndal nädalal, hetkel 14 nädal. Ämmaemanda aeg alles 2 nädala pärast, ehk saan infot siit enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s saavad rasedad jälle naistekliinikus verd anda. Saab seal üldises ka muidugi. Naistekliinikus vähemalt nädala alguses oli nii, et majja sisse lasti paar inimest korraga ja kõik juhatati eraldi istekohtadele. Mask ka ees muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vere andmine on NK osas mitte Silmakliiniku laboris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka GTT ees ootamas ja ämmakas just ütles, et kui muidu verd võetakse rasedatel naistekliinikus, siis GTT tuleb silmakliinikusse tegema minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 11:44; 06.11 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itk-s võib ju üle 40 koroonajuhtumi olla, aga ega need haiged inimesed seal ju vabalt ringi lippa enam… Ei ole ju nii, et nood arstid tegutsevad seal haigena vabalt edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin reedel verd andmas Naistekliiniku verekabinetis (kohe uksest sisse paremat kätt esimene kabinet) ja tuleb ka GTT test teha ja õde seal küsis, kas soovin kohe GTT ka teha. Ei soovinud, aga saab küll GTT testi seal teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab kuidas viimastel nädalatel ITKs GTT käib? Kas saab teha naistekliinikus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik proovid NK majas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin tavalist vereproovi andmas paar nädalat tagasi ja küsisin GTT kohta ka. Öeldi, et kui hommikul enne 9 alustada, siis jõuab NKs ära teha. Nad tol hetkel tegid vereproove 11ni. Aga võib-olla on nüüd viimastel nädalatel muutus toimunud. Ise lähen GTT tegema järgmisel nädalal ja kuna uni läheb niikuinii väga vara ära, siis jõuan vist juba 7.30ks ukse taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 11:44; 06.11 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GTT tehakse ikka seal laboris kus alati on olnud vereandmine. Käisin just sel nädalal tegemas. Siis oli vähe rahvast. Aga kui kuu vmt tagasi käisin hommikust verd andmas, siis oli rohkem rahvast ja üks töötaja korraldas, et laboris sees ei ootaks korraga liiga palju inimesi, enne nr võtmist pidime ootama ukse taga järjekorras ja kõik hoidsin kenasti järjekorras ka vahet. Töötaja siis lubas ühekaupa meid sisse, vastavalt kuidas rahvast väljus. Sees ka ikka kõik üritasid distantsi kenasti hoida, nt istusime toolidel oma korda oodates üle ühe jne.

Seekord oli vähe rahvast hommikul – vb seetõttu, et rasedad saavad nüüd tavalist verd anda naistekliinikus. Ja no kui esimene proov võetud, siis enam ei istunud seal üldises poolel vaid GTT-omadele on seinaga eraldatud väike ala, kus diivanid ja tugitoolid ootamiseks. Tõsi, seal ei olnud kõigil võimalik distantsi hoida, aga olime maskidega ja keegi seal ei köhatanud, va minul hakkas suu kuivusest lõpu poole kurk kriipima juba 😀

Maskid antakse nagunii kohe haiglasse sisenedes kõigile.

Minuarust pole vahet, kus seda GTT-d teha. St pole ju vahet, kas ma saan selle koroona nt ITK töötajalt või mõnelt teiselt, GTT-d ootavalt rasedalt, kes veel ei tea, et tal viirus on 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Gtt itk-s ja koroona