Esileht Lapse ootamine Gtt itk-s ja koroona

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Gtt itk-s ja koroona

Postitas:
Kägu

Tere!

Mind tahetakse saata gtt testile raseduseelse ülekaalu tõttu. Raseduse ajal juurde võtnud pole ja ka paastusuhkur oli korras. Eelmine rasedus oli sama ja käisin 2x tegemas seda, kuid õnneks oli kõik korras. Gtt testi vastu mul pole midagi, kuid selle tegemine toimub ju seal kus käivad kogu haigla patsiendid verd andmas, st nakkusoht suur. Itks hetkel üle 40 koroonajuhtumi. Kas keegi teab, ehk tehakse gtt testi nüüd mujal, mitte seal üldises verevõtukohas? Või jäetakse ehk gtt test üldse ära kuna seis hetkel selline? Testi toimumist mainiti mulle 10ndal ja 13ndal nädalal, hetkel 14 nädal. Ämmaemanda aeg alles 2 nädala pärast, ehk saan infot siit enne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ITK-s saavad rasedad jälle naistekliinikus verd anda. Saab seal üldises ka muidugi. Naistekliinikus vähemalt nädala alguses oli nii, et majja sisse lasti paar inimest korraga ja kõik juhatati eraldi istekohtadele. Mask ka ees muidugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vere andmine on NK osas mitte Silmakliiniku laboris.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka GTT ees ootamas ja ämmakas just ütles, et kui muidu verd võetakse rasedatel naistekliinikus, siis GTT tuleb silmakliinikusse tegema minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Itk-s võib ju üle 40 koroonajuhtumi olla, aga ega need haiged inimesed seal ju vabalt ringi lippa enam… Ei ole ju nii, et nood arstid tegutsevad seal haigena vabalt edasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin reedel verd andmas Naistekliiniku verekabinetis (kohe uksest sisse paremat kätt esimene kabinet) ja tuleb ka GTT test teha ja õde seal küsis, kas soovin kohe GTT ka teha. Ei soovinud, aga saab küll GTT testi seal teha.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Gtt itk-s ja koroona