Esileht Lapse ootamine GTT- mitu ml seda vedelikku peab jooma?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: GTT- mitu ml seda vedelikku peab jooma?

Postitas:

Ees ootab glükoositaluvustest, üldse ei tahaks, jutte selle kohta on igasuguseid. Kui palju seda vedelikku jooma peab seal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve selle pudeli pead jooma. Neid mille ei mäleta peast.
Pole nii hull midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui guugeldad glükoosijook siis saad teada. Vist oli 200 g. Pudelid apteegis olemas. Mina ostsin apelsini maitselise. On muidu ka sidruni ja vist coca cola. Ma kartsin ka, et oksendan jms aga ei olnud hullu üldse. Ära mõtle üle. Mine lihtsalt ja tee ära. Minu hirmul olid liig suured silmad. Võiks seda iga kell uuesti teha. Test korras ka. Võta lugemist kaasa. Sulle öeldakse ka kirjutatakse üles, mis kell veri veel anda, pärast esimest korda. Jõudu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 ml on see jook, mille saab ise apteegist osta. Hoia seda eelnevalt külmkapis ja joo seal kohapeal siis korraga ära kõik, mitte lonksates. Mina jõin apelsini oma ja maitselt oli see nagu tavaline magus Fanta, millest on mullid välja läinud. Polnud üldse hullu ja paha uuringu käigus ka ei hakanud. Kui see aeg mööda sai, siis öökisin selle joogi siiski välja (liiga magus läga oli kurgus) ja läksin haigla kohvikusse suppi sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine GTT- mitu ml seda vedelikku peab jooma?