Esileht Väikelaps Gugguu ja Bredeni hullus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Gugguu ja Bredeni hullus

Postitas:

Mida arvate nendest Bredeni ja Gugguu ja teistest “firmade” riietest lastele? Ma pole rikas aga pole ka väga vaene aga 21€ body eest välja käija on minu jaoks ikka meeletu. Kui näiteks pepcos 100% puuvillased riided 3-4€ tk ja Lindexis bodyd 7-8€ tk. Ja ma vaatan, et eesti inimestel ikka pappi jagub iga teine laps kes vastu tuleb on Bredeni riiete ja Bredeni mütsidega..minu jaoks müstika.(tahtsin lihtsalt vinguda aitäh)

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle leian, et pepecot ja bredenit(lindexit) nüüd küll võrrelda ei saa. Mina pigem maksan rohkem ja saan kvaliteedi, mis peab vastu.

Inimesed ostavad pigem vähe, aga kvaliteetset, kui odavat hiina/Poola sodi, mis peab vaid 1-2pesu vastu.

Tihti saab bredenit ka alega, ise sain lapsele just meriinomütsi 7euroga, tavahinda ligi 30 eurot ma poleks maksnud, aga bredenit oma alenurgast võtan selle hinnaga küll.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea ennast firmamärgi-hulluks inimeseks. Väga paljud lapse riided on tuttavad kilekottidega toonud, öeldes: “Eee, mul pole neid kuhugi panna ja loodetavasti sul läheb vaja!” Lindexist olen ka palju ostnud – Lindexist leiab meeldivaid asju ja peavad vastu ka.

Aga – ka minu lapsel on kevad-sügis tuukrimütsiks just Bredeni müts. Sest, kui talviseid tuukrimütse on väga mitmete tootjate omi, siis õhukeste kevad-sügiseste tuukrikate osas nagu eriti valikut polegi? Kui mütsi ostma hakkasin, siis vähemalt mina ei leidnud midagi meeldivamat ka ja ostsin ikka Bredeni. Ah et miks üldse tuukrikat vaja on – lihtsuse pärast, mida vähem eraldi “juppe” riietuses, seda väiksem tõenäosus, et midagi on jälle kadunud ja seda kiiremini laps riidesse saab. Müts mitu aastat tihedas kasutuses, pole topiliseks läinud ega veninud (saab veel pere noorimale lapsele edasi pärandada), nii et võib rahul olla.

Ühesõnaga, mulle pole oluline, et laps jumala eest, just mingi firma toodangut kannaks – aga teisalt, mulle pole ka oluline originaalitseda – et kui “iga teine laps kannab”, siis mina tahaks kuidagi eristuda ja põlgaks selle asja ära. Ei põlga! Kui mulle tundub meeldiv ja praktiline, siis läheb käiku ja kandku seda pealegi iga teine laps 🙂

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil kallite brändide hullustel on ka plusse:
– asjad on kallid, seega ostetakse pigem vähem ehk niipalju kui vaja, aga mitte liiga palju
– asjad on kvaliteetsed ja peavad mitu last vastu
– asjadel on hea järelturg: saab kerge vaevaga maha müüa
– tootmisprotsess on keskkonnasõbralikum
– Bredeni puhul on ka tootja Eestist, ehk siis toetad Eesti majandust

Kvaliteetse toodangu kasutamiseks ei pea olema rikas. Kui ostad kvaliteetse kasutatud asja, siis maksab see sama palju kui kehva firma uus, aga suure tõenäosusega saab su laps seda pikalt kanda ja heal juhul saad veel uuesti edasi müüa ja osa raha tagasi. Iseasi, et kui ei viitsi sellega jamada, siis muidugi läheb päris kulukaks, kui iga riideese 20+ eurot maksab. 🙂

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 10:42; 08.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vastulause “poola sodi” kohta. Poola kaup on valdavalt toodetud EU nõuete järgi, viisakast materjalist, täisealiste professionaalsete õmblejate poolt ja geograafiliselt meie lähedal – seega keskkonna ja rahakoti seisukohast üsna hea kompromiss. Kuskil 1990ndatel tuli sealt tõesti palju sodi ja halva kvaliteedi maine on pärit sellest ajast. Praegu ei ole Poola kaup kindlasti võrreldav AliExpressi kaubaga. 🙂

Ka kallite brändide puhul (Po.P, Molo) on kvaliteedivahe kohe näha, et kas konkreetne ese on toodetud Leedus/Poolas/Ukrainas või Hiinas/Indias.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 10:42; 08.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi kõiki lasteriiete kaubamärke – noh, Lennet tean, ja H&M, Lindex, Jonathan, Huppa, Coccodrillo – aga neid on veel ja sellest Gugguust kuulen küll esimest korda. Bredeni kohta ei tea – võibolla on riietekotis midagi ka selle firma toodangut (ausalt – ei uuri firmasilte).
Mulle toovad ka tuttavad kottidega riideid – on nn brändiriideid, on no-name. Poest ostan ka – kui kotist midagi ei leia, siis tuleb poodi minna.
Ma ei ütleks, et nn firmakad rohkem vastu peavad: kui laps ikka palju trööbeldab, siis lõpuks lähevad kõik prügikasti. Mul ei jää noorematele lastele ega järelturule midagi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:10; 08.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ka 2 Bredeni Happy mütsi (paeltega ja kõrvad kinni). Esiteks pole ma ühegi teise tootja valikus sellist kohanud. Teiseks iga kell toetan Eesti tootjat.

Mis puudutab Pepcot, siis mina sealt näiteks 100% puuvillast pidžaamat lapsele kahjuks ei leidnud, kõigil polüester lisaks. Lõpuks tellisin Po.P-st, kuna seal puuvillane ja kaks suurust ühes.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures Breden on tegelikult täitsa hea müts, täishinnaga pole küll kunagi ostnud, aga ka kasutatuna oli päris asjalik. See on üks väheseid tuukrimütse, mis sobib sügisel-soojal-talvel-kevadel. Pole see müts mida aasta otsa trööbatud ja mitu korda pestud enam nii uueväärne küll midagi, on luitunud ja natuke veninud, aga iseenesest on hea müts olnud (meriinomütsid on küll olnud teised, joha jms, Bredeni oma oli topelt puuvillane). Lapsed on mul koolieani üles kasvanud sallita ja tuukrimütsi kasutades, kui väiksemana oli valikut palju, siis ega enam 6-7a pole neid mütse saada.
Aga on palju üleshaibitud “beebibutiike” ja muid selliseid, mille asjad ei ole oma hinda väärt. Beebiriiete osas käisid mu lapsed aastaseni TiTi õmbluse beebiriietes (nende valikus on ka väga mitu kõrvaklappidega paelmütsi), mida kiidan, aga kahjuks nad suuri numbreid ei tee. Beebiriided ei ole küll 21.- body kohta mõistlik kulutada! Nexti 5pakk onesied maksab sama palju!

Gugggguuuuud vaatasin alles nüüd- millised röögatud hinnad! Tavaliste toaretuuside eest 39.- välja käia? Kolmeaastasele? Ma peaks oma raha peale ikka VÄGA vihane olema. Molo on sama ilus, aga ka odavam (ja ma olen ka Molot pidanud alati ülehinnatud, kuid sellel on vähemalt kindel kvaliteet olemas). Selle kõrval on Breden veel väga mõistlik, sest selliseid mütse lihtsalt teistel pole (mõned mudelid, retuusid jms on seal täpselt sama mõttetud).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:30; 12.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni asjad pole nii super midagi…kahjuks. Lootsin ka, et ostan ühe kallima mütsi ja saavad seda kanda kõik kolm last, aga ei. Mütsi meriinovooder läks paari nädalaga topiliseks, aasta pärast oli müts vormist väljas ja luitunud, ometi pesin seda vaid 2 korda ja hoidsin ilusti. Samas, kui nende riided tõesti aastaid kestaksid ja uueväärsed välja näeksid, siis ei saaks ju neile inimestele iga hooaeg uut kaupa maha müüa.
Lindexi body näeb mul sama kandmise sageduse juures ka värskem välja ning ka materjal on pehmem ja venivam. Lootsin nende hindade juures ikka palju enamat ning olen ikka päris pettunud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja huvitav on, et kas neid lapsi hoitakse mulli sees? Või kantakse siis riiet aind korra kaks? Minu 1,5 aastane suudab riided nii ära trööpata ja plekke peale ajada mis enam maha ei tule seega oleks see meie jaoks nagu raha raiskamine. Endalgi on paar Bredeni asja ja noh mina ei näe vahet võrreldes mõne odavama brändiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole Pepcos näinud kordagi 100% puuvillast asja. Pepco kvaliteet pigem kehv ning riided luituvad pärast esimest pesu. Hea kui üks laps saab riided kantud. Kuid kiidan naiste sokke vot need on pepcos head.

Bredeni riideid on mõned, mis ka järelturult saadud. Kvaliteet pole hinnavääriline. Mütssallid on muidugi Bredeni omad, kuna igati tänuväärne ese ja teistel firmadel pole näinud sellist.

Guguuu vms riideid pole ega oska kvaliteeti hinnata.

Lemmikud on Pop, HM concius [?] seeria ja ka teised firmas kus 100% puuvill ja gots tähisega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan ka just Bredeni mütse. Tõsiselt, pärast seda, kui sealt esimesele lapsele esimese (tookord meriinoga) müts-salli ostsin, ei kaalugi enam väga teiste firmade omasid. Sai sellise mütsi ka noorem laps ja mõlemad said lisaks ka topeltpuuvillased müts-sallid. Kõiki neid on palju kantud ja pestud. Luitumine sõltub minu kogemuse põhjal mustrist. Näiteks meil üks oranži taustaga müts. See on küll kahe aasta jooksul nüüd luituma hakanud. Samas veninud ega topiline pole kuskilt. Mõni teine värv peab aga jälle paremini vastu. Enamuse olen soetanud muidugi allahindluste ajal. Täishind on tõesti krõbedavõitu.
Lisaks kiidan nende retuuspükse. Lapsed kannavad neid lasteaias. Just kombeka- ja kilepükste perioodil. Nendele on hea välisriided peale tõmmata. Pole liiga paksud ega laiad, säär ei kerki üles. Mõned mustrid on küll veidi pidžaamalikud, aga olen valinud tumedamad variandid, mis sobivad lasteaeda siseriieteks väga hästi. Ka neid pole ma täishinnaga ostnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jään sinna kuhugi vahepeale. Pepcos olen pettunud, sest riided lähevad kiiresti topiliseks, tuhmuvad jms… Bredenit jälle osta ei raatsi. Seega ostangi peamiselt Lindexi jms riideid 🙂 Püsivad hästi aga kui ikka ära mökerdatakse siis kahju ka pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks pole bränd oluline. Gugguud pole mu lastel kunagi olnud. Bredenist ostan mütse ja mütssalle, need mulle tõesti meeldivad, muid asju pole raatsinud osta. Samuti on mu lastel Pepco asju. Nt lapse lemmik pusa, vähemalt 10x pestud, kasutatud ka plekieemaldit, värvid endiselt säilinud; teise lapse body+püksid samuti väga korralikud. Kuna lapsed väikesed ja riietele tekib päris palju plekke, mis pesus maha ei tule, siis eelistan odavamat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 17:35; 12.04 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole Pepcos näinud kordagi 100% puuvillast asja.

pead paremini vaatama siis. laste riideid on väga palju puuvillaseid. tõsi, see trikotaaz pole nii veniv kui kallimatel, aga ajab asja ära. lisaks pole kahju, kui katki kukutakse või plekkidega ära rikutakse. pesus ja kuivatis on ka okilt vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel – ma ei ütleks, et see ‘hullus’ on. Kui kõik hakkavad tänaval mingi X brändi riietes vastu tulema, siis tõenäoliselt oli kuskil soodusmüük 🙂 Tihti on eelmise hooaja mudelid soodsalt müügis – sest järgmisel hooajal on juba uued mudelid. Eks tuleb vanad ju eest ära saada. Paljud ostavadki ette ära. Laste puhul muidugi keeruline (ei tea ju, kui palju pikkust on järgmisel talvel), aga siis saab järelturul ju maha müüa (eriti kui on uus ja kasutamata).
Pepcost olen kuulnud seoses oma tööga, aga ise pole sinna sattunud (minu kodulinnas ei ole sellist kauplust) – eks peab ka tulevikus pilgu peale viskama 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:10; 08.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepco hinna ja kvaliteedi suhe on täpselt paiga
Te,kes te vingute,et on halb kvaliteet jne..mõelge nüüd ka palju te selle eest maksite,mõned eurod. Gugguu ei paelu ja olgem ausad,hinnad on liiga üles aetud. Bredenist ostan ainult mütse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepcos on ka erineva kvaliteediga riided. Väikelaste sokid on superhead. Ostsin body 100% puuvilla, venis kohe pesus koledaks. Ostsin 100% puuvillase pusa, seest uhutud, peab nii hästi vastu, et on viisakas edasi anda teistelegi.
Pepcost on hea osta nn üheks sündmuseks riideid – nt jõulude paiku jõuluteemalised riided. Korra-kaks kannavad ja polegi rohkem vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole nimetatud brändid kallid, vaid keskmises hinnaklassis ja hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Sellise hinnatasemega asju ostan lastele kogu aeg. Gugguu asju pole küll ostnud, aga pidevalt ostan Molo, P.O.P-i, Isbjörn of Swedeni, Noa Noa, Mini Rodini jne asju. Bredeni riideid on ka. Minu jaoks on üle mõistuse kallid näiteks Burberry, Versace, Monnalisa jne riided. Ma ei osta lastele suvaliselt riideid kokku, vaid vaatan, mis konkreetselt vaja on, nii et nad kannavad ka kõiki riideid, mis neil on.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks Breden voi Gugguu ei ole meeletult kallid aga mulle ei meeldi nende stiil. Meeldib vaga Mini Rodini, Pop, Lindex. Uhesonaga eelistan Skandinaavia stiilis lasteriideid, lisaks peavad nii hasti vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõttöeldes pole ka mina sanaud aru brändihullusest. Nõustun, et on mõningad asjad, mis on mõnel brändil paremad kui teised – nt mulle väga meeldivad bredeni puuvillased tuukrimütsid ja ma tõesti ei tea, kas mõni teine firma üldse teeb puuvillaseid tuukrimütse – ikka on villased. Ja nii ongi, et nüüd olen mugav ja vajadusel ostangi sealt, sest ma ei viitsi guugeldada. samas puuvillaseid pluuse-pükse-bodysid jne saab niisama ka kõikjalt , ei pea eraldi otsima.

Võibolla pepco siin on tõesti õnnetu näide, aga oluliselt soodsamad on ka riided nt HM-is, t-särke ja seelikuid olen ostnud ka Prismast cirafi omasid ja täitsa ok kvaliteediga on, ei ole pesus midagi juhtunud nendega.

See jutt, et riideid on pigem vähem, aga kvaliteetsed – noh, võibolla koduse lapse puhul peab paika, kui söögilauas alati korralik põll ette panna,, mis üleni ära kataba jne. Aga Vähemalt mul on küll nii olnud, et laste esimesel kahel lasteaiaaastal tuleb igal õhtul riided pesukorvi visata. Muidugi võiks ülepäeviti pesumasin käia, aga ma arvan, et see tuleb lõpuks sama kallis ja sama reostav, kui et riideid oleks iga nädalapäevajagu ja pesumasin lihtsalt käib harvem. Lihtsalt me ei oska pesupesemisega seotud kulusid kuidagi kalkuleerida, et mis summa siis rõivaste pesemisele siis kulub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks eelnevatele põhjendustele, et Bredenil ja Gugguul on väga hea järelturg. st isegi kui ostad uuena, siis tõenäoliselt saab asja ka edasi müüa. müüakse (ja ostetakse!) isegi plekilisi ja katkiseid asju, aga seda ma ei mõista. aga noh, ju siis turg paneb asja paika.

oma Pepco vm bodysid sa ju pigem edasi müüa ei saa. mis teha siis nende riidelademetega? prügikasti? h&m riidekasti?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan palju Bredeni ja PoP asju. Ei ole rikkur, jälgin soodukaid ja ostan mida reaalselt vaja. Ei koorma rahakotti. Enamuse asju olen saanud ka edasi müüa/anda, kuna on alati neid mis on rohkem kulunud ja mida on vähem kantud.

Igaühe oma valik. Olen vaadanud poodides ka Lindexi, Takko ja H&M asju, paar korda ostnud kuid üldjuhul nende valik ega kvaliteet ei meeldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

? Ma pole rikas aga pole ka väga vaene aga 21€ body eest välja käija on minu jaoks ikka meeletu.

Välja käia, mitte (jala)käija. Bredeni müts on olemas lapsel. Gugguu riided liiga kallid ju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks eelnevatele põhjendustele, et Bredenil ja Gugguul on väga hea järelturg. st isegi kui ostad uuena, siis tõenäoliselt saab asja ka edasi müüa. müüakse (ja ostetakse!) isegi plekilisi ja katkiseid asju, aga seda ma ei mõista. aga noh, ju siis turg paneb asja paika.

oma Pepco vm bodysid sa ju pigem edasi müüa ei saa. mis teha siis nende riidelademetega? prügikasti? h&m riidekasti?

Plekilised ja katkised riided viin H&M riidekasti. Korralikud riided saab ka tasuta ära anda nt tuttavatele. Mu poisid on sellised trööbeldised, et ca pooled riietest viin H&M-i. Beebi saab lisatoitu ja kahjuks kõik toiduplekid ei tule pesus välja. Paari eurostest riideesemetest pole kahju ära anda/taastöötlemisse viia.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 17:35; 12.04 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredenil ja Gugguul on väga hea järelturg. st isegi kui ostad uuena, siis tõenäoliselt saab asja ka edasi müüa. müüakse (ja ostetakse!) isegi plekilisi ja katkiseid asju, aga seda ma ei mõista. aga noh, ju siis turg paneb asja paika.

Sina siis oledki see imetore müüja, kes müüb plekilisi ja katkisi asju, peaasi, et FIRMAKAS! Nunnu

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:30; 12.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et las igaüks riietab oma last nii, nagu talle meeldib ja nagu võimalik on. Mind häirib, kui kritiseeritakse kedagi selle pärast, mis vanker beebil on, milline müts, kombe vms lapsel seljas on. Küll on liiga kallis, mõttetu, haibitud jne. Mis vahet seal on? Lõpuks on ju oluline inimene ise, laps seal sees, mitte riie.
Minu arust võib neid kalleid riideid osta see, kelle jaoks pole katastroof, kui laps siis kalli kombe põlve katki kukub või mütsi ära kaotab. Kui see aga vihaseks ajab, siis parem olla odavam ese ja rõõmus meel. Kui aga eesmärgiks on ese pärast kindlasti võimalikult kallilt maha müüa ja iga plekk tuska teeb – no milleks end vaevata? Selle asemel võiks rõõmu tunda oma vahvast väiksest tegelasest 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnneks saab kõiki neid “ägedaid” marke järelturult.. Bodyd võivad olla kingitus või ale-ga ostetud, aga veidra emotsiooni jätavad näitaeks Emmaljunga taga ajajad 500-1000 eur eest, kui on näha, et enda elatustase väga kiita pole, peaasi et pop ja kallis teistele näidata on. See on juba kiiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni müts-sall on hea lõikega ja sobib lapsele. Torusall on samuti hea lõikega ja seetõttu need ilmselt ka populaarsed on. Gugguud ei ole ostnud, sest nende riiete stiil on igav mu jaoks. Geggomoja ja Mini Rodini stiililt väga meeldivad, aga pole ostnud siiank, sest pole sattunud peale sellisele asjale, mida sooviks parasjagu ning mis oleks soodushinnaga. Ostan Po.P, Little Green Radicals ja Gap tooteid soodushinnaga. Lindex, Next, H&M asju ostan vajadusel ka täishinnaga. Pepcost pole midagi ostnud. Käisin seal tiiru, aga tol hetkel ei jäänud midagi ilusat silma ning poiste pluusid tundusid nii ludrid ja ma ei usu, et need kuivatist viisakana väljuks. Keerdu minevaid riideid ma ei soovi, sp meeldivadki osad natuke kallimad asjad, mis säilitavad on algse kuju. Riideid lapsel üleliia pole, kõiki kannab tihedalt. Tuttavaid kes oma laste riideid pärandaks mul pole, sest enamusel on üsna sama vanad lapsed või hoitakse riideid peresiseselt järgmisele lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvate nendest Bredeni ja Gugguu ja teistest “firmade” riietest lastele? Ma pole rikas aga pole ka väga vaene aga 21€ body eest välja käija on minu jaoks ikka meeletu. Kui näiteks pepcos 100% puuvillased riided 3-4€ tk ja Lindexis bodyd 7-8€ tk. Ja ma vaatan, et eesti inimestel ikka pappi jagub iga teine laps kes vastu tuleb on Bredeni riiete ja Bredeni mütsidega..minu jaoks müstika.(tahtsin lihtsalt vinguda aitäh)

Mida tähendab “21€ body eest välja käija”?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Gugguu ja Bredeni hullus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.