Esileht Väikelaps Gugguu ja Bredeni hullus

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Gugguu ja Bredeni hullus

Postitas:

Minul pole firmariiete vastu midagi ja ei vaata halvasti kui keegi teine oma last neisse riietab. Enda lapsel on ka mõned Bredeni ja Gugguu tooted, kuid igapäeva riided on odavfirmade omad (Next, George…).
Bredeni mütsid ning kombed on vähemalt minu kogemusel end ära tasunud – ka aktiivsel kasutamisel säilitanud hea välimuse ning istuvad hästi. Teisi Bredeni tooteid proovinud ei ole.
Gugguu riideid meeldib mulle piltidelt vaadata, kuna nood on täpselt minu isiklik maitse. (Väga meeldivad ühevärvilised, lihtsate lõigetega ilma mustrite-kirjatekstideta-sitside-satsideta-litriteta jne riided) Kahjuks on Gugguu riided ebamõistlikult kallid, olen ainult al -40% alega neid ostnud. Ning ka proportsioonid on mööda- kerest jäävad riided kiiresti kitsaks ning varukad on ebaproportsionaalselt pikad. Siiski need paar Gugguu kleiti mis mu lapsel on, need näevad seljas väga lihtsad ja armsad välja (kui varukad ära keerad) ning peale väga palju pesumasinas käike näeb kangas välja erk ja nagu uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gugguust ei tea ma midagi, aga Bredeni meriinivoodriga müts ja sall on mul endalgi, sest olen laste kõrvalt fänniks muutunud. Alul otsisin väiksele lapsele torusalli, mis ei oleks äga suur, ja ainult Bredenis leidsin korraliku suurustabeli. Siis võtsin ka juurdesobiva õhukese mütsi, ja oh imet, ilus värviline ka aastaid hiljem ja seisis hästi peas. Tuli ale ja ostsin puuvillase voodriga mütsi ja salli, väga hea kvaliteet ja pikk kasutusaeg ühe lapse kohta (kolmas aasta läheb), siis tuli meriinomüts müüki, ja võtsin lapsele, hiljem ka salli. Hakkasin endale ka näppama neid temalt ja nüüd ostsin lapsele varuks suurema numbri ette ja näed kannan ise. 🙂 10€ oli tükk nende viimasel ostupäeval kevade alguses.
Minul ei ole topiliseks läinud, soovitan tagasi saata, ju mingi praak.
Ainus asi, mida ma ei salli, on need müts-sallid neil, selline kole packmani lõige, võeh.

Teiste kaubamärkide osas – H&M ei osta (v.a 1x kasutatavad peoriided) peale seda, kui püksipõlved läbi kulusid kahe nädalaga. Lindex meeldib, aga kalliks läinud ja teatud asjad (puuvillased püksid) ei ole vastupidavad. Veel meeldivad Mayoral ja name-it, mõnusad pehmed T-särgid, vastu pidanud kahele lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia vana teema alla oma mõtted. Hullust ei ole, aga mulle meeldib nt Bredeni puhul toetada kodumaist tootjat, tean et tootmise protsessis on arvesse võetud nii looduse kui oma kodumaa inimeste heaolu, kuidagi hea energia annab see kohe juurde. Meil palju teise ringi riideid ja uusi eelistan osta vähem, aga siis korralikke ja mis tõesti meeldivad, millel oleks kasutust mitme lapsega või järelturgu. Lihtsalt olen ka laisk. Kui üks ostukoht juba tuttav ja kvaliteet oli hea, siis vaatan ikka samasse tagasi. Viimase ostu tegin Pilveke e-poest, softshell kombekas. Läks küll kena summa maksma ja kaalusin ostu, aga valida kodumaine, valida unisex (jääb teisele lapsele/on järelturg, kus kombesid soovitakse juba), valida head materjalid (villane vooder) ja “2 ühes” ehk minimalistlikum lahendus ja ei saa salata- valida omapärane ja pisut edev kujundus, see kõik sai määravaks, et ikka katsetame sel talvel. Asi pole mu jaoks niivõrd brändis kui selle sisus, mis väärtused on selle taga ja muidugi saab lubada ainult nii paluu kui saab, lõpuks rahakott ka hääletab. Olen ikka “masstoodangut” ka ostnud, aga siis võimalusel soodukatega, ühistellimustega jms. Lapsele riideid kiirmoe põhimõttel osta ei taha ja kokkuvõttes pole kindel kas tulekski nii palju odavam üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Gugguu ja Bredeni hullus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.