Esileht Koolilaps Gümnaasium

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Gümnaasium

Postitas:

Tunnen huvi, et kas teistes gümnaasiumites toimub ka klassijuhatja/tutvumistund enne kooli algust. Tean et näiteks 32.keskkoolis on juba mai lõpus klassijuhataja tund, mida sealt oodata? Lisaks pakkuks väga huvi, et kas keegi teab kas Tallinna ühisgümnaasiumis ka selline tund toimub? Ette tänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest enamikes koolides toimub see tund alles 1. septembril, aga kooli kodulehel peaks täpsem info olema, kui toimub midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri konkreetsest koolist, igal koolil erinev ja võib ka igal klassil või aastal olla erinev.
2 aastat tagasi näiteks GAG-s oli üks kohtumine oma uue klassiga juunis ja teine kogu lennuga augustis, nädal enne kooli vms. Hirmus kahju oleks mu lapsel olnud kui ta oleks sealt miskil põhjusel puuduma pidanud. Seepärast me ei planeerinud ka ühtki reisi selleks ajaks.
Aga iseenesest midagi väga olulist ei juhtu kui minna ei saa.
Esimese kohtumise päeval oli mu enda lapsel näiteks lõpuaktus ja ta sai seal olla vaid max tunnikese, siis tuli juba minna juuksurisse ja lõpetamisele.
Osadel klassidel muidugi läheb kohe peale juuni kohtumist aktiivne seltsielu lahti ja 1.septembriks ollakse juba vägagi tuttavad üksteisega. Oluline on sotsiaalmeedia listidessa kohe pääseda, siis ei jää koolivälisest infost ilma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kogemus selline, et ka neis koolides, kus formaalset klassijuhatajatundi enne 1. sept ei toimu, saab klass tihtipeale siiski vabamas õhkkonnas kokku ja tuttavaks. osad on ju põhikoolis samas koolis käinud, saavad koolilt uute kontaktid ja ise orgunnivad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Gümnaasium

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.