Esileht Kodunurk Gx

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Gx

Postitas:
Kägu

Kuskohast saaks osta kõrgele tušialusele eraldi uksi,kõrgus kuni 175cm?ühest netipoest leidsin vaid ühe väga koleda variandi ja ülejäänud on kõik komplektsed koos alustega.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohast saaks osta kõrgele tušialusele eraldi uksi,kõrgus kuni 175cm?ühest netipoest leidsin vaid ühe väga koleda variandi ja ülejäänud on kõik komplektsed koos alustega.

Tušialusele? Päriselt ka või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohast saaks osta kõrgele tušialusele eraldi uksi,kõrgus kuni 175cm?ühest netipoest leidsin vaid ühe väga koleda variandi ja ülejäänud on kõik komplektsed koos alustega.

Tušialusele? Päriselt ka või?

See on sama päriselt nagu ka komplektsed.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi  selline või selline ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin. Pane googlesse dušiklaasid eritellimusel ja tuleb palju vasteid.

Mul on selline pikliku kujuga vannituba. Sinna dušinurga panemine oleks tähendanud väga tobedat vahet dušinurga ja seina vahel, raske puhastada ja üldse kole. Nii et selle asemel lasin ma terve vannitoa otsa ehitada dušinurgaks – põrand ja sein on plaaditud ning selle muust vannitoast eraldamiseks on ehitatud aste. Ja siis tellisin sinna astme peale dušiuksed eritellimusest. Tuldi koju, mõõdeti ära ja tehti täpselt minu vannitoa suurust arvestades seinaosa üks jupp ning uks. Väga mugav on, piisavalt suur dušinurk, mugav puhastada ja see aste garanteerib ka selle, et vesi ei voola tervesse vannituppa. Maksma see muidugi läks, aga ma üldse ei kahetse. Ma absoluutselt ei salli neid dušikardinaid. Oleks küll odavam olnud dušikardin, aga minu meelest on need koledad ja ebameeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Gx