Esileht Ajaviite- ja muud jutud HÄÄLETUS: samasooliste paaride abieluõigus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )

Teema: HÄÄLETUS: samasooliste paaride abieluõigus

Postitas:
Kägu

Kui pooldate samasoolistele paaridele abieluõiguse andmist, palun kiitke seda teemat.

Kui olete vastu, siis pange miinus.

+98
-50
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See ei anna siin adekvaatset tulemust. Siin on nii mõnelgi trollil üsna mitu kontot.

+19
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvad, et siinne küsitlus on kuidagi adekvaatsem petitsioonist? Vaevalt küll, petitsiooni ei saa sa allkirjastada mitu korda ning selleni jõudev inimest hulk on ka suurem.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei anna siin adekvaatset tulemust. Siin on nii mõnelgi trollil üsna mitu kontot.

See “iseküsin-isevastan” on puhul ammu äratuntav. Eriti naljakas on lugeda õhtulehest, kuidas Peeter, Andrus, Jaak – kõik täpselt ühtemoodi kommenteerivad.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõstan.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

See “iseküsin-isevastan” on puhul ammu äratuntav. Eriti naljakas on lugeda õhtulehest, kuidas Peeter, Andrus, Jaak – kõik täpselt ühtemoodi kommenteerivad.

Tegelikult alati mitte. Vahel vaatan, et näe, olen ise kommenteerinud teemat, sest kirjapilt ja arvamus justkui minu, aga siis jõuab kohale, et ikka inimesed kirjutavadki ühtmoodi.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Nüüd tuleb hääletus rahvahääletus.ee keskkonnas, sest avatakse ka petitsioon Riigikogule, milles palutakse jätta Perekonnaseadus muutmata.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult alati mitte. Vahel vaatan, et näe, olen ise kommenteerinud teemat, sest kirjapilt ja arvamus justkui minu, aga siis jõuab kohale, et ikka inimesed kirjutavadki ühtmoodi.

Poliitilised trollid on äratuntavad

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegust tulemust vaadates (+41 ja -27), on igal sotsil ja homol mitu kontot. ?

Pigem on see, et perekool ongi liberaalide pesa ja hundipesas pole mõtet küsitlust korraldada, et kellele lammas ei maitse.
Nad (enamus siinseid) ise küll kiruvad neid parempoolseid, et neid on jube palju, aga reaalsus on ikkagi see, et konservatiive on siiski vaid mõni üksik siin sotside ja homode kambas.

+2
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Praegust tulemust vaadates (+41 ja -27), on igal sotsil ja homol mitu kontot. ?

Pigem on see, et perekool ongi liberaalide pesa ja hundipesas pole mõtet küsitlust korraldada, et kellele lammas ei maitse.

Nad (enamus siinseid) ise küll kiruvad neid parempoolseid, et neid on jube palju, aga reaalsus on ikkagi see, et konservatiive on siiski vaid mõni üksik siin sotside ja homode kambas.

Tüüpilne erke-pooldaja, see, kes on ekre mõttelaadi vastu on kas sots, orav, liberast, homo jne -neid solvavaid nimetusi on siit palju läbi käinud. Minule ei meeldi EKRE ja viimaste nädalate sündmused seda veelgi süvendavad, kuigi ei kuulu ma ühtegi parteisse ega ole ka homo. Kui aus olla valisin ka partei, mis tegi EKRE’ga valimisliidu ning kahetsen seda.

Perekool on läbilõige ühiskonnast ja siin tehtud küsitlus näitabki, mida enamus inimesi arvab. Ei ole mõtet siin sõimata  – paratamatult ongi nii, rahvas ei toeta EKRE ideid.

+19
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind tõsiselt huvitab, mis probleemi lahendab ära see rahvaküsitlus, et sellele megasuur aur ja raha alla panna?

Kas abielu mehe ja naise vaheliseks kuulutades

– väheneb abielulahutuste arv?

– kas vähenem üksikvanemate vaesusrisk?

– kas väheneb perevägivald?

– kas väheneb puuetega lastevanemate hoolduskoormuse?

– kas muutuvad meie peredele vanurite hooldekodud kvaliteetsemaks ning kättesaadavamaks?

– kas suureneb naiste turvatunne abielus, et soovi korral sünnitada teine, kolmas ja neljaski laps?

– kas parandab järjest kasvavat vaimse tervise probleeme – läbipõlemine, depressioon, ka kalestumine, enesehävitamine.

Kas päriselt aitab kuidagi, kui homod punti siduda ja Rootsi saata Eesti elu paremaks muuta? Mis järgmiseks? Seome punti kõik, kel pruunid silmad ja saadame riigist välja, sest mine sa tea, mis veri neil sees. Küllap nüüd nemad meie hea elu puudumises süüdi on. Keegi ju peab olema. Täna homod, homme töölkäivad naised, ülehomme pikkade juustega mehed jne jne.

Millal inimesed ometi ajaloost õpivad, et mingi grupi marginaliseerimisest on saanud alguse kõik sõjad ja koledused, mille all lõpuks kannatavad ka needsamad endast erineva tõrjujad. Elage ise ja laske teistel ka elada.

Ja kui EKRE tahab, valituks osutuda, lõpetagu see pakasuuhaga tegelemine ning rääkigu, kuidas parandada päris probleeme. Võtku või ükski alustuseks mu nimekirjas. Näiteks vananevas ühiskonnas vanurite eest hoolitsemise mure. Kus on nende ideed? Kus on plaan?

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

paratamatult ongi nii, rahvas ei toeta EKRE ideid.

Ma ei usu, et rahvas tervikuna hindaks massilist immigratsiooni, võõraid kultuure (islam?), vene keelt ja vikerkaarevärvilisi Omniva postkaste avalikes kohtades. (nagu on homokuningriigis)

P.S: Kas “homo” on sinu jaoks solvav?
Mingi homofoobist konservatiiv oled või? Samuti sots, orav jne on nüüd juba solvav? Mis toimub?
Ekreiit on sul küll igapäevane sõnavara – tüüpiline kahepalgeline liberaal. Sina võid, aga kui sulle homo, sots või orav öelda, siis minestad.

PS. Kui rahvas ei toetagi konservatiive, nagu sa arvad, siis toimub meil varsti uuesti aasta 1940. Kui rahvas “toetas” kommuniste ja lõpuks ka sai, mis tahtis.

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind tõsiselt huvitab, mis probleemi lahendab ära see rahvaküsitlus, et sellele megasuur aur ja raha alla panna?

– kas muutuvad meie peredele vanurite hooldekodud kvaliteetsemaks ning kättesaadavamaks?

– kas suureneb naiste turvatunne abielus, et soovi korral sünnitada teine, kolmas ja neljaski laps?

– kas parandab järjest kasvavat vaimse tervise probleeme – läbipõlemine, depressioon, ka kalestumine, enesehävitamine.

Kas päriselt aitab kuidagi, kui homod punti siduda ja Rootsi saata Eesti elu paremaks muuta? Mis järgmiseks? Seome punti kõik, kel pruunid silmad ja saadame riigist välja, sest mine sa tea, mis veri neil sees. Küllap nüüd nemad meie hea elu puudumises süüdi on. Keegi ju peab olema. Täna homod, homme töölkäivad naised, ülehomme pikkade juustega mehed jne jne.

Millal inimesed ometi ajaloost õpivad, et mingi grupi marginaliseerimisest on saanud alguse kõik sõjad ja koledused, mille all lõpuks kannatavad ka needsamad endast erineva tõrjujad. Elage ise ja laske teistel ka elada.

Ja kui EKRE tahab, valituks osutuda, lõpetagu see pakasuuhaga tegelemine ning rääkigu, kuidas parandada päris probleeme. Võtku või ükski alustuseks mu nimekirjas. Näiteks vananevas ühiskonnas vanurite eest hoolitsemise mure. Kus on nende ideed? Kus on plaan?

Täpselt!

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei maksa arvata, et aga me neile homodele nüüd alles näitame. Valitsus, mis paneb ühe ühiskonnagrupi tõrjumisele nii palju energiat, leiab varem või hiljem järgmise grupi, mis on kõikides hädades süüdi. Eriti hea ahel on see, et alguses õiendatakse homode kallal ja kui need siis kuidagigi reageerivad, siis öeldakse, et näe, mida s e l l i s t e s t tahtagi – teevad siin propagandat.

Ja ikkagi – homod ei olnud Eestis ju hetkel mingi teema. Tekib küsimus, milliselt tegelikult probleemilt või asjalt nii tähelepanu kõrvale juhitakse.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kui hetero tahan ka millegi üle uhkust tunda mitte kogu aeg põdeda, kui halb teistel on ja kuidas ma saaksin nende tahtmist mööda tantsida. Las siis heteropaaridele jääb ka kasvõi see üks ja ainus mis meil veel jäänud on püha liit nimega A B I E L U. Enamus vanainimesi on pigem ilma abita, kui lasevad mõnel transsoolisel või homol enda linasid vahetada või mähkmeid panna.

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Näiteks vananevas ühiskonnas vanurite eest hoolitsemise mure. Kus on nende ideed? Kus on plaan?

Kas sa arvad, et 100 tuhande eestlase Soome saatmine ja 100 tuhande ukrainlase asemeletoomine oleks selle probleemi lahendanud?

Mul on väga kahju, kui Ekre selle suurepärase plaani ära rikkus. Kuna see jäi reffidel pooleli; et 100 tuhat küll minema saadeti, aga ukrainlasi asemele ei jõutud veel tuua.
Aga ära nuta, küll nad jõuavad; ega siis Ekre sajaks aastaks võimule ei jää – ja eesti rahval on juba veres omale mingi saast kaela valida.
Kui vähegi võimalus on.
Olgu see siis nõukogude võim või Leto Svet.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellises vormis küsitlus ei näita küll mitte midagi, vean kihla, et mõnegi miinuse oled sa saanud sellepärast, et:

teemast on kõrini;

Pole mõtet küsida siin nii nämmutataud asja ja selleks teha uue, õudoriginaalse teema;

Lihtsalt “nägu ei meeldi” jnejne

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las siis heteropaaridele jääb ka kasvõi see üks ja ainus mis meil veel jäänud on püha liit nimega A B I E L U.

Sulle jääb püha sakrament nimega L A U L A T U S.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kui hetero tahan ka millegi üle uhkust tunda mitte kogu aeg põdeda, kui halb teistel on ja kuidas ma saaksin nende tahtmist mööda tantsida. Las siis heteropaaridele jääb ka kasvõi see üks ja ainus mis meil veel jäänud on püha liit nimega A B I E L U. Enamus vanainimesi on pigem ilma abita, kui lasevad mõnel transsoolisel või homol enda linasid vahetada või mähkmeid panna.

Minul kui abielus heterol ei ole kahju kui ka nemad saavad abielluda, kes pole heterod.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui aus olla valisin ka partei, mis tegi EKRE’ga valimisliidu ning kahetsen seda.

Sama siin. EKRE-st saan ma veel aru, populistid jäävad populistideks. Aga Isamaas olen kõige rohkem pettunud- et nad ka sellele sigatsemisele ei julge EI öelda…

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enamus vanainimesi on pigem ilma abita, kui lasevad mõnel transsoolisel või homol enda linasid vahetada või mähkmeid panna.

Jah, sul on õigus. Süvenev dementsus ja sellega kaasnevad muud psüühikahäired vanurite hulgas on väga murettekitav trend.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks vananevas ühiskonnas vanurite eest hoolitsemise mure. Kus on nende ideed? Kus on plaan?

Kas sa arvad, et 100 tuhande eestlase Soome saatmine ja 100 tuhande ukrainlase asemeletoomine oleks selle probleemi lahendanud?

Mul on väga kahju, kui Ekre selle suurepärase plaani ära rikkus. Kuna see jäi reffidel pooleli; et 100 tuhat küll minema saadeti, aga ukrainlasi asemele ei jõutud veel tuua.

Aga ära nuta, küll nad jõuavad; ega siis Ekre sajaks aastaks võimule ei jää – ja eesti rahval on juba veres omale mingi saast kaela valida.

Kui vähegi võimalus on.

Olgu see siis nõukogude võim või Leto Svet.

Ekre on juba tükk aega võimul olnud. Kus need Soome kalevipojad siis on, miks nad tagasi ei tule?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus need Soome kalevipojad siis on, miks nad tagasi ei tule?

Sest nad kardavad, et ca kolme aasta pärast on maarajoonid ukrainlasi täis tassitud ja neil siin pole mitte mingit lootust kodukohas oma töökoht säilitada.
Või tõega mõtlesid, et rahvamasside liigutamine käib kuidagi lülitist?
Ja nad pole kindlad, selle pärast ka ei tule, saad aru? Nad aimavad pisut ette, et sina tormad sotse ja reffe valima.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus need Soome kalevipojad siis on, miks nad tagasi ei tule?

Sest nad kardavad, et ca kolme aasta pärast on maarajoonid ukrainlasi täis tassitud ja neil siin pole mitte mingit lootust kodukohas oma töökoht säilitada.

Või tõega mõtlesid, et rahvamasside liigutamine käib kuidagi lülitist?

Ja nad pole kindlad, selle pärast ka ei tule, saad aru? Nad aimavad pisut ette, et sina tormad sotse ja reffe valima.

Kindlasti kuulud ka sina nende hulka, kes iga pagulaste teema juures kisab, et mingu tagasi oma kodumaale ja tehku seal asjad korda. Aga miks ei tule siis kalevipojad oma kodumaale korda looma? Ootavad , et töökohad kandikul ette kantakse?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui aus olla valisin ka partei, mis tegi EKRE’ga valimisliidu ning kahetsen seda.

Sama siin. EKRE-st saan ma veel aru, populistid jäävad populistideks. Aga Isamaas olen kõige rohkem pettunud- et nad ka sellele sigatsemisele ei julge EI öelda…

Mina saan neist aru, sest nad said täidetud suure valimislubaduse, ehk said raha vabaks. Mis nende parlamendiliikmete arvuga võrreldes on ülisuur kordaminek, seega ma ei imestaks kui nad nüüd edaspidi vaid kaasa noogutavad. Aga mind häirib nende juures see, et nad ka valimislubadustes võõrtööjõu vastased olid.

Praegu ei olegi kedagi valida. Isamaal puudub liberaalsus ja Eesti 200-l rahvuslik mõõde. Mina ervan, et liberaalsus peaks olema ainult kodanike huvides ja olukord, kus võõrtööjõule tuleb maksta vähemalt sektori keskmist palka, tingib olukorra, et alla keskmise palgaga peavad leppima aborigeenid, ehk meie. Peaks olema aga vastupidi, tulusama osa peaksime saama meie ja lahjem jääks võõrtööjõule.

Tõutäkk olen. Panin nime ka taha, siis saab rahvas rohkem miinustada

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kui hetero tahan ka millegi üle uhkust tunda mitte kogu aeg põdeda, kui halb teistel on ja kuidas ma saaksin nende tahtmist mööda tantsida.

Sul tõesti pole millegi muu üle uhkust tunda, kui et oled hetero? Päriselt ka? 😮

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kindlasti kuulud ka sina nende hulka, kes iga pagulaste teema juures kisab, et mingu tagasi oma kodumaale ja tehku seal asjad korda.

Kes siis sinuarust Valgevenes praegu asjad peaks korda tegema?
Euroopa Liit? USA?
Venemaa?
Mina?

Sealt (valgevenest) on potentsiaalne väljaränne (vähemalt 1 miljon inimest) kohe-kohe plahvatamas; niipea, kui Brüsselis see otsus ära tehakse, et EU-sse piir on nüüd lahti.
Aga päris põnev oleks teada, mida sinusugune siis arvab, et kes seal asjad ikkagi peaks korda tegema?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kui hetero tahan ka millegi üle uhkust tunda mitte kogu aeg põdeda, kui halb teistel on ja kuidas ma saaksin nende tahtmist mööda tantsida.

<p style=”text-align: left;”>Sul tõesti pole millegi muu üle uhkust tunda, kui et oled hetero? Päriselt ka? 😮

+10

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las siis heteropaaridele jääb ka kasvõi see üks ja ainus mis meil veel jäänud on püha liit nimega A B I E L U.

Sulle jääb püha sakrament nimega L A U L A T U S.

Selle on usklikud endale rabanud. Ma olen ateist.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul tõesti pole millegi muu üle uhkust tunda, kui et oled hetero? Päriselt ka? 😮

Palju pole enam jäänud . Kõiksugused vähemused muudkui nõuavad oma õigusi, mis minu kui hetero õigusi vähendavad või piiravad.

+2
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud HÄÄLETUS: samasooliste paaride abieluõigus