Esileht Ajaviite- ja muud jutud HÄÄLETUS: samasooliste paaride abieluõigus

Näitan 23 postitust - vahemik 91 kuni 113 (kokku 113 )

Teema: HÄÄLETUS: samasooliste paaride abieluõigus

Postitas:
Kägu

Kas homoseksualismi (s.h. seksuaalvähemustele samaväärsete õiguste andmisele) vastu on üldse olemas mitte-religioosset (ja sidusat, s.t. mitte lihtsalt isiklikust kõhutundest lähtuvat) põhjust?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas homoseksualismi (s.h. seksuaalvähemustele samaväärsete õiguste andmisele) vastu on üldse olemas mitte-religioosset (ja sidusat, s.t. mitte lihtsalt isiklikust kõhutundest lähtuvat) põhjust?

No aga on see põhjus täitsa olemas, naised ei soovi kui lesbid neile külge löövad ja mehed ei soovi kui homomehed neile külge löövad. Andes õiguse neil abielluda, anname õiguse ju neil ka külge lüüa. Seni kuni nad ajavad asju kapis olles, ei julge nad hanitada tavainimesi.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tahaks olla laps, kes avastab, et ta on raha eest lastud sünnitada ja kellel puudub sugupuust ema, aga see pole vist see teema ja  on lihtsalt mu isiklik veider foobia. Antagu mulle andeks ja ärgu vihakõnes süüdi mõistetagu.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga on see põhjus täitsa olemas, naised ei soovi kui lesbid neile külge löövad ja mehed ei soovi kui homomehed neile külge löövad. Andes õiguse neil abielluda, anname õiguse ju neil ka külge lüüa. Seni kuni nad ajavad asju kapis olles, ei julge nad hanitada tavainimesi.

See arutluskäik kohe üldse ei päde, ju?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See arutluskäik kohe üldse ei päde, ju?

Kuidas ei päde? Kas liputajad võiks siis ka tolereeritud olla, nad ju ainult liputavad? Ometi ei meeldi, kas see mitte meeldimine ka siis ei päde?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et kuidas ei päde?

“Andes õiguse neil abielluda, anname õiguse ju neil ka külge lüüa.”
Seos kahe osalause vahel?

“Seni kuni nad ajavad asju kapis olles, ei julge nad hanitada tavainimesi”
Samamoodi, kuidas tuleneb ühest teine? (Ja kuidas “kapis olemine” üldse asja puutub, et homoseksualism on siiski teie meelest OK seni, kuni seda salaja tehakse, aga heteroseksualism olgu samas niivõrd avalik kui tahes? Ja miks kõik üldse implitsiitselt seksile taandub? Kas kaks koos elavat samasoolist inimest, kes käest kinni hoides ringi jalutavad, kuid kordagi ei seksi, on selles kontekstis heteroseksuaalsed? Kui mitte (eeldan, et vastaksite nii), siis mis oleks argument nende vastu?)

“Kas liputajad võiks siis ka tolereeritud olla, nad ju ainult liputavad?”
Seos liputajate ja homoseksuaalide vahel (mis ei kehtiks ühtlasi ka liputajate ja heteroseksuaalide vahel)?

“Ometi [liputamine] ei meeldi, kas see mitte meeldimine ka siis ei päde?”
Haha, kusjuures siinkohal tõepoolest! Sõltumata sellest, kas olla liputamise poolt või vastu, see konkreetne põhjendus ei päde. “Ei meeldi” pole argument. 🙂

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seni kuni nad ajavad asju kapis olles, ei julge nad hanitada tavainimesi

Ma ka nii tahaks, et autor seletaks veid selle lause tagust loogikat! Kuna homod on tavainimesi “hanitanud”, sul on mingi oma idee sellega? Pigem on ju nende omavaheliste suhete keelamine, sildistamine ja hukkamõist igal juhul “tavainimesele” ohtlikum, kui homod etendavad heteroid, et lapsi saada, et olla tavaline pereinimene, et keegi ei kahtlustaks jne.

Homoabieluõiguslased ajagu parem seda joont, et oma kooseluseadus lõpuks reaalis toimima hakkaks, ei ole vaja mingi termini pärast kembelda, et neil olgu ka ABIELU.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käite jälle mitme varikontoga? Ikka viitsite

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle pole pika elu jooksul ükski homoseksuaalne naine külge löönud. Neid on ühiskonnais alla 4%, väga vähe tõnäoline on sattuda väga tihti elus sellisesse “ohtu”. Seevastu on mulle külge löönud päris suurel hulgal selliseid mehi, kelle lähedus vastikusvärinaid tekitab (joodikud jne.). Keelame heteroseksuaalse abielu ära, äkki saab neist tiirastest ligitikkumistest lahti?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle pole pika elu jooksul ükski homoseksuaalne naine külge löönud. Neid on ühiskonnais alla 4%, väga vähe tõnäoline on sattuda väga tihti elus sellisesse “ohtu”. Seevastu on mulle külge löönud päris suurel hulgal selliseid mehi, kelle lähedus vastikusvärinaid tekitab (joodikud jne.). Keelame heteroseksuaalse abielu ära, äkki saab neist tiirastest ligitikkumistest lahti?

Minu tutvuskonnas ei ole ühelegi mehele ka mees külge löönud, kuigi ma saan aru et ühel kommenteerijal on sellega probleemid. Aga palju hullem on ikkagi meeste ligitikkuvate meestega, kes sind siis kohe lesbiks tembeldavad, kuid sa neist välja ei tee.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle pole pika elu jooksul ükski homoseksuaalne naine külge löönud. …. Seevastu on mulle külge löönud päris suurel hulgal selliseid mehi, kelle lähedus vastikusvärinaid tekitab (joodikud jne.).

Ma sinu asemel sellega küll siin ei uhkustaks, et kenad mehed ja naised mind ei taha ja tahavad ainult joodikud.
Sest see räägib su enda kohta kahjuks päris palju. (vaata peeglisse, saad täpsemalt teada)

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle pole pika elu jooksul ükski homoseksuaalne naine külge löönud. …. Seevastu on mulle külge löönud päris suurel hulgal selliseid mehi, kelle lähedus vastikusvärinaid tekitab (joodikud jne.).

Ma sinu asemel sellega küll siin ei uhkustaks, et kenad mehed ja naised mind ei taha ja tahavad ainult joodikud.

Sest see räägib su enda kohta kahjuks päris palju. (vaata peeglisse, saad täpsemalt teada)

See järeldus kirjeldab väga efektiivselt sinu argumentide nõrkust, kuna argument ei põhine tõendusel vaid emotsioonil. Tänapäeval on tegelikult ühiskond juba vajaliku katse läbi viinud, mis näitab, et külgelöömise sagedus ei ole mõjutatud sellest, kui paljud paarid abielluvad. Nimelt on abiellunud paaride arv Eestis võrreldes varasemate kümnenditega oluliselt vähenenud, külgelöömiste sagedus aga pole selle muutusega kaasa läinud. Seega ei ole mingit alust arvata, et kui homopaaridel lubatakse abielluda, hakkavad nad rohkem külge lööma.

Samuti põhineb sinu väide, et koledad (ebameeldivad) mehed löövad külge koledatele naistele ja ilusad mehed löövad külge ilusatele naistele teadmatusel või väärinformatsioonil. Uuringud on näidanud, et nii ilusad kui koledad mehed mõlemad eelistavad “külge lüüa” pigem ilusatele naistele.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega ei ole mingit alust arvata, et kui homopaaridel lubatakse abielluda, hakkavad nad rohkem külge lööma.

Nüüd hakkasid veel vale puu all haukuma kah.
Kägu ja kägu ei ole perekoolis samad inimesed, proovi meelde jätta.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Andes õiguse neil abielluda, anname õiguse ju neil ka külge lüüa.

Tohoh! Kas heterote hulgas käib siis tänasel päeval massiline, valimatu külgelöömine? Ja seda põhjusel, et nad saavad abielluda? Kui haige loogika!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See järeldus kirjeldab väga efektiivselt sinu argumentide nõrkust, kuna argument ei põhine tõendusel vaid emotsioonil. Tänapäeval on tegelikult ühiskond juba vajaliku katse läbi viinud, mis näitab, et külgelöömise sagedus ei ole mõjutatud sellest, kui paljud paarid abielluvad. Nimelt on abiellunud paaride arv Eestis võrreldes varasemate kümnenditega oluliselt vähenenud, külgelöömiste sagedus aga pole selle muutusega kaasa läinud. Seega ei ole mingit alust arvata, et kui homopaaridel lubatakse abielluda, hakkavad nad rohkem külge lööma.

Samuti põhineb sinu väide, et koledad (ebameeldivad) mehed löövad külge koledatele naistele ja ilusad mehed löövad külge ilusatele naistele teadmatusel või väärinformatsioonil. Uuringud on näidanud, et nii ilusad kui koledad mehed mõlemad eelistavad “külge lüüa” pigem ilusatele naistele.

Kuskohast sa seda totrust toodad? Tee konto tinderisse, löövad sulle külge nii mehed kui naised, kui sul välimust on. Kui sul ei ole välimust, siis jäägu sulle sinu teooria.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee konto tinderisse, löövad sulle külge nii mehed kui naised, kui sul välimust on. Kui sul ei ole välimust, siis jäägu sulle sinu teooria.

🙄 Kui sa tinderis oled valinud, et huvitud nii meestest kui naistest, siis mõni ime, et samasoolised ka huvi tunnevad. Ise sa ju end homoks oled seal deklareerinud. Mina panin, et soovin tutvuda vastassugupoolega ja mulle tõesti pole ükski homo seal külge löönud. Ei saagi lüüa, sest Tinder siis ainult vastasugu näitabki.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tee konto tinderisse, löövad sulle külge nii mehed kui naised, kui sul välimust on. Kui sul ei ole välimust, siis jäägu sulle sinu teooria.

🙄 Kui sa tinderis oled valinud, et huvitud nii meestest kui naistest, siis mõni ime, et samasoolised ka huvi tunnevad. Ise sa ju end homoks oled seal deklareerinud. Mina panin, et soovin tutvuda vastassugupoolega ja mulle tõesti pole ükski homo seal külge löönud. Ei saagi lüüa, sest Tinder siis ainult vastasugu näitabki.

Oled ikka kummaline, omasoolised teevad ka vastassugupoole konto… sa ikka üldse ei oma mingit kogemust eks selle kõige, lihtsalt mõtled perekoolis istudes oma mõttekesi…

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled ikka kummaline, omasoolised teevad ka vastassugupoole konto… sa ikka üldse ei oma mingit kogemust eks selle kõige, lihtsalt mõtled perekoolis istudes oma mõttekesi…

No tee või tina, aga tõesti ei ole samasoolised külge löönud ei baaris ega tinderis.

Äkki sa ikkagi ise oled ka homo ja kiirgad ise vastavaid signaale?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tee või tina, aga tõesti ei ole samasoolised külge löönud ei baaris ega tinderis.

Äkki sa ikkagi ise oled ka homo ja kiirgad ise vastavaid signaale?

Kus paganama maakohas sa siis elad kui keegi sulle elus pole isegi külge löönud.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see hetkel 25 postitust teinud Kägu pole I.T., siis vennad vaimus on nad ikkagi. Samasugune loksuva loogikaga, keel põses provotseerimine, nii et ei saa aru, kas sõnavõtja on loll või mängib lolli.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus paganama maakohas sa siis elad kui keegi sulle elus pole isegi külge löönud.

Ma pole kordagi kuskil väitnud, et mulle kohe üldse pole külge löödud. Väitsin, et samasoolised poled.

Ja tõele au andes, ega külge polegi löödud, küll on aga tutvust viisakalt sobitama tuldud.

Ja see küla, kus ma elan, on Tallinn. Nii ääremärkuse korras.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem on see, et perekool ongi liberaalide pesa ja hundipesas pole mõtet küsitlust korraldada, et kellele lammas ei maitse. Nad (enamus siinseid) ise küll kiruvad neid parempoolseid, et neid on jube palju, aga reaalsus on ikkagi see, et konservatiive on siiski vaid mõni üksik siin sotside ja homode kambas.

Su retoorika on nii äravahetamiseni sarnane nõuka-aegsete propagandaartiklite retoorikaga, et naljakas kohe.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su retoorika on nii äravahetamiseni sarnane nõuka-aegsete propagandaartiklite retoorikaga, et naljakas kohe.

Artikleid ma ei lugenud, aga Madissoni mäletan küll.
Ma käisin ka Hirvepargis.

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 91 kuni 113 (kokku 113 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud HÄÄLETUS: samasooliste paaride abieluõigus