Esileht Hobinurk Haapsalu Fra Mare Thalasso Spa

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Haapsalu Fra Mare Thalasso Spa

Postitas:

Palun muljeid, kes on käinud. Mõtlesin, et lähen teismelise lapsega sinna paarik päevaks lõõgastuma.

Varem oleme käinud Rakvere Aqva Spas ja Pärnu Terviseparadiisis. Mõlemas on väga meeldinud. Kas Haapsalu Spa on sama hea? Liutorud ja metsikud atraktsioonid meid kumbagi ei huvita, aga veemõnud muidu küll. Samuti maitsvad söögid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 18:17; 06.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest Fra Mare rohkem (välismaa) pensionäride koht.
Mulle väga meeldib seal, meeldiv, rahulik ja lõõgastav, aga pole kindel, et just teismelisi tõmbav koht.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle sõnale “sanatoorium”. Kui piisavalt vana oled, et selliseid asutusi mäletada, siis peaks pildi päris hästi ette saama, mis sorti kohaga tegemist on.

Rakvere Aqvaga võrreldes ikka hoopis erinevast klassist. Eelkõnelejaga nõustun selles osas, et väga vaikne ja rahulik, nende mudaprotseduurid on samuti väga head. Kui tahan minna üksi kuskile lõõgastuma ilma, et kellegagi peaks kokku puutuma, tahan istuda oma toas ja raamatut lugeda, siis valiks Fra Mare. Kui tahan minna puhkama, nautima poputusi ja head sööki, siis valiks mõne muu asutuse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkem jah üksi lõõgastumiseks või paarina. Mõnus koht. Suvel tahan kindlasti minna, et siis saaks ka välibasseini ääres päevitada, rand ja sealsamas veel. Muidu olen käinud jahedal ajal. Üks väheseid kohti, kus infrapunasaun on paketihinna sees, mitte ei pea maksma eraldi. Välibasseini ka igalpool pole ja sisebasseinis on meeleolu loov välku ja vihma imiteeriv heli ???? Minu lemmik spaade listis on ta küll. Sanatooriumit muidu küll ei meenuta, kui vaid jah see, et Soome jt maade pensionäre seal palju. Mind nad ei häiri, ongi huvitavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetage veel mõnusaid Spasid, kuhu võiks minna. Selliseid, mis oleks samaväärsed kui Pärnu Terviseparadiis või Rakvere Spa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 18:17; 06.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal tundus nagu oleksin vanadekodusse sattunud eksikombel. Sanatoorium on õige sõna, spaa küll mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetage veel mõnusaid Spasid, kuhu võiks minna. Selliseid, mis oleks samaväärsed kui Pärnu Terviseparadiis või Rakvere Spa.

Noorus Spa on lemmik. Laulasmaa on mõnusalt hubane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Haapsalu Fra Mare Thalasso Spa