Esileht Ilu ja tervis Haavandid suus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Haavandid suus

Postitas:
Kägu

Kuidas ravite? Olete jälile saanud ka põhjustele? Mis arst tegeleb antud valdkonnaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka hambaarst, kes siis veel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldjuhul on tegemist puuduliku suuhügieeniga või vale suuhügieeniga.Suuvett soovitaks kasutada 1 nädal.

https://tervis.postimees.ee/1143432/tuhandete-eestlaste-igapaevaelu-hairivad-salaparased-suuhaavandid

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AIDS?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stomatiit.

Suuhügieeniga see seotud ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui haavand või haavandid ei parane 1 nädalaga võib asi halb olla.Tuleb vereanalüüs anda ja haavandist võetakse ka proov.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka hambaarst, kes siis veel.

Ei see hambaarst ei oska selle haavandi kohta midagi öelda.Ise käisin enam vähem sama probleemiga hambaarsti juures kuna aeg ajalt tekkis igemele haavand ja punn.Tehti röntgen,mingit põletikku hammaste all ei olnud ja kehitati ainult õlgu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan oma eelmisele kirjale juurde et minul oli ikka hmbajuure alune põletik.Kuid ma jooksin ikka arstide vahet väga kaua.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan oma eelmisele kirjale juurde et minul oli ikka hmbajuure alune põletik.Kuid ma jooksin ikka arstide vahet väga kaua.

Kes selles siis süüdi on, et su hambaarst ei olnud pädev. Sellegipoolest tegeleb hambaarst suuprobleemidega, mitte keegi muu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas haavandid on aftid või midagi muud. Minule tundub, et kui mul oli aftidele sobivam eluperiood, siis pidin vältima ohtrat tomatisöömist – tomatite hooaeg ja aftid olid mul alati kaaslased.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Sjöbreni sündroom võb vabalt olla. Kui silmad ka kuivavad ja on punased. Autoimuunhaigused, reumatoloogid diagnoosivad. Raske diagnoosini jõuda sest selle peale ei tulda.</p>
Üldse ei pruugi vansde naiste haigus olla ja hambaarstil pole siin midagi teha

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kamistad geel abiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on vahest harva tekkinud ja aitab viin – teen vati viinaga kokku ja kõrvetan. Kaob ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas haavandid on aftid või midagi muud. Minule tundub, et kui mul oli aftidele sobivam eluperiood, siis pidin vältima ohtrat tomatisöömist – tomatite hooaeg ja aftid olid mul alati kaaslased.

Olen ka märganud, et hapukad puuviljad ja marjad teevad suu seest katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Haavandid suus