Esileht Lapse ootamine Häbemeluu valu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Häbemeluu valu

Postitas:

Tere, olen 36ndat nädalat rase ja mure on selline et pidin täna bussi peale jooksma, kuigi maa bussini polnud küll väga pikk, aga nüüd on häbemeluu(?) nii valus et ei suuda kõndida ega voodis külge vahetada. Olen väga mures, kas see valu läheb üle või kas seda saab kuidagi leevendada?(väike valu kõndides ja voodis keeramisel oli juba enne ka)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama asi, aga alles 19. nädal. Kõndides, voodis keerates ja püsti tõustes on nii valus, liikumatult olles ei tunne üldse. Loodan ka, et äkki läheb ikka üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sümfüüsivalud. Mul hakkasid teisega juba 16 nädalal. Ise üle ei läinud midagi, tuli tegutseda. Sain abi teipimisest. Teipis antud ala omandanud äe ja juba kolmandal päeval hakkas inimese tunne tagasi tulema. Teipima pidin vaheduva eduga lõpuni. Nii kui 2 nädalat teipe polnud, hakkas jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne nähtus,mis lõppeb sünnitades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne nähtus,mis lõppeb sünnitades.

Minul teise sünnitusega ei läinud see valu ära, vaid pärast sünnitust olin nagu sant. Tõstsin kätega oma jalgu voodist välja ???? Kõndida oli ulme ja ühte jalga nt tõsta ei saanud kui vaja oli.
Aga taastus mingi hetk.
Nüüd kolmas rasedus ja 20 nädal ja jupp aega valu juba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti normaalne. Ime, et sul see nii hilja üldse tuli, ma juba 21+ nädalast sellega hädas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne nähtus,mis lõppeb sünnitades.

Minul teise sünnitusega ei läinud see valu ära, vaid pärast sünnitust olin nagu sant. Tõstsin kätega oma jalgu voodist välja ???? Kõndida oli ulme ja ühte jalga nt tõsta ei saanud kui vaja oli.

Aga taastus mingi hetk.

Nüüd kolmas rasedus ja 20 nädal ja jupp aega valu juba

Minul oli samamoodi. Olin pikali sant ja õppisin uuesti käima peale sünnitust. Läks pool aastat enne kui endine olukord lõpuks taastus. See oli hirmus.
Ämmakas ütles mulle et kui on puusade laialilagunemise häda tuleb võimalikult varakult hakata kandma korsetti kõhu all puusade ümber. Ootan kolmandat ja plaan on seda teha sest uuesti ei taha invaliidistuda. See valu mis tabas mind peale sünnitust oli horror juunis ja see on ikka ulme kui su oma jalad ei liigu kui tahad neid tõsta vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Häbemeluu valu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.