Esileht Rasestumine ja lapse ootamine häbemeluu(ma arvan) valutab kõndimisel?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: häbemeluu(ma arvan) valutab kõndimisel?

Postitas:

Kõhu all siis midagi valutab…häbemeluu ehk? Kas võib olla et liigsest liikumisest? Rasedust 31+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 21:02; 27.02 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tunne, sümfüüsivalud. Laps surub vaagnale ja nii ta piinabki – mulle soovitati bandaa¸i, aga pole siiani ostnud, ca 1 kuu tähtajani ja ei pea enam nii vajalikuks ostuks..siiani olen valud ära kannatanud. Aga eks nad lähevad lõpu lähenedes aina hullemaks…
Liigsest liikumisest pole täheldanud, istud, kõnnid vms valud on jätkuvalt ja sama tugevusega. Aga võibolla sul teistmoodi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesium aitas mul väga hästi. Seda võib võtta kuni 38-da nädalani. Iga päev 2 tabletti korraga. Soovitavalt Magne B6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul endalgi ju vaid 2 kuud tähtajani….bandaaz on kodus olemas, aga see ei ole üldse mugav ja ma olen aru saanud et seda ei ole mõtet kanda kui hommikul voodist tõustes kohe peale ei pane(selili olles)…et kui hiljem paned, siis on emakas vms juba allapoole vajunud ja toetuse mõttes kasu sellest ei ole…Aga kodus on sellega nii tüütu ringi käia ja istuda…isegi ebamugav…
Mul oleks justkui siis kui olen palju kõndinud ringi…Just kõndinud, mitte jalutanud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 21:02; 27.02 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõin ka kaltsiumi sel puhul. Aitas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine häbemeluu(ma arvan) valutab kõndimisel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.