Esileht Ilu ja tervis Häbememokal nahk kuivab ja sügeleb

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Häbememokal nahk kuivab ja sügeleb

Postitas:

Mul on juba mõnda aega probleem intiimpiirkonnas – paremal häbememokal on nahk kuiv, ketendav ja sügelev. Niisutava kreemiga määrimine küll natukene aitab, kuid ära see päriselt ei kao. Teisel pool on kõik okei.
Günekoloogi juures käisin, tema vangutas pead, et pole tegu günekoloogilise probleemiga. Samuti on negatiivsed kõik suguhaiguste testid.
Soovitas pöörduda nahaarsti poole, kuhu ma nüüd järgmiseks paningi aja kinni, kuid ka tasulist aega ootan veel paar nädalat.

On keegi millegi sarnasega kokku puutunud?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 15:10; 29.03 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi seene bakter põhjustab infektsiooni.
Aidata võib Klotrimasool kreem, apteegist käsimüügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi seene bakter põhjustab infektsiooni.

Aidata võib Klotrimasool kreem, apteegist käsimüügis.

Klotrimasooli ma olen proovinud, sellest abi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 15:10; 29.03 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lichen sclerosus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest parandab kõike, retseptiga Cutivate cream 0,05%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juba mõnda aega probleem intiimpiirkonnas – paremal häbememokal on nahk kuiv, ketendav ja sügelev. Niisutava kreemiga määrimine küll natukene aitab, kuid ära see päriselt ei kao. Teisel pool on kõik okei.

Günekoloogi juures käisin, tema vangutas pead, et pole tegu günekoloogilise probleemiga. Samuti on negatiivsed kõik suguhaiguste testid.

Soovitas pöörduda nahaarsti poole, kuhu ma nüüd järgmiseks paningi aja kinni, kuid ka tasulist aega ootan veel paar nädalat.

On keegi millegi sarnasega kokku puutunud?

Tegemist on genitaalpsoriaasiga. Küsu perearstilt Advantant Milk retsepti. Maksab u 3,5 euri.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koguaeg puutun kokku, aga törts tavotti ja jälle mitu kuud libe
soovitan sullegi, tavotiga sa ei kuiva enam kunagi

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga kuivatavad pesuained ehk, tuleb osta apteegist kergelt happelise phga pesemisvahend, need on need intiimpesugeelid. Osadel on ph 3,5, mul apteeker rääkis ja siis võib kasutada neid piimahppebakteri kreeme või kuulikesi, need ka aitavad seda mikrofloorat taastada.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juba mõnda aega probleem intiimpiirkonnas – paremal häbememokal on nahk kuiv, ketendav ja sügelev. Niisutava kreemiga määrimine küll natukene aitab, kuid ära see päriselt ei kao. Teisel pool on kõik okei.

Günekoloogi juures käisin, tema vangutas pead, et pole tegu günekoloogilise probleemiga. Samuti on negatiivsed kõik suguhaiguste testid.

Soovitas pöörduda nahaarsti poole, kuhu ma nüüd järgmiseks paningi aja kinni, kuid ka tasulist aega ootan veel paar nädalat.

On keegi millegi sarnasega kokku puutunud?

Tegemist on genitaalpsoriaasiga. Küsu perearstilt Advantant Milk retsepti. Maksab u 3,5 euri.

Arst vaatleb, teeb analüüse ja pole diagnoosis kindel. Siin tuleb suvaline mimm ja midagi nägemata paljalt üldsõnalise kirjelduse järgi lajatab enesekindlalt diagnoosi ja sobiva ravimiga! Nonoh…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sarnane probleem juba terve aasta. Günekoloog võttis igaks juhuks herpeseproovi, ootan nüüd vastust. Tupeseen on ka, aga see tundub olevat mingi eraldi jama veel lisaks seenele. Arst soovitas ajutiselt hydrocortison salvi apteegist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Häbememokal nahk kuivab ja sügeleb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.