Esileht Ajaviite- ja muud jutud Häbi presidendi pärast.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Teema: Häbi presidendi pärast.

Postitas:
Kägu

Mina tunnen uhkust meie presidendi üle! Väga väärikas president!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei fänna kedagi, aga Kersti ei ole küll midagi häbiväärset teinud. Erinevalt ekrelastest, kellel üks ämber ajab teist taga.

Muidugi. täitsa oma peaga mõtlesid selle toreda lause välja! Oh teid, terased olete.

Otsanunnu, nii armunud Helmesse, et suisa padi pisaratega läbi nõrutatud. Unistuste peigmeest kiusatakse. Paha tädi Kersti ka kiusajate hulgas. Isegi nõukaajal ei suutnud keegi nii andunult Leninit kiita kui üks tubli ekre kommentaator oma füürerit Helmet.

Nii tubli. Järjekordne väga argumenteeritud ja sisukas kommentaar ekre vastu! Teie arukuse vastu ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Martin Helme: Sotsid on need, keda ei ole järgmiste valimiste järel mitte kellelegi vaja. Järgmistel valimistel on tulemus see, et on kolm suurt erakonda, kellel omavahel on võimalik teha kahe peale valitsust erinevates kombinatsioonides. Ja selge on see, et Keskerakond ja Reformierakond üritavad valimiste eel mängida vastandumise mängu. Ja selge on see, et see on ebasiiras. Ja kui nad kokkuleppe saavutavad, on nad pärast valimisi võimelised tegema omavahel valitsust. Aga me rikume selle mängu ära! Me oleme mängu rikkunud Eestis juba ma ei tea kui mitu viimast aastat.

(9. september 2019)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näed, meil on tekst tulevikust! 😀 Delfi oraakel on rääkinud! (viga sihilik)

Vaatame parem, kas ja kuidas lähevad tõeks Mart Helme enda sõnad (järgneb täpne tsitaat):
ükskõik mis valitsus kevadel kokku pannakse, sügisel läheb see ümbertegemisele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Näed, meil on tekst tulevikust! 😀

Vaatame parem, kas ja kuidas lähevad tõeks Mart Helme enda sõnad (järgneb täpne tsitaat):

ükskõik mis valitsus kevadel kokku pannakse, sügisel läheb see ümbertegemisele.

Kriitika õige. Aastaarv pidi olema 2018. Nii et tekst oli jah tulevikust 🙂

Vaatame, siis kuidas täitub see, mida sina tsiteerisid. Välistada ei saa midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul küll ei ole! Minu arust esimene President kes on oma kohuste kõrgusel .( ärge tulge siin rääkima kgbistist nisepeksjast Merest)Peab ta siis vait olema kui mingid hullud populistid võimule trügivad iga hinnaga? Võimu neid takistada tal ju pole.

Sinu postitusele tahaks panna kohe plussi ja miinuse korraga. Meri oli kagebistist naisepeksja – sellele pluss.
President peab vastu astuma, kui mingid hullud populistid iga hinnaga võimule trügivad – sellele miinus.
Esiteks defineeri “hull populist”, teiseks ettevaatust, sa susid praegu ebaseaduslikult. Nimelt on need nn populistid osutunud valituks piisava arvu häältega, et valitsusse saada. Seega nad kindlasti ei trügi sinna. Mis tähendab “iga hinnaga”? Iga hinnaga trügib praegu valitsusse reformierakond. Ehk – ta kannatab praegu selle seaduse käes, mis tehti reffide eestvedamisel kunagi Savisaare välja jätmiseks ja mida nad on edukalt kasutanud kahtedel valimistel järjest – teinud liidu mitte järgmisena kõige rohkem hääli saanud erakonnaga (kes oli Keskerakond), vaid liitusid kahe järgmisega, teatades, et neil on kolme peale siiski rohkem hääli kui kesikutel! Me neelasime selle alla mitu hooaega järjest.
Püüdke mõista, targad pead, et see ongi seaduslik, seaduse eestvedaja ja läbi suruja on olnud Reformierakond, ja nüüd on kahjuks omast võttest selili. Ega suuda sellega mingi hinna eest leppida! See ongi “iga hinna eest trügimine”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millest rääkis Martin Helme intervjuus Sildamile: plaanis on kaotada ministeeriumist töökohad, mis eksisteerivad ainult paberil ja saavad kajastust ainult palgafondis. SELLEST tõsteti kisa! Vaher ei saanud ilmselt lasta neid selle probleemi kallale, vaid kavatses maksumaksja raha endiselt hoida tühjade töökohtade täitmiseks. Isemõtlejad aga said ju kohe oma peaga aru, et nüüd võetakse politseinikke tänavalt vähemaks. Taibud, pole midagi öelda. Sellise kisendava sigaduse peale tuleb ju kisendada! Ja isemõtlejad asusid presidendile appi kisendama …

Tõeline ajukeenjus on rääkinud!!!
Mis ajast töötab Vaher ministeeriumis? Erinevalt sinust kuulasin Vaheri pressikonverentsi ja midagi sellist Vaher ei öelnud. Ka nimetas ka võimalikuks koondamiste arvuks 70-80, mitte 150 nagu EKRE trollid väidavad.
Alles mõni kuu tagasi teatas pearabi, et 500 miljonit on peenraha, taskust võtta. Nüüd teeb PPA 20 miljonist suure skandaali!
Iga päevaga saab selgemaks, et suur osa EKRE jüngritest on paremal juhul koolis käinud. Kas kellegi lõpuaktusel või mingil muul põhjusel ei oska öelda. Haridus on paraku omandamata jäänud. Haritus on üldse suurele osale neist tundmatu mõiste.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

…iga päevaga üha rohkem.

Ma pole EKRE valija ja nende retoorikat ei jaga, aga presidendi pärast häbene või silmad peast välja.

Kui peale Ilvest mõtlesin, et enam ei saa hullemaks minna, siis nüüd on küll see institutsioon igasuguse tõsiseltvõetavuse kaotanud.

Kui president ajakirjanduses poliitilisi avaldusi tegi, või seda põhjendada naiseliku emotsionaalsusega.

Kui ta (tõsi, ise roolijoodikuna) kaitseb asutuse juhti, kelle alluvuses mätsiti kriminaalseid joobeid ja muidki patte kinni, siis on asi kuri. Ma ei taha, et mu lapsed elavad riigis, kus osad inimesed võivad karistamatult joobes peaga ringi sõita ja muid sigadusi teha…

Mina jällegi OLEN ekre valija ja minu arvates on meil kõige lollem president. Ei teagi, kas sellepärast, et ta naine on või milles asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jällegi OLEN ekre valija ja minu arvates on meil kõige lollem president. Ei teagi, kas sellepärast, et ta naine on või milles asi.

See on sellepärast, et meil on kümneid tuhandeid inimesi kes ei ole suutnud omandada korralikku haridust. Lisaks inimesed, kes vene aja vaesusest tulnuna ei suuda taluda, et kõik ei ole enam ühtemoodi vaesed. Loomulikult ka need, kellel ei ole olnud piisavalt õnne. Ehk siis elus pettunud inimesed. Neile läheb EKRE retoorika hästi peale ja loodetakse mingit imet. Mida täpselt, ei tea isegi Helmed mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule meeldib väga meie president, olen uhke tema üle. Ekre kaadrist on aga iiveldus, väsinud olen neist, lisaks tundub, et neil on ka ammendamatult aega igal pool trollida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul küll ei ole! Minu arust esimene President kes on oma kohuste kõrgusel .( ärge tulge siin rääkima kgbistist nisepeksjast Merest)Peab ta siis vait olema kui mingid hullud populistid võimule trügivad iga hinnaga? Võimu neid takistada tal ju pole.

Sinu postitusele tahaks panna kohe plussi ja miinuse korraga. Meri oli kagebistist naisepeksja – sellele pluss.

President peab vastu astuma, kui mingid hullud populistid iga hinnaga võimule trügivad – sellele miinus.

Esiteks defineeri “hull populist”, teiseks ettevaatust, sa susid praegu ebaseaduslikult. Nimelt on need nn populistid osutunud valituks piisava arvu häältega, et valitsusse saada. Seega nad kindlasti ei trügi sinna. Mis tähendab “iga hinnaga”? Iga hinnaga trügib praegu valitsusse reformierakond. Ehk – ta kannatab praegu selle seaduse käes, mis tehti reffide eestvedamisel kunagi Savisaare välja jätmiseks ja mida nad on edukalt kasutanud kahtedel valimistel järjest – teinud liidu mitte järgmisena kõige rohkem hääli saanud erakonnaga (kes oli Keskerakond), vaid liitusid kahe järgmisega, teatades, et neil on kolme peale siiski rohkem hääli kui kesikutel! Me neelasime selle alla mitu hooaega järjest.

Püüdke mõista, targad pead, et see ongi seaduslik, seaduse eestvedaja ja läbi suruja on olnud Reformierakond, ja nüüd on kahjuks omast võttest selili. Ega suuda sellega mingi hinna eest leppida! See ongi “iga hinna eest trügimine”.

Presidendil on igal juhul kindlam mandaat tema valisid 81 rahva poolt valitud saadikut 101 ju.Ekreiidid said alla 1/5 valimas käinute häältest.Nad on valitsuses ainult seepärast ,et Ratasele meeldib üle kõige olla peaminister ! Neid kutsuti väiksemaks liikmeks,mitte nemad ei kutsunud kedagi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre oli jah, abiratas, et Jüri saaks positsiooni säilitada. Mis sellest välja tuli, seda näeme nüüd kõik. Ratas meeldis mulle varem ja tegelikult on jubedalt kahju, et ta niimoodi püksid avalikult täis on lasknud. Ekret valis väga väike osa rahvast ja nende ülbitsemine on seega lubamatu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle president meeldib. Haritud, tark, head karjääri teinud, lapsed ka olemas. Elulähedane, käib mööda Eestit ringi, räägib päriselt inimestega ja huvitub nende tegemistest. Kõned ei ole tal nii elegantsed kui kirjanik Meril, aga mõtted on head. Pöörab väga õigesti tähelepanu ühiskonna valupunktidele, aga kuna konnasilmadel tallamine on valus, siis on sulased vihased ja vibutavad rusikaid. Ja noh, mina isiklikult seda Ojasoo asja ka heaks ei kiida, kuigi saan aru presidendi põhjendustest.

President Kersti Kaljulaidi ametissesaamisel ma ütlesin oma sõpradele, et tema ristiks saab see, kuidas ta ametisse sai. Ilmuda jokkerina varrukast on ainus asi, mis on halvasti läinud, ent sellele vaatamata on ta legitiimne Eesti Vabariigi president. Nii nagu ka EKRE on legitiimselt nii Riigikogus kui valitsuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõeline ajukeenjus on rääkinud!!!
Mis ajast töötab Vaher ministeeriumis?

Minu viga. PPA-st oli jutt.
Ja mida sa sellega nüüd tõestasid? See on sama mis Martin Helme stringid. Koht, kust kinni võtta, sest muud kohta ei ole.

Te tõestate igas teemas väga usinalt, kuidas teil ei ole infot, sest te ei oska seda ammutada, tekstidest aru saada, või siis te ei soovigi seda omada.

Ja sellega on kõik öeldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Presidendil on igal juhul kindlam mandaat tema valisid 81 rahva poolt valitud saadikut 101 ju.Ekreiidid said alla 1/5 valimas käinute häältest.Nad on valitsuses ainult seepärast ,et Ratasele meeldib üle kõige olla peaminister ! Neid kutsuti väiksemaks liikmeks,mitte nemad ei kutsunud kedagi!

Sa ei saanud muidugi üldse aru, millest ma tegelikult rääkisin, eks ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu viga. PPA-st oli jutt.
Ja mida sa sellega nüüd tõestasid? See on sama mis Martin Helme stringid. Koht, kust kinni võtta, sest muud kohta ei ole.

Te tõestate igas teemas väga usinalt, kuidas teil ei ole infot, sest te ei oska seda ammutada, tekstidest aru saada, või siis te ei soovigi seda omada.

Ja sellega on kõik öeldud.

Tõestasin seda, et erinevalt EKRE trollidest saan mina info otseallikast. Sinutaolised paraku arvatavasti “Uutest uudistest”, “EKRE sõprade klubist” vmt. kohast. St. see info on juba moonutatud.
Miks sa arvad, et noore kaabu osas muud kohta ei ole? Ei ole mingi saladus, et ka kirjastuse allakäik hakkas just tema juhtimise ajal. See, et pankroti ajaks oli tankist etteotsa pandud on lihtsalt kergeusklikele mõeldud lüke. St. tüüpiline JOKK skeem, mis tõestab taas, et mingist ausast asjaajamisest ei ole mõtet nende puhul unistadagi. Aga noh, umbes 150 aastat tagasi uskusid harimatud talupojad ka heasse tsaari.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on sellepärast, et meil on kümneid tuhandeid inimesi kes ei ole suutnud omandada korralikku haridust. Lisaks inimesed, kes vene aja vaesusest tulnuna ei suuda taluda, et kõik ei ole enam ühtemoodi vaesed. Loomulikult ka need, kellel ei ole olnud piisavalt õnne. Ehk siis elus pettunud inimesed. Neile läheb EKRE retoorika hästi peale ja loodetakse mingit imet. Mida täpselt, ei tea isegi Helmed mitte.

Aga vaatame siis järele, kes on need harimatud, kelle kõrval meie kägu on harituse tipp:
Varro Vooglaid, Markus Järvi, Veiko Vihuri, Lauri Vahtre, Einar Laigna, Maarja Vaino, Peeter Espak, Harry Raudvere, Hardo Pajula, Aldo Maksimov, Anti Poolamets, Merry Aart, Igor Gräzin, Harri Kingo, Leo Kunnas, Kadri Vilba jne, jne, jne. Kui nimetada vaid murdosa neist, kes on kõik haritud, osad isegi väga haritud.

Need naised on muidugi ka “lollid ja kurjad”, nagu Jürgen ütles, eks ole? Sest sina arvad ju nii, nagu teised arvavad, sul on selline oma peaga mõtlemise meetod.

Nende inimeste kohta tuleb suvaline kägu ütlema, et nad pole suutnud omandada korralikku haridust, ei suuda Vene aja vaesusest välja rabelda ja on kadedad, elus pettunud ja õnnetud, ning ootavad Ekrelt mingit imet, et elus toime tulla?
Nagu päriselt – oled sa ikka adekvaatne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole mingi saladus, et ka kirjastuse allakäik hakkas just tema juhtimise ajal.

Paistab, et ikka on saladus. Kirjastus oli uppis juba enne Martinit, ta üritas seal midagi päästa. Muide, et kirjastused uppi lähevad, pole mitte mingi ime, neid on läinud ja läheb veel. Kah mul asi.

Ühesõnga, kui soovid ennast veel edasi blameerida (su sõpradest isemõtlejad muidugi imetlevad su suurt tarkust), siis lase aga edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nende inimeste kohta tuleb suvaline kägu ütlema, et nad pole suutnud omandada korralikku haridust, ei suuda Vene aja vaesusest välja rabelda ja on kadedad, elus pettunud ja õnnetud, ning ootavad Ekrelt mingit imet, et elus toime tulla?

Nemad ei ole EKRE valijaskond. Nemad on need, kes ullikesi ära kasutavad. Nii lihtne see ongi.
Osad neist on paraku tõesti elus pettunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on väga hea meel, et Eesti president teab, mis on demokraatia ja seisab selle eest. Ta ei ole kuidagi opositsioonis, vaid lihtsalt otsib ja nõuab õiglust. Ministrid teadku oma kohta ja ülesandeid, et demokraatia siin riigis saaks ka edaspidi toimida.

Naljakas, et peaaegu samal ajal, ki see Helme-Vaheri skandaal toimuma hakkas oli ka meie suure vennasriigi president Trump oma rollist välja astunud ja nõudmas Rootsi peaministrilt, et ta ühe räppari rootsi vanglast vabaks laseks. Õnnneks Rootsis ikka teatakse, et peaministril pole kohtusüsteemiga mitte mingit pistmist. Võimude lahusus on lähtekohaks ja selle demokraatia juurde kuuluva olulise konseptsiooni peaksid ka meie Helmed ära õppima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen jälle väga uhke meie presidendi üle ja iga viimase tema seisukohavõtuga aina uhkemaks lähen. Meie riigi pärast kahjuks peab üha rohkem häbenema. Mis aeg see küll on, et rumalad inimesed üldse enam oma rumalust ei häbene? Ronivad lausa ministriametisse, nagu oleks neil võimeid selle jaoks?? Ootan aega, kui pööbel surutakse jälle sinna tagasi, kus nende koht on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nemad ei ole EKRE valijaskond. Nemad on need, kes ullikesi ära kasutavad. Nii lihtne see ongi.

Ee … misasja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast mitmeid aastaid on meil lõpuks nii hea president! Kannatasime ära kõige mõttetuma presidendi- Rüütli, siis talusime Ilvese prouat ja nägime, kuidas vabariigi esipaar kõigi ees kakles ja lõpuks tuli meid esindama tark ja edukas naine. Ma olen väga rahul ja loodan, et EKRE kaabud ei suru oma arvamust peale ja saame ta ka teiseks valitsusajaks.

Kõige jaburam väljend, mida ma EKREkate suust kuulen on, et “meie teda ei valinud”. Kuna nad üldse presidenti valida on saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid, Markus Järvi, Veiko Vihuri, Lauri Vahtre, Einar Laigna, Maarja Vaino, Peeter Espak, Harry Raudvere, Hardo Pajula, Aldo Maksimov, Anti Poolamets, Merry Aart, Igor Gräzin, Harri Kingo, Leo Kunnas, Kadri Vilba

Hästi koostatud nimekiri. Ekreiitide seas mõned haritlased ka, kes ei kuulu parteisse ja on kas avalikult või oma sotsiaalmeedias ja kommentaarides EKRE suhtes kriitilised. Eks sedasi kogu see propaganda neil ka töötab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga vaatame siis järele, kes on need harimatud, kelle kõrval meie kägu on harituse tipp

Isamaa väidab, et Lauri Vahtre on nende liige. Teisi ei hakka läbi lappama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid, Markus Järvi, Veiko Vihuri, Lauri Vahtre, Einar Laigna, Maarja Vaino, Peeter Espak, Harry Raudvere, Hardo Pajula, Aldo Maksimov, Anti Poolamets, Merry Aart, Igor Gräzin, Harri Kingo, Leo Kunnas, Kadri Vilba

Hästi koostatud nimekiri. Ekreiitide seas mõned haritlased ka, kes ei kuulu parteisse ja on kas avalikult või oma sotsiaalmeedias ja kommentaarides EKRE suhtes kriitilised. Eks sedasi kogu see propaganda neil ka töötab.

Heidate siin ettw Presidendi noorusaja patte ,samas toote eeskujuks nimekirja kus avalikud joodikud Kingo Gräzin jne Lisaks veel ,et enamus seĺlest nimekirjast ei ole ju EKRE liikmedki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka uhke meie presidendi üle! Tark, mõtlemisvõimeline, julge ja oma arvamusega naine. Tema eelis algusest peale ongi minu silmis olnud see, et ta julgeb oma seisukohti ja arvamusi kõva häälega välja öelda, kartmata seda, et kuigi mingi osa inimesi on temaga nõus, leidub alati ka mingi osa, kes mõistavad ta väljaütlemised hukka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovmõtlemine. Mina EKRE valijana ei ole ei harimatu ega elus pettunud. Muide, juba mu vanaisa lõpetas Tartus ülikooli. Tunnen päris paljusid vägagi haritud inimesi, kes leiavad, et ammu on aeg stagneerunud reformivalitsus välja vahetada. Demokraatia ju.
Kas peaksin solvumisest kriiskama, et Ligi minusuguseid erakordselt lollideks peab? Tõenäoliselt ta isegi ei pea, aga niisama sõimleb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

…iga päevaga üha rohkem.

Ma pole EKRE valija ja nende retoorikat ei jaga, aga presidendi pärast häbene või silmad peast välja.

Kui peale Ilvest mõtlesin, et enam ei saa hullemaks minna, siis nüüd on küll see institutsioon igasuguse tõsiseltvõetavuse kaotanud.

Kui president ajakirjanduses poliitilisi avaldusi tegi, või seda põhjendada naiseliku emotsionaalsusega.

kas president peaks ka vabandama hakkama, siis ok? See viimane lause on nagu EKRE lause

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovmõtlemine. Mina EKRE valijana ei ole ei harimatu ega elus pettunud. Muide, juba mu vanaisa lõpetas Tartus ülikooli. Tunnen päris paljusid vägagi haritud inimesi, kes leiavad, et ammu on aeg stagneerunud reformivalitsus välja vahetada. Demokraatia ju.

Kas peaksin solvumisest kriiskama, et Ligi minusuguseid erakordselt lollideks peab? Tõenäoliselt ta isegi ei pea, aga niisama sõimleb.

erandeid on alati. mu ema, kes on kogu iseseisva eesti aja valinud reformierakonda, on nüüd, 80-aastaselt langenud totaalse ajupesu ohvriks (ja ma isegi tean, kuskohast see tuleb). tegemist on intellektuaaliga, elupõlise teadlasega, doktorikraad ei lase teda kohe kindlasti väheharituks nimetada.

see siiski ei luba mul teha tema põhjal üldistust, et ekre valija on kõrgelt haritud ja intelligentne naisterahvas.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Häbi presidendi pärast.