Esileht Ajaviite- ja muud jutud Häbi presidendi pärast.

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Häbi presidendi pärast.

Postitas:
Kägu

Eks need suure hurraaga EKREt valinud inimesed hakkavad nüüd vaikselt ise ka aru saama, KUI suure s*ta sisse nad tegelikult astusid.

Unista edasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ekre valija tekkis refide ja sotside aastate pikkusest ümmargusest jutust, “euroopalike väärtuste” ehk perverssuste sissejuurutamisest ja normaalseks kuulutamisest, riigiraha omastamisest, musta valgeks rääkimisest, põlgusest tavalise kodaniku vastu. See nimekiri on muidugi mitmekordselt pikem, ekre valija teab neid niigi, vastasele ei jõua aga midagi ikkagi kohale.

Seega siis EKRE liikmed on inimesed kellel on infot kuritegudest (riigi vara omastamine), aga ometi ei pöördu nad selles osas politseisse?
Teil on mania grandiosa, 100 000 tegelast peab ennast kogu eesti rahvaks. Minu mäletamist mööda oli EKRE eelkäija see partei mille juhtliige altkäemaksuga vahele jäi.
Katsu nüüd oma algkooli matemaatika meelde tuletada ja arvutada kui palju moodustab 100 000 umbes 900 000-st.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seega siis EKRE liikmed on inimesed kellel on infot kuritegudest (riigi vara omastamine), aga ometi ei pöördu nad selles osas politseisse?

Eks nad ole jah lollid. Omal ajal, kui Siberisse küüditati, ei mõistnud see lollikari ju ka miilitsat kutsuda.

Sellised kommentaarid on tõesti rumalad ja paljastavad halastamatult sisutühjuse, mis valitseb teatud hulga inimeste peades. Isegi natuke uskumatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teil on mania grandiosa, 100 000 tegelast peab ennast kogu eesti rahvaks. Minu mäletamist mööda oli EKRE eelkäija see partei mille juhtliige altkäemaksuga vahele jäi.
Katsu nüüd oma algkooli matemaatika meelde tuletada ja arvutada kui palju moodustab 100 000 umbes 900 000-st.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks nad ole jah lollid. Omal ajal, kui Siberisse küüditati, ei mõistnud see lollikari ju ka miilitsat kutsuda.

Sellised kommentaarid on tõesti rumalad ja paljastavad halastamatult sisutühjuse, mis valitseb teatud hulga inimeste peades. Isegi natuke uskumatu.

Ei ole kuulnud, et viimastel aastakümnetel kedagi Eestist Siberisse oleks saadetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ekrenautide tase kui argumente napib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ekrenautide tase kui argumente napib.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud, et viimastel aastakümnetel kedagi Eestist Siberisse oleks saadetud.

https://www.ohtuleht.ee/952204/martin-helme-pole-meie-asi-husteerikuid-rahustada-kes-tahab-pakib-asjad-ja-soidab-kanadasse

Noh, mõni poliitik pakub, et Kanada on uus Siber….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis meil Eestis siis häda on? Eestis on väga hea elu. Arvangi, et ekre pooldajad on heast elust lolliks läinud inimesed. Kas te suudate konkreetselt välja tuua, mis on Eesti elul häda? Mida halba on reformierakond ja tema poliitikud teinud? Konkreetselt, nimeliselt?
Eks igal pool on hädavareseid, kes jäävad igas mõttes keskmisele alla ega suuda sellega leppida. Alla jäämine tähendab ka seda, et sa võid olla statistiliselt edukas, aga võrdled ennast valede inimestega. Näiteks ma tean üht tuttavat, kes on jõuakas ärimees. Tema kingas on kivike, kuna ta tahtis endale üht magusat tehingut ja tahtis vist kedagi selleks ka moosida, aga sai vastu näppe. Nüüd põeb ja pooldab ekret.
Ma tahaks ometi kord selle umbisikulise soigumise asemel näha loetelu, punktide kaupa, mis on häda Eesti elul? Milliseid vigu on Reformierakond teinud? Mitte sellist ümmargust sõimu, et kõik on halvati ja oravad muudkui varastasid riiki. Palun konkreetsemalt! Kes, millal, kuidas varastas?
Ja veel, nüüd on ju juba mitu aastat ilma reformita valitsus olnud. Riigi raha on ära kulutatud, kuigi elame häid aegu. Praegu peaks reserve koguma, mitte pensionisambaid lammutama, et oma valimislubaduste täitmiseks natuke raha saada. Aga tahtsin hoopis küsida, mida siis Ratase valitsus, reformivaba valitsus, on teinud nende aastatega riigi heaks, mida reform pole teinud? Palun jällegi konkreetselt, mitte mingit ümmargust pläma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin on kümneid teemasid, kus sulle on räägitud reformi 17-st valitsusaastast. Oled neis kindlasti osalenud ja peaksid väga hästi vastuseid teadma. Mis mõttega peab sulle igas uues teemas üle kordama? Et äkki siin ja praegu saad paremini aru? Vaevalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa ka sellest halast aru. Eesti on kõige edukam postsovetlik riik hetkel. Tähendab, et palju on tehtud õigesti. See ei tähenda, et probleeme pole ja et paremini ei saaks. Ja see räuskamine ning laamendamine ja lammutamine (Helme style) pole kindlasti edasiviiv jõud.

Ja Eestil on väga hea president!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on kümneid teemasid, kus sulle on räägitud reformi 17-st valitsusaastast. Oled neis kindlasti osalenud ja peaksid väga hästi vastuseid teadma. Mis mõttega peab sulle igas uues teemas üle kordama? Et äkki siin ja praegu saad paremini aru? Vaevalt.

Jaa, ma olen neid teemasid lugenud. Olen ka varem küsinud, mis konkreetselt on Eestis halvasti? Kui vastad, et mingi paarsada last nälgib, siis pole sotsabi lihtsalt veel nendeni jõudnud. Küll jõuab. Võid aidata, nälgivatest lastest teada andes. Alati, igas riigis, ka kõige edukamates, on ullikesi vanemaid, kes sigivad, aga laste eest hoolitsemisega hakkama ei saa. Need lapsed nälgivadki. Normaalsete Eesti inimeste lapsed ei nälgi keegi. Kui mõni laps kusagil nälgib, pole selles süüdi Eesti riik, vaid selle lapse vanemad.
Olen varem küsinud, küsin kangekaelselt edasi: mis on Eestis halvasti? Keegi ju ei vasta. Sest vastust ei ole. On lihtsalt kadedad viripillid, kellel ei lähe nii hästi, nagu naabritel.
Ei ole saanud vastust ka sellele, mida, keda, kus, millal ja kuidas Reformierakond varastas, Eesti elu kihva keeras ja mis patte veel nende hingel on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen varem küsinud, küsin kangekaelselt edasi: mis on Eestis halvasti? Keegi ju ei vasta. Sest vastust ei ole. On lihtsalt kadedad viripillid, kellel ei lähe nii hästi, nagu naabritel.
Ei ole saanud vastust ka sellele, mida, keda, kus, millal ja kuidas Reformierakond varastas, Eesti elu kihva keeras ja mis patte veel nende hingel on.

Jah. See on sinu mõistuse vääriline resümee ja lepi sellega, et kõik ei mõtle nii, nagu sina. Punkt.
KUI sa pole võimeline infot hankima mujalt kui Delfi pealkirjadest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. See on sinu mõistuse vääriline resümee ja lepi sellega, et kõik ei mõtle nii, nagu sina. Punkt.

Vabandust, ma lihtsalt mõtlesin, et kas sul midagi mõistlikku ka öelda on? Kõik on kuidagi selline üheülbaline ja täispuhutud jutt. Vasta siis küsimustele kui oskad ometigi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vabandust, ma lihtsalt mõtlesin, et kas sul midagi mõistlikku ka öelda on? Kõik on kuidagi selline üheülbaline ja täispuhutud jutt. Vasta siis küsimustele kui oskad ometigi!

Ah, ära pane teda tähele. Ta siin igas teemas hüpleb, põhiliselt seisneb hüplemine katsetes oma oponente naeruvääristada, ise nimetab seda analüüsiks ja argumenteerimiseks. Demagoogias on ta osav, sisu ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millistele küsimustele? Neile, mis on juba sada korda vastatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millistele küsimustele? Neile, mis on juba sada korda vastatud?

Konkreetsed küsimused olid tõstatatud. Aga sa ei oska vastata, mullikeste puhuja – kaabulehvitaja oled lihtsalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selge, jälle tõestatud: Eesti elul pole midagi viga ja Reformierakond pole midagi kapitaalselt valesti tehtud. Muidu oleks ju nii lihtne siin mõne lausega suuremad eksimused kirja panna. Pole lihtsalt panna midagi. Aga niisama räusata on tore. Kui enamus eestlasi Balti ketis Eesti vabaduse eest seisis, siis kasvatas sinu iidol võsa taga pulle oma pere kauka täitmiseks. Nüüd, kui teised on vaba ja õitsa Eesti riigi üles ehitanud, on hea seda otsast lammutama hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKRE pidi ju olema rahvusmeelne erakond? Ma imestan, et pärast seda, kui Helme seenior nimetas meie teist ärkamisaega massihüsteeriaks, see tema pooldajaid mõtlema ei pannud. Mis te siis arvate, rahvuslikult meelestatud inimesed, kas aastatel 1988-92 (no nii umbes see ajavahemik) olid eestlased kõik haaratud massihüsteeriast?

Eks need suure hurraaga EKREt valinud inimesed hakkavad nüüd vaikselt ise ka aru saama, KUI suure s*ta sisse nad tegelikult astusid.

Veendun järjest rohkem just vastupidises – EKRE ajab õiget asja ja pole ka soinistunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veendun järjest rohkem just vastupidises – EKRE ajab õiget asja ja pole ka soinistunud.

Täpselt.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Häbi presidendi pärast.