Esileht Ilu ja tervis häda jalgade haisemisega

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: häda jalgade haisemisega

Postitas:

mida teete, kui jalad on higistavamat sorti, et jalad haisema ei läheks?
pesen iga päev seebiga, vahetan iga päev sokke, sageli kaks korda päevas.
töö nõuab paraku õhukest sukka kontsakinga sisse, need ajavad jala eriti haisema, kuigi kingad on nahast.
kõik jalanõud on naturaalsetest materjalidest ja peaks (vähemalt teoreetiliselt) olema jalasõbralikud.
ja jalad haisevad, ikka nii, et pärast tööpäeva on esimene asi jalgadepesu ja puhtad sokid jalga, siis saan kodus olla.
selline tüüpiline jalgade hais on, juustukas. seen vist haiseb teistmoodi?
ma ei kreemita oma jalgu, pediküüris käin mõni kord aastas.
ükski jaladeo, mida seni olen ostnud, ei ole aidanud.

appi :-((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 19:42; 21.04 09:09; 23.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan tööl istumise ajaks kingad jalast. Muidu oleks õhtuks jalad 3 numbrit suuremad, paistes, higised ja haisevad.

Kui ikka liiga haisevad, siis võib olla ka jala seen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida teete, kui jalad on higistavamat sorti, et jalad haisema ei läheks?
pesen iga päev seebiga, vahetan iga päev sokke, sageli kaks korda päevas.
töö nõuab paraku õhukest sukka kontsakinga sisse, need ajavad jala eriti haisema, kuigi kingad on nahast.
kõik jalanõud on naturaalsetest materjalidest ja peaks (vähemalt teoreetiliselt) olema jalasõbralikud.
ja jalad haisevad, ikka nii, et pärast tööpäeva on esimene asi jalgadepesu ja puhtad sokid jalga, siis saan kodus olla.
selline tüüpiline jalgade hais on, juustukas. seen vist haiseb teistmoodi?
ma ei kreemita oma jalgu, pediküüris käin mõni kord aastas.
ükski jaladeo, mida seni olen ostnud, ei ole aidanud.

appi :-(([/tsitaat]
Ei tee reklaami, kuid mind on aidanud : http://ee.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=20552

Raputan otse jalanõu sisse. Kannan 20 h kingi-saapaid ja aitab. Mingil hetkel on soovitav jalanõud puhtaks pesta, kui tunned ,et ei aita enam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sa oled peaaegu kõik teinud juba, mis võimalik.
Pakuks ka et seen, puhas ja terve jalg ei tohiks eriti haiseda. Teine asi on see, et kui mõni jalanõu juba haisema on hakanud, siis sellest väga raske lahti saada.
Mina sinu asemel teeks ilmselt kuuajase seenevastase kuuri (või Lamisil Unoga 24h kuuri), ostaks uued jalanõud, jalgade higistamise vastu on olemas ka spetsiaalne puuder vist Schollilt, sokid-sukad peseks vähemalt 60 kraadiga. Apteegis müüakse ka mingit seenevastast pulbrit, mida jalanõudesse puistata, kui tõhus see on, ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vabal päeval, kui pole sukkpükse, ka haisevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas vabal päeval, kui pole sukkpükse, ka haisevad?
[/tsitaat]
ei haise.
õhtuks ikka on mingi lõhn, aga mitte kuigi tugev.
ma käin kodus ainult sokkides, siis ei tule mingit erilist haisu.
kui pean kinnistes jalanõudes linna peal või mujal kappama, siis ikka.
jalg läheb higistama ja siis on kohe hais ka platsis.
kinnised jalanõud mul tõesti haisevad kõik :-(((
mul on viletsad jalad, lähevad kergesti higistama ja kümetavad ka kergesti.
iga kord, kui olen uued jalanõud ostnud, olen alguses väga hoolega pesnud jalgu, kuivatanud jalanõusid ja kasutanud deodoranti, aga lõpeb asi ikkagi sellega, et jalanõu haiseb. ja siis ma löön käega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 19:42; 21.04 09:09; 23.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu jalad kipuvad väga higistama ja üks tark kingsepp soovitas soojematel päevadel vahetada jalatseid- isegi täisnahast lähevad seest haisema. Haisema pidavat minema king ka siis, kui king pole seest järgmiseks päevaks ära kuivanud.
Pidavat olema ka mingi talgi moodi puuder, mida jalgadele raputada, et neid kuvana hoida- pole proovinud.
Loomulikult lähevad haisema ka nailonsukad. Äkki proovid kasutada sukkade all puuvillaseid peitesokke(nimetust ei tea), mis jäävad täpselt kinga sisse, aga ei aja jalga nii higistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi mõjuvad ka jalavannid musta teega (muidugi puhas, lisanditeta must tee – piisab kõige odavamast). Desinfitseerib ja pärsib nii seeni kui baktereid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul higistasid jalad ka nii, et poole tunniga olid sokid läbimärjad, ükskõik mis jalatsitega. Kusjuures kodus ei higistanud üldse. Lõhnaga mul probleeme ei olnud, kuid pidevalt külmade jalgade pärast arenes välja krooniline põskkoopa põletik. Praegu kasutan jalgadele Maxim antipersperanti. Määrin umbes kord kuus enne magamaminekut, jalad on kuivad ja soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingadesse võib puistata söögisoodat.
Desinfitseerimise ja desodorerimise mõttes ka söögiäädikat ja siis panna kilekotti \”marineeruma\”.

Kingad tuleb alati KOHE pärast kandmist näiteks ajalepaberiga täita kuivamisek sj avormi hoidmiseks.
Ja üldse – kingadega on nii nagu ülikonnagagi – kaks päeva järjest ei kanta, sest need tahvad ka puhata ja kuivada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka veidi see probleem. On väga suur vahe kas jalas on odavamad sukkpüksid (need väikesed kandilised karbikesed) või kallimad (need õhukesed suuremad pakendid). Odavamatega ei higista nii hullult. Kui ei oleks võimalust jalanõusid hoida põrandaküttega põrandal siis vahetaks ülepäeva, see jutt õige et korralikult lasta kuivada. Töö juures kingad jalast kui kõndima ei pea. Ja kuna seltskond hubane koos siis saab vahel ka sukkade väel toast-tuppa käia, mehed mitmed päev otsa sokkide väel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll ei ole seda probleemi endal, aga see on vist väga paljude inimeste probleem.
Töötasin kunagi kontoris kus oli 6 inimest ühes ruumis ja ühel meie kaastöötajal oli komme peale tööle jõudmist laua all kingad jalast ära võtta. Ja ütlen ausalt, väga raske oli terve päev otsa istuda selle nn. paha lõhna sees ja mitte keegi talle midagi öelda ei tihanud.Ilmselgelt ta ise ei taibanud, et kõik tunnevad seda lõhna.
Kui sellel inimesel oli vaba päev, siis me hingasime kõik kergemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitas mingi Lanvini nimeline preparaat. See toimis ka umbes nii nagu Maxim, kord nädalas pidi peale määrima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:06; 25.04 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust neid osta saab?
Lanvinit ja Maximit?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 19:42; 21.04 09:09; 23.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kust neid osta saab?
Lanvinit ja Maximit?[/tsitaat]

apteekides saab osta, vähemalt maximit (päris kallis). ostsin kunagi pojale ja toimis küll. korra proovisin ka mingit odavamat marki asja, valetasin küll, et see on veelgi kallim ja peab hea olema aga ei olnud odavam hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.chemi-pharm.com/est/prod/meditsiinilised-desinfektandid/hooldekodud/jala-seenhaiguste-profulaktika

Hakka seda kasutama peale igat pesemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kust neid osta saab?
Lanvinit ja Maximit?[/tsitaat]
Vabandust, Lavilin on õige nimi. Apteegis maksab 13-15¤, just ravimiinfost vaatasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:06; 25.04 15:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis häda jalgade haisemisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.