Esileht Ilu Hädas peanahaga

1 postitus (kokku 1)

Teema: Hädas peanahaga

Postitas:

Ma ei saa oma peapesu/ hooldusega hakkama. Mul on lokkis peene struktuuriga pikad ja rasked juuksed. Kui pesen SLSe sisaldavate šampoonidega, saan juuksed puhtaks, aga peanahk hakkab jubedalt sügelema ja ketendama, samuti teevad need juuksed väga kuivaks. Kui kasutan looduslikke, siis jäävad juuksed väga rasuseks ( olen ka ligi aasta üritanud nendega pesta, aga rasusus ei vähene).   Mõnda aega avastasin Flora Siberica tooted, mis puhastavad, aga ei kuivata. Peale poolt aastat pesu aga enam ei toimi, puhtaks peseb rasust, aga tekitab pähe kõõma ja ajab pea haisema. Ei ole juuste lõhn vaid selline paha, rääsunud lõhn. Oeh, ei teagi mida katsetada ja ette võtta. Nahk on mul üldiselt väga kuiv, mille tõttu toodab nahk väga palju rasu ja ka akne probleem oli suur. Keha ja näonaha sain korda, kui hakkasin peale pesu end mandliõliga määrima. Pähe olen teinud enne peapesu õlimaski, aga sellest pole suurt tolku olnud. Kas peale pesu annab kuidagi õli peanahale kanda, ilma et juuksed rasuseks teeks?  On keegi sarnase probleemiga ja lahenduse leidnud?

Toitumine on mul korras ja toitu, mida mu keha ei talu, ei tarbi. Söön ainult puhtaid tooraineid ja toidu valmistan ise. Söön järgnevat: puhast veise- ja kanaliha,kala ,köögivilju, salateid, puuvilju, pähkleid, neitsiõlisid, kaerahelbeid, maitsetamata jogurtit ja kohupiima, juustu, rukkijahust suhkruvaba leiba. Vett peaksin küll rohkem tarbima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:44; 28.11 09:23;
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Ilu Hädas peanahaga