Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Haige:(

Postitas:

Mure slles ,et kurk jubedalt valutab,palavik ja jube nohu:(Mida tohin võtta ravimitest???Palaviku vastu võttan paratsetamooli,nohu vastu kasutan meresoola ka mingi salv punane täht!Kõha vastu kasutan müntonid ja joon teed meega!Aga nad ikka ei aita soovitage midagi lihtsale ei suuda enam:(

Küsimus on selles ka, et ise kasutan duphastoni ka kas tohib siis paretsatemoli võtta selle ravimiga koos???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda pead sa arsti käest küsima,kas need rohud sobivad kokku aga köha vastu võta ACC,see on röga lahtisti ja paari päevaga on köha läinud,endal sama jama hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 09:54; 27.01 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel,et arst soovitas ACC,seda võib rase tarvitada 3korda päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 09:54; 27.01 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ise ka alles paar nädalat tagasi sellises seisus. Niipalju mul vedas, et palavikku oli ainult 2 päeva ja siis ka vähe. Köha ja nohu olid suuremad kimbutajad. Üritasin ikka täitsa looduslikult ravida ennast erinevate ravi teedega: nõmm-liivatee, islandi käokõrv, ingveri tee, vaarika tee. Lisaks veel sõin mett sidruni või sibulaga ja eraldi veel astelpaju mett. Ainuke ravim, mida võtsin oli Gelomyrtol, mis röga lahtistas ja hingamise paremaks tegi. Selle rohu infolehel on eraldi ka kirjas,et sobib kasutamiseks rasedatele. Soovitan ka googeldada rase+haige, see annab palju häid nõuandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palavik ei ole üle 38,5, siis ära seda alanda – selline temperatuur ise aitab paraneda. Palavik on organismi kaitsereaktsioon viiruse puhul, mis ei talu sooja ja hävineb selle käigus. Samas, kui palavik on üle 38,5, tuleb kindlasti võtta ühendust arstiga – see omakorda võib viidata (ei pruugi aga võib) põletikule organismis – köha korral enamasti bronhiidile vms.

Kurguvalu vastu on väga head nii raseduse kui imetamise ajal salveiga köhakommid, mida apteegis müüakse. Tõesti tõhusad. Olen neid soovitanud ka oma lähedastele ja ükski pole üle paari päeva nendega ravides pidanud kurguvalu kannatama.

ACC-d ilma arsti loata ei võtaks. Selle mõju koos duphastoniga ei tea.

Enamasti on nii, et ravimid, mis on lubatud kasutada imikutel, on lubatud ka raseduse ajal. Sellised köharavimid on Prospan jt. Seda siis, kui köha on kuiv ja ärritav (st. et röga pole veel lahti väljaköhimiseks). Kui köha on juba lahtine, rögalahtisteid võtta ei ole vaja.

Ehk saad siit – imikute köhaabist mõtteid juurde… neid kõiki saab ka rasedana kasutada:
http://www.perekool.ee/index.php?id=43747&class=forum_schnell&action=view_post&post=3102370

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui palavik ei ole üle 38,5, siis ära seda alanda – selline temperatuur ise aitab paraneda. Palavik on organismi kaitsereaktsioon viiruse puhul, mis ei talu sooja ja hävineb selle käigus. Samas, kui palavik on üle 38,5, tuleb kindlasti võtta ühendust arstiga – see omakorda võib viidata (ei pruugi aga võib) põletikule organismis – köha korral enamasti bronhiidile vms.

Kurguvalu vastu on väga head nii raseduse kui imetamise ajal salveiga köhakommid, mida apteegis müüakse. Tõesti tõhusad. Olen neid soovitanud ka oma lähedastele ja ükski pole üle paari päeva nendega ravides pidanud kurguvalu kannatama.

ACC-d ilma arsti loata ei võtaks. Selle mõju koos duphastoniga ei tea.

Enamasti on nii, et ravimid, mis on lubatud kasutada imikutel, on lubatud ka raseduse ajal. Sellised köharavimid on Prospan jt. Seda siis, kui köha on kuiv ja ärritav (st. et röga pole veel lahti väljaköhimiseks). Kui köha on juba lahtine, rögalahtisteid võtta ei ole vaja.

Ehk saad siit – imikute köhaabist mõtteid juurde… neid kõiki saab ka rasedana kasutada:
http://www.perekool.ee/index.php?id=43747&class=forum_schnell&action=view_post&post=3102370%5B/tsitaat%5D

Mul poja kodus võttab ventoliini kas mina siis võin ka seda võtta???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurguvalu vastu aitab ka see kui võtad mett suhu sulama. Tõhusad on ka pihustatavad õlid, nt. astelpaju-saialille oma. On ka taruvaiguga, aga see on tunduvalt kibedam:) Saialille oma on selline mahe. Olen näinud neid isegi supermarketites müügil (Selveris kindlasti) ja tol hetkel kui ma nägin, oli Selveris isegi soodsam see kui apteegis. Hetkeseisu ei tea muidugi.

Köharohu tee on nt. sidruni, mee ja nelgiteradega. Mina olen poole sidruni mahla pannud teetassi kohta. Nelgiterasid umbes 5tk. Mett maitse järgi, aga mee puhul arvesta, et vesi liiga kuum ei oleks selle jaoks.

Immuunsust tugevdav on ka näiteks selline asi: 1 sidruni mahl, 1 spl. (või maitse järgi) mett ja mõned küüslauguküüned pressitult. Sellist segu võtta 3 korda päevas 1 spl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duphastoniga koos võib küll paratsetamoli võtta. Aga ära paratsetamoli kergekäeliselt ka võta. Samas palavikku ei tohiks kindlasti palju üle 39 lasta raseduse algul, seega 38.5 ma ise võtaks juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oli palavik raseduse ajal ja kellaaeg oli selline, et enda ämmaemandat päris tülitada ei tahtnud, siis helistasin perearsti infoliinile. Soovitati paracetamoli võtta. Kuigi temperatuur oli 38.0. Palavik läks alla ja paari päevaga oli ka haigus kadunud.

Proovi äkki selliseid ammu tuntud immuunsüsteemi tugevdavaid võtteid. Ehk siis organism saab haigusega ise jagu. Mind aitab tavaliselt küüslaugu leib (leib+või+küüslauk+sool), kuum piim meega, sidrun meega. Ja kõige tähtsam maga ja puhka palju. Uni on suurim rohi.

Edu paranemisel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.