Esileht Pereelu ja suhted Haige ühiskond, kus mehed tapavad oma naisi ja laste emasid

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Haige ühiskond, kus mehed tapavad oma naisi ja laste emasid

Postitas:

https://tartu.postimees.ee/6842312/hirmul-lapsed-kutsuvad-politseid-koju-appi

Viimase nelja aastaga tapetud 41 inimest.
Osadel juhtudel on teavitajaks hoopiski haigla personal. Kannatanu ise ei võta midagi ette vaatamata korduvatele juhtumitele.
Naised lasevad end sandiks peksta ja ära tappa.

Selle asemel, et kohe minema kõndida juba pärast esimest vägivallaakti.

Kuidas ma jälestan mehi, kes taovad endast nõrgemaid.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 15:33; 05.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ma jälestan mehi, kes taovad endast nõrgemaid.

Miks sa jälestad? Mõtle uuesti.

Või kuidas sa kujutaksid ette, et keegi TAOKS endast tugevamat?

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on, et on keda välja kutsuda. Nõukaajal miilits ei tohtinud peretüli minna lahutama. Sisuliselt ootaski uksetaga, et kui juba mõrv, siis sekkub.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hale peab olema mees, kes peksab naist? Sest ilmselge on ju, et naine talle vastu ei jaksa hakata. Tahab kedagi peksta, mingu peksku teisi mehi.
See pole ju lihtsalt mingi mees, kes on üldse suuteline naist lööma.
Eriti kui on tegemist tema laste emaga ja ERITI veel teha sellist asja oma laste ees.

Parandan sõnastust – see pole isegi mingi inimene, kes laste ees tümitab/tapab laste ema/isa.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 15:33; 05.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, ka teisi mehi peksta on vale. Ükski normaalne inimene teisi ei tümita.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hale peab olema mees, kes peksab naist?

Kle, saa ükskord aru, su teema on valesti püstitatud.

POLE mõtet enam halada sel tema, kui hale jne. Sellest on lõpmatuseni juba söögi alla ja söögi peale jahutud.
Et see pole üldsegi “mees” nagu sa teda lugupidavalt nimetad (sul omal selline M kodus?), vaid tegu on mingi mehekujulise debiilikuga, kes on haige ja vaja tõsist abi.
Sellest ju rääkis ka see hiljutine palvehelme ohmoon, kes 3 kuud kinni istus.

Aga see, kui sul mees kodus peksab ja sa muudkui tõstatad teemasid, kui hale vms , see ei aita.
Tegu EI OLE mehega, tao see lõpuks oma pisikesse pähe.
Ja kuna tegu on debiili v haigega, siis tuleb vastavalt temaga ka käituda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hale peab olema mees, kes peksab naist?

Kle, saa ükskord aru, su teema on valesti püstitatud.

POLE mõtet enam halada sel tema, kui hale jne. Sellest on lõpmatuseni juba söögi alla ja söögi peale jahutud.

Et see pole üldsegi “mees” nagu sa teda lugupidavalt nimetad (sul omal selline M kodus?), vaid tegu on mingi mehekujulise debiilikuga, kes on haige ja vaja tõsist abi.

Sellest ju rääkis ka see hiljutine palvehelme ohmoon, kes 3 kuud kinni istus.

Aga see, kui sul mees kodus peksab ja sa muudkui tõstatad teemasid, kui hale vms , see ei aita.

Tegu EI OLE mehega, tao see lõpuks oma pisikesse pähe.

Ja kuna tegu on debiili v haigega, siis tuleb vastavalt temaga ka käituda.

Karmilt (ja inetult) öeldud, aga tõsi. Mina arvan, et ühiskond saaks siin palju ära teha. Reaalselt ignoreerida sellist inimest. Mitte temaga suhelda, tema firmalt tellimusi esitada, aga reaalsus on, et kuna vaja, siis pigistatakse silm kinni. Maal on vähemalt nii. Kes mul siis heinamaa suvel niidab? Ta tegi sõbra hinnaga jne. Kurb

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karmilt (ja inetult) öeldud, aga tõsi. Mina arvan, et ühiskond saaks siin palju ära teha. Reaalselt ignoreerida sellist inimest. Mitte temaga suhelda, tema firmalt tellimusi esitada, aga reaalsus on, et kuna vaja, siis pigistatakse silm kinni. Maal on vähemalt nii. Kes mul siis heinamaa suvel niidab? Ta tegi sõbra hinnaga jne. Kurb

Karmilt küll, aga miks inetult?
Haigusest rääkis see vanglast tulnud vaga eksnäitleja.
Debiilsus on ÕS-i andmetel kerge vaimupuue ja nii neid mehi nimetada on sinuarust karm? – Ja siis räägid, et ühiskond paks midagi tegema. Ise ei taha asju õigete nimedaegagi nimetada?? Halloo nagu…

Või arvad, et see, mis toimub nende meeste peades on kõik ok ja häiret pole?

P.S. Naisepeksja minu heinamaad ei niida ja tutvusringkonda ei kuulu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ikkagi aru saada, et lõviosa neist tegudest on toime pandud joobes peaga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ikkagi aru saada, et lõviosa neist tegudest on toime pandud joobes peaga.

Perekoolikate hulgas tehtud küsitlus väidab, et tehakse kaine peaga, külmavereliselt ja vblla isegi ettekavatsetult.

Jotasid on muidugi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tartu.postimees.ee/6842312/hirmul-lapsed-kutsuvad-politseid-koju-appi

Osadel juhtudel on teavitajaks hoopiski haigla personal. Kannatanu ise ei võta midagi ette vaatamata korduvatele juhtumitele.

Naised lasevad end sandiks peksta ja ära tappa.

Selle asemel, et kohe minema kõndida juba pärast esimest vägivallaakti.

Aga kui lihtsalt pole kuhugi minna? Kui peres on laps/lapsed siis kas naine peaks lapse üksi selle peksjaga jätma või kuhu ta koos oma lapsega läheks üleöö? Töökohti pole ka kõigil valida nagu mõnel riigikogulasel (et kogemust ja kvalifikatsiooni ei ole aga saadakse mesimagus töökoht hiigelpalkadega ja hiiglaslike hüvitistega veel takkaotsa), eluasemed maksavad, transport maksab, toit maksab. No ja see mentaliteet ühiskonnas, et kui naine jätaks lapse üksinda siis hakataks naist kohe hoolimatuks sõimama, kui lapsega koos ka mingi koha leiab, siis jälle hoolimatu (et mehe jätab maha ja lapselt võtab isa ära) perelõhkuja, vastutustundetu, li`s. Või variant, et minnaksegi ära aga peksjast mees tuleb lihtsalt järgi.

Et pole vaja kõiges naisi süüdistada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 00:31; 06.12 00:40; 06.12 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks tundub mulle, et kui mees on vägivaldne ja peksab oma naist, siis seda peetakse mehelikuks ja täiesti normaalseks nähtuseks aga kui naine sellisele mehele põgenemise asemel hoopis korralikult kolki annaks enesekaitse eesmärgil, siis seda ei tõlgendataks enesekaitsena vaid hakataks hoopis naist vägivaldsuses süüdistama ja mehe vägivallatsemist naisepoolse (enesekaitse)vägivallaga põhjendama.

Kõik keeratakse paljudel juhtudel naiste vastu lihtsalt, naised tambitakse lihtsalt ära ja kõik.

Ja no ei jagu normaalseid mehi kõigile.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 00:31; 06.12 00:40; 06.12 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja no ei jagu normaalseid mehi kõigile.

See tegelikult ei tähenda, et siis peab võtma ebanormaalse, kes lööb ja peksab. Aga muidugi ongi sageli põhjus see, et naine ei saa üksi hakkama ja laseb end lobi ja peavarju eest klobida, lapsed samamoodi, sest mis neil üle jääb? Ega turvakodus ka igavesti olla saa. Seepärast nad ka varjavad mehe tegusid, ikka kukkusid ja tõmbasid ise endale midagi kaela, mees ei löönud, sest muidu öeldakse, et mine ära ja jäta maha, aga tal pole kuhugi minna, oma palgaga ta välja ei tule ja ega need ütlejad ka ei taha teda ju materiaalselt toetada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine sellisele mehele põgenemise asemel hoopis korralikult kolki annaks enesekaitse eesmärgil, siis seda ei tõlgendataks enesekaitsena vaid hakataks hoopis naist vägivaldsuses süüdistama ja mehe vägivallatsemist naisepoolse (enesekaitse)vägivallaga põhjendama.

Kui tädil oleks rattad, siis ta oleks buss.

Ok, kolki vast iga naine igale mehele pole võimeline andma.
Aga mida saaks teha?

Oma meest ju naine ikka tunneb. Kui see jama hakkab juhtuma, siis meest isegi juurde provotseerida. A`la, noh könn, kas hakkad end jälle nõrgema peal välja elama vms.
Mees kindlasti erutuks veelgi ja ehk ühe löögi oleks ta võimeline ka täpselt tegema. Parem oleks nina pihta, silma alla, kulmu terava osa pihta (sinikas kindel), hädaga käib ka põsk vms. (kõik selle elab püha eesmärgi nimel üle, vägivallatseja pole mingi profipoksija ka)

Ja siis edasi – mehel silmad pipragaasi paksult täis, KOHE politsei kkohale, vigastus fikseerida, ja mees saab koheselt ka 48h betooni peale.
Eriti lihtne oleks see joobes isikuga.

Ja SEAL loetakse talle juba vastavad sõnad peale, et kui veel teed, saad rohkem jne, ega neid seal täna enam ei hellitata, juhul kui tõestus olemas.
Juhul kui.

Siis edasi saab juba rahulikumalt hakata otsima kohta kuhu kolida või mida edasi.
Aga ma pole kuulnud, et ükski naine kunagi nii oleks teinud. Huvitav miks, kas tõesti siis see kaklejast tupsununnu on nii armas?
Veel on olemas igasugused salvestajad (suvaline nutitelefon), kaamerad, juhuslikud tunnistajad jne.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Debiilsus on ÕS-i andmetel kerge vaimupuue ja nii neid mehi nimetada on sinuarust karm? –

On ka reaalselt, kliiniliselt kerge vaimupuude diagnoosi saanud mehi, kes ei peksa mitte kedagi ning jah, selle nimetuse sellises kontekstis kasutamine on nende suhtes ebaõiglane.

Ning teisalt, juriidiliselt on meil mehed ja naised, neljandat võimalust ei ole.

Tropp on tropp, ükspuha mis soost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 08:04; 06.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ikkagi aru saada, et lõviosa neist tegudest on toime pandud joobes peaga.

Jah, aga mida see muudab? Kuidas see asja õigustab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 08:04; 06.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuidas sa kujutaksid ette, et keegi TAOKS endast tugevamat?

Kuula nüüd palun hoolega.
Mina lõin oma eksmeest. Mitmete tülide käigus. Ta oli minust vaieldamatult palju tugevam aga tema vastu ei löönud, keeras selja, kõndis minema. Meil olid omavahel suured probleemid, jah, tema põhjustatud, aga see ei õigusta minu reaktsiooni. Kui see mulle ükskord kohale jõudis, läksin temast lahku ja nüüd ei julge ma enam üldse mitte kellegagi koos elada.
Nii et jah, mina kujutan vägagi hästi ette, et keegi taob endast tugevamat. Endast nõrgemaid pole ma kunagi löönud ja karjumist ka ei poolda.

Mida ma ette ei kujuta, on see, kust minusugune abi saaks. Mehi saab suunata viharavi programmi, naistele pole ette nähtud. Endal mul selleks raha pole – maksan ikka veel eksmehe võlgu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma pole kuulnud, et ükski naine kunagi nii oleks teinud. Huvitav miks, kas tõesti siis see kaklejast tupsununnu on nii armas?

On ikka neid naisi ka kes on minema tõmmanud sellise mehe juurest, tean!

Veel on olemas igasugused salvestajad (suvaline nutitelefon), kaamerad, juhuslikud tunnistajad jne.

Need salvestajad maksavad täitsa arvestatavalt, paljudele on üge kaamera hind nädala söögiraha. Juhuslikud (sest nad on just nimelt JUHUSLIKUD) tunnistajad võivad asja hoopis hullemaks ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 00:31; 06.12 00:40; 06.12 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need salvestajad maksavad täitsa arvestatavalt, paljudele on üge kaamera hind nädala söögiraha.

Tuletagem sulle meelde, et sinul, minul, teemaalgatajal, 90% kägudel jne on taskus olemas nii toimiv diktofon kui toimiv videokaamera.

Selle nutiseadmega saab juhtumisi ka helistada, aga põhimõtteliselt on tegu ikkagi arvutiga, kuhu saab igasugu progamme lisada jne.
Ja see maksab tunduvalt rohkem kui nädala söögiraha.
AGA see on ometigi kõigil olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind feministina hämmastab alati, kui hakatakse rääkima sellest, kuidas feministid vihkavad mehi. Milles see vihkamine väljendub? Selles, et feministid soovivad võrdseid õigusi?
Ja siis ei pilguta keegi silmagi, kui mõni mees järjekordselt oma naist peksab, oma naise tapab. Viimase paari kuu jooksul on meediast läbi käinud kaks räiget mõrva, kus mees tappis oma kallima. Ja keegi ei küsi, et miks mehed vihkava naisi? Aga vihkavad ju. Või tapavad nad oma naisi armastusest ja hoolimisest?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuula nüüd palun hoolega.
Mina lõin oma eksmeest.

Sa lõid kedagi ÜKS kord, seoses tõsiste teise inimese poolt tekitatud probleemide ja tüliga, ja seetõttu ei julge enam kellegagi koos elada???
Minu arust oled sa üks kahest: kas feministi produtseeritud liba või harilik keskmisest kirglikum naine. Viimasel juhul peaks olema meestest järjekord ukse taga. Ilmselt neid “mehe poolt põhjustatud probleeme” oli mitmeid; tõenäosuse järgi järgmisel mehel neid pole ja ongi asi korras.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline naine teatab politseisse ehk võtab midagi ette, siis ta sooviks olla kindel, et ta saab abi ja kui ta otsustab mehest lahkuda, ära minna või mehe ära saata. Siis kes garanteerib, et see mees enam teda tülitama ei tule? Vastus: keegi ei tee seda. Seesama mees võib juba paari päeva pärast teda otsima tulla ja olla vihasem, kui enne.
Või ei ole nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuula nüüd palun hoolega.

Mina lõin oma eksmeest.

Sa lõid kedagi ÜKS kord, seoses tõsiste teise inimese poolt tekitatud probleemide ja tüliga, ja seetõttu ei julge enam kellegagi koos elada???

Minu arust oled sa üks kahest: kas feministi produtseeritud liba või harilik keskmisest kirglikum naine. Viimasel juhul peaks olema meestest järjekord ukse taga. Ilmselt neid “mehe poolt põhjustatud probleeme” oli mitmeid; tõenäosuse järgi järgmisel mehel neid pole ja ongi asi korras.

Keera see eelnev kommentaar pahupidi, kus näiteks mees peksaks iga tüli ajal oma naist natukene. Kasvõi naise enda poolt tekitatud põhjustel. Kas sa siis laulaksid sama laulu, et naine ise süüdi??
Mis krdi maailmas me elame?
Lähisuhtevägivallale EI OLE ÕIGUSTUST!!

Müts maha selle kommenteerija eea, kes tunnistas ausalt, et tal on probleem. Pöördu hea psühholoogi poole, ehk saad abi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline naine teatab politseisse ehk võtab midagi ette, siis ta sooviks olla kindel, et ta saab abi ja kui ta otsustab mehest lahkuda, ära minna või mehe ära saata. Siis kes garanteerib, et see mees enam teda tülitama ei tule? Vastus: keegi ei tee seda. Seesama mees võib juba paari päeva pärast teda otsima tulla ja olla vihasem, kui enne.

Või ei ole nii?

Päris nii ei ole.

Kui mees peksis purjus peaga, siis sealt vabanedes on ta kaine ja saanud järele mõelda.

Kui mees peksis kaine peaga ja rafineeritult, siis talle samuti tehti seal selgeks, et kui veel juhtub, siis jääd sinna juba kauemaks. Kauem tähendab seda, et sul tekib tööl probleeme, vblla isegi saad vallandatud jne. Ka see rafineeritud pätt hakkab mõtlema. Keegi ei hoia töökohal kolm kuud vanglat saanud venda.

Millist tüüpi rohkem esineb, seda ma muidugi ei tea.
Ja et need mehed nüüd päris töötud ja naise kulul elavad töllid oleks, ma ei usu. Siis viskaks naine nad ju ise välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 15:48; 05.12 16:46; 05.12 21:52; 05.12 23:38; 06.12 03:24; 06.12 13:01; 07.12 05:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool on ikka kahepalgeline küll.

Kunagi, kui oli skandaal, kus üks teatrijuht peksis oma armukest nii, et see sattus haiglasse, oli valdav osa kägudest mehe poolel. Lausa mitmeleheküljeline teema oli. Ja üldine suhtumine pigem selline, et noh, eks kunstiinimesed ongi emotsionaalsemad. Aga, et kuna see kunst, mida ta teeb on nii kõrgetasemeline, siis on talle see ükks nõrk joon andestav. Kahjuks ei arvanud nii ainult perekooli käod, vaid jahmatavalt suur osa ühiskonnast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Haige ühiskond, kus mehed tapavad oma naisi ja laste emasid