Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: haige (12+)

Postitas:

Tere,
Kirjutan, et äkki keegi oskab mind lohutada. Nädalaid 12+ ja jäin viirusesse – jube nohu, kurk haige, palavikku mõni kriips üle 37.
Kas selline viirushaigus võib titale häda teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaasi, et sa ravimeid ei kasuta ilma äe loata. loodame, et lootekott ikkagi peab vastu. nüüd tema kaitseb su tibukest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa selliseid ravimeid ei tarvita mis rasedale mõeldud pole siis pole hullu, aga katsu kiiresti terveks saada ja puhata, siis see ei kurna sind ega ka pisikest kõhutitat. Aga kui haigus pikapeale venib siis see kurnav teile mõlemale ju. Looduslikud ravimid, palju ravimteed(küsi apteegist kindlasti, sest kõiki teesid ei tohi rase juua ma ei mäleta aint mida) ja vedelikku ja PUHKUST. Minul aitab tavaliselt jube hästi kuum piim purustatud küüslaugu ja meega…Raseduse ajal mulle selle maitse ka julmalt meeldis 🙂 Jõudu ja jaksu mõlemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin sellel ajal suisa gripis ja ikka korralikult. Kõik läks hästi. Ma saan aru, et muretsed ja et teoreetiliselt võib igasugune ema haigestumine olla risk lapsele, kuid ära üle mõtle. Kas Eesti kliimas on üleüldse võimalik olla rase nii, et sa mingil hetkel endale viirust külge ei saa? Ma arvan, et mitte eriti. Nii, et rahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen 7 nadalat rase ja on ka nohu ja kurk on valus.nii raske on olla.nina on kinni, et ei saa hingatagi normaalselt.muretsen ka kohu beebi parastvaga.kuidas temale kul mojub.ei taha suua ega juua, kuigi tean et pean palju vedelikku tarbima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.