Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Haigekassa

Postitas:

Mu laps saab peagi kolmeseks. Olen ise siiani kodune. Töökohta andsin lahkumisavalduse ja ei taha enne sügist isiklikel põhjustel tööle minna. Lapse isa käib tööl. Abielus me pole. Mis võimalused on mul haigekassaga?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:46; 12.02 22:47; 12.02 23:14; 13.02 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks kogemata valesse alateemasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:46; 12.02 22:47; 12.02 23:14; 13.02 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed ja vormistad end töötuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei taha enne sügist tööle minna ja töötukassas iga kuu käia ja äkki pakutavaid töökohti üles öelda nagu ei taha. Siis polegi mingit võimalust? See ülalpeetav, last kasvatav vanem kehtib ainult abielus olles?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:46; 12.02 22:47; 12.02 23:14; 13.02 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest küll. Ainult selleks abielluma vast ka ei hakka. Võimalus on teha vabatahtlik kindlustusleping, maksta mingi 170 eur kuus. Mingid erakindlustusfirmad pakuvad ka pakette, aga neid ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei taha enne sügist tööle minna ja töötukassas iga kuu käia ja äkki pakutavaid töökohti üles öelda nagu ei taha. Siis polegi mingit võimalust? See ülalpeetav, last kasvatav vanem kehtib ainult abielus olles?

Kui sa nii raskesti haige oled, et haigekassat vajad, võta siis haigusleht. Ravi end. Ja kui oled terve, miks arvad, et sul arsti vaja võiks minna selle aja sees. Et oled kindel ,et sul on kindlasti vaja arsti poole aasta jooksul. Ega see tasuline arst ka nüüd ülemõistuse kallis pole. Vajadusel tasud arve enda ravimise eest.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saad ainult töötuks võtta, muud varianti pole.
See teine variant on VAID nendele, kes abielus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abikaasa töökoha kaudu. ma kunagi võtsin ka teadmatusest ennast töötuks ja lasin ennast töötukassas peedistada, lõpuks sain haigekassa lehelt selle variandi teada.

https://www.haigekassa.ee/inimesele/ravikindlustus/ulalpeetav-abikaasa

ma muidugi ei tea kas peab abielus olema. aga abielluge siis paberil, ei pea pulm kohe olema.

Ei tea, kas peab abielus olema, et saaks abikaasa töökoha kaudu ravikindlustust?? Teadmatus paistab tõesti kaugele.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 07:28; 13.02 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koduseks jäämine on enda vaba valik, siis parim ja sobivaim lahendus on vabatahtlik ravikindlustus.
Teine variant on asuda õppima täiskoormusega kutse- või kõrgkooli.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui enne sügist tööle minna ei taha siis sügisel nagu löheks ikka? võta töötuks, ei pakuta sulle nende mõnede kuude jooksul nii massiliselt tööd. ja mismõttes ei taha töötukassas käia ja töökohti ära öelda? kindlustust tahad küll onju. mis argument see on, et “ma ei taha”….

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AbIeLu oN aInUlT pAbEr!

No aga ikka nillitakse abielu hüvesid, kuigi see mõttetu paber ju midagi juurde ei pidavat andma!

Siin on kõik variandid juba öeldud.

Kas:
* võtad ennast töötuna arvele
* abiellute kiirelt ja saad mehe kaudu kindlustuse
* kindlustad ennast ise mõnes kindlustusfirmas
* Või jääd uuesti rasedaks ja hakkab jälle haigekassa kindlustus kehtima

Ja ka juhul, kui sul kindlustust pole, siis on väga ebatõenäoline, et sa erinevate teenuste eest selle poole aasta jooksul meeletuid summasid maksma peaks, seega ei pruugi sul seda üldse nii väga vaja ollagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei taha enne sügist tööle minna ja töötukassas iga kuu käia ja äkki pakutavaid töökohti üles öelda nagu ei taha. Siis polegi mingit võimalust? See ülalpeetav, last kasvatav vanem kehtib ainult abielus olles?

Mida on rasket iga kuu korra 15min kohal käia Töötukassas, ühtegi pakutavat töökohta vastu võtma ei pea.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:14; 13.02 10:39; 13.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, soovitatakse siin töötuna arvele võtta, kuigi inimesel pole soovi Töötukassa kaudu tööd otsida!

Tasulise tervisekindlustuse asemel soovitan uurida ka Ergost, on minu teada oluliselt odavam.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 10:20; 13.02 11:53; 13.02 21:48; 13.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, soovitatakse siin töötuna arvele võtta, kuigi inimesel pole soovi Töötukassa kaudu tööd otsida!

Inimesel on soov saada Haigekassat.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:14; 13.02 10:39; 13.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostad omale ravikindlustuse, ca 1000€ aasta. Uuri erinevatelt kindlustusseltsidelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 10:44; 13.02 20:33; 13.02 20:40; 13.02 21:58; 14.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei taha enne sügist tööle minna ja töötukassas iga kuu käia ja äkki pakutavaid töökohti üles öelda nagu ei taha. Siis polegi mingit võimalust? See ülalpeetav, last kasvatav vanem kehtib ainult abielus olles?

Kui sa nii raskesti haige oled, et haigekassat vajad, võta siis haigusleht. Ravi end. Ja kui oled terve, miks arvad, et sul arsti vaja võiks minna selle aja sees. Et oled kindel ,et sul on kindlasti vaja arsti poole aasta jooksul. Ega see tasuline arst ka nüüd ülemõistuse kallis pole. Vajadusel tasud arve enda ravimise eest.

Sõltuvalt haigusest võib tasuline ravi olla vägagi üle mõistuse kallis.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:06; 14.02 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, soovitatakse siin töötuna arvele võtta, kuigi inimesel pole soovi Töötukassa kaudu tööd otsida!

Inimesel on soov saada Haigekassat.

Saabki omale haigekassa, kui ise maksab selle eest. Töötuna arvele võtmine on mōeldud siiski tööd otsivale inimesele, mitte sellele, kes tahabki töötu olla! Pealegi teemaalgataja ütles selgelt, et ei taha ennast Töötukassas alandamas käia.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 10:20; 13.02 11:53; 13.02 21:48; 13.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on ikka mõnus elu mõnel. LHP on läbi, lihtsalt ei taha tööle minna, annan lahkumisavalduse, eks mees peab üleval. Ja siis meie teised, normaalselt töötavad naised, karjume nagu hääl kõrbes mingist võrdsest kohtlemisest, sest kohe tulevad mehed ja paistab, et õigustatult, jutuga, et aga nad ju peavadki peret ülal pidama.

Vot üks asi, mida sotsialism hästi tegi, oli meeste ja naiste töötamise võrdselt soodustamine. Ja nii kui saabus kapitalism, hakkas selle saavutuse jalge alal trampimine mingite “ei taha tööle minna”-tädidega, kes kujutavad ette, et kuna nad 18 aastat lapsi kasvatasid ja 2 korda nädalas tolmuimejat kasutasid, on neil õigus poolele mehe varale…

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed ja vormistad end töötuks.

See ei ole töötu, kes ei taha tööle minna! Töötu peab kohe tööle asuma, kui võimalus tekib.
Aga miks mitte abielluda? Sest see on vaid mõttetu paber?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 12:50; 13.02 12:51; 13.02 12:52; 13.02 12:54; 14.02 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest küll. Ainult selleks abielluma vast ka ei hakka. Võimalus on teha vabatahtlik kindlustusleping, maksta mingi 170 eur kuus. Mingid erakindlustusfirmad pakuvad ka pakette, aga neid ei tea.

Aga milleks tasub abielluda? Muidu olete lihtsalt korterinaabrid, kes juhuslikult omavahel lapse saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 12:50; 13.02 12:51; 13.02 12:52; 13.02 12:54; 14.02 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei taha enne sügist tööle minna ja töötukassas iga kuu käia ja äkki pakutavaid töökohti üles öelda nagu ei taha. Siis polegi mingit võimalust? See ülalpeetav, last kasvatav vanem kehtib ainult abielus olles?

Mida on rasket iga kuu korra 15min kohal käia Töötukassas, ühtegi pakutavat töökohta vastu võtma ei pea.

Ja me imestame, kuhu maksuraha kulub…

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 12:50; 13.02 12:51; 13.02 12:52; 13.02 12:54; 14.02 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed ja vormistad end töötuks.

See ei ole töötu, kes ei taha tööle minna! Töötu peab kohe tööle asuma, kui võimalus tekib.

Aga miks mitte abielluda? Sest see on vaid mõttetu paber?

Ei pea, lõpetage see jutt ometi. Ma olen kaks korda töötuna arvel olnud ja alati keeldunud pakkumistest, mis mulle ei sobi. Mitte keegi ei kohusta sind vastu võtma tööpakkumisi.
Aga no kui teemaalgatja tahab loobuda paarisajast eurost kuust töötu abirahast pluss haigekassa kindlustusest, siis ega keelata ei saa muidugi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:14; 13.02 10:39; 13.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on ikka mõnus elu mõnel. LHP on läbi, lihtsalt ei taha tööle minna, annan lahkumisavalduse, eks mees peab üleval. Ja siis meie teised, normaalselt töötavad naised, karjume nagu hääl kõrbes mingist võrdsest kohtlemisest, sest kohe tulevad mehed ja paistab, et õigustatult, jutuga, et aga nad ju peavadki peret ülal pidama.

Vot üks asi, mida sotsialism hästi tegi, oli meeste ja naiste töötamise võrdselt soodustamine. Ja nii kui saabus kapitalism, hakkas selle saavutuse jalge alal trampimine mingite “ei taha tööle minna”-tädidega, kes kujutavad ette, et kuna nad 18 aastat lapsi kasvatasid ja 2 korda nädalas tolmuimejat kasutasid, on neil õigus poolele mehe varale…

Tööl käimine ei ole kohustuslik. See on iga pere oma asi, kuidas nad oma elu korraldavad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 12:50; 13.02 12:51; 13.02 12:52; 13.02 12:54; 14.02 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koduseks jäämine on enda vaba valik, siis parim ja sobivaim lahendus on vabatahtlik ravikindlustus.

Teine variant on asuda õppima täiskoormusega kutse- või kõrgkooli.

Ka õhtukool käib siia alla

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:56; 13.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui enne sügist tööle minna ei taha siis sügisel nagu löheks ikka? võta töötuks, ei pakuta sulle nende mõnede kuude jooksul nii massiliselt tööd. ja mismõttes ei taha töötukassas käia ja töökohti ära öelda? kindlustust tahad küll onju. mis argument see on, et “ma ei taha”….

Ja oled sa ikka kindel, et sügisel saad – naksti!- unistuste tööle? Just hakka praegu otsima! Nähtud küll neid…mul on aega …pärast silmakesed hirmu täis, et keegi ei ootagi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:56; 13.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koduseks jäämine on enda vaba valik, siis parim ja sobivaim lahendus on vabatahtlik ravikindlustus.

Teine variant on asuda õppima täiskoormusega kutse- või kõrgkooli.

Ka õhtukool käib siia alla

Kusjuures ei pea täiskohaga, mina käin tasuta poole kohaga (klausel: alla 7a laps)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hästi ei tea, aga kas pole siis võimalik otsida tööd klausliga, et tööle asuks alates septembrist? Kui vanast töökohast ära tuli, siis ju peabki uut kohta otsima. See pool aastat läheb nagu niuhti.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 07:28; 13.02 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hästi ei tea, aga kas pole siis võimalik otsida tööd klausliga, et tööle asuks alates septembrist? Kui vanast töökohast ära tuli, siis ju peabki uut kohta otsima. See pool aastat läheb nagu niuhti.

Tundub, et tegelikult ei taha üldse tööle minna ja meeldiks kodus edasi istuda. Muidu hakkaks muidugi juba otsima, head töökohta otsitakse ikka kaua.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.02 19:54; 13.02 20:35; 13.02 20:49; 13.02 22:21; 14.02 07:57; 14.02 09:17; 14.02 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja te tänitate teemaalgataja kallal? Kui ei taha tööle minna, siis ei taha. Ma ka ei taha ja olen rõõmuga lastega kodune, mu mehele see sobib ja elame ilusti ära, kuu lõpus sente lugema ei pea.
Need tänitajad on lihtsalt kadedad.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 10:44; 13.02 20:33; 13.02 20:40; 13.02 21:58; 14.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need tänitajad on lihtsalt kadedad.

Jaa, jube kade olen tõesti. Mulle ei meeldi kodus istuda. Muidugi võib igaüks kodus istuda, palju tahab, aga siis ei pea riik sinu eest haigekassat maksma. Võtku oma erakindlustus ja asi vask.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.02 19:54; 13.02 20:35; 13.02 20:49; 13.02 22:21; 14.02 07:57; 14.02 09:17; 14.02 10:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )