Esileht Lapse ootamine Haigekassa hüvitis rasedale

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Haigekassa hüvitis rasedale

Postitas:

Tere

Kas selle hüvitise eest saab kõiki hinnakirjas olevaid teenuseid kasutada? Et kui näiteks kontrolli käigus hambad on siiski terved, kas saab sooda( pärli)pesu ka? Kuskilt lugesin välja, et ainult kindlad teenused? On keegi käinud ja soovitab tln s kuhu minna? Olen muidu Maxilla klient, aga nemad haigekassaga koostööd ei tee.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 11:04; 24.04 11:17; 24.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kas selle hüvitise eest saab kõiki hinnakirjas olevaid teenuseid kasutada? Et kui näiteks kontrolli käigus hambad on siiski terved, kas saab sooda( pärli)pesu ka? Kuskilt lugesin välja, et ainult kindlad teenused? On keegi käinud ja soovitab tln s kuhu minna? Olen muidu Maxilla klient, aga nemad haigekassaga koostööd ei tee.

Hambakivi eemaldus ei käi haigekassa teenuste alla. Käisin ka, lasn eemaldada hambakivi ja pidin ise maksma, mis sest et rase. Ütlesidki, et see ei käi haigekassa kinnimaksatavate teenuste alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga niigi otsi tikutulega taga neid hambaarste, kes haigekassaga lepingu on sõlminud ja siis veel valitud teenused ka! Pole midagi öelda, kui pettuma see eesti süsteem paneb…

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 11:04; 24.04 11:17; 24.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled pettunud, et solidaarse raviraha eest ei tehta sulle edevusteenust?
Ausalt? A sünnita sius kodus, sest sünnituspalati raha läks edevuse peale.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:23; 12.05 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kas selle hüvitise eest saab kõiki hinnakirjas olevaid teenuseid kasutada? Et kui näiteks kontrolli käigus hambad on siiski terved, kas saab sooda( pärli)pesu ka? Kuskilt lugesin välja, et ainult kindlad teenused? On keegi käinud ja soovitab tln s kuhu minna? Olen muidu Maxilla klient, aga nemad haigekassaga koostööd ei tee.

Hambakivi eemaldus ei käi haigekassa teenuste alla. Käisin ka, lasn eemaldada hambakivi ja pidin ise maksma, mis sest et rase. Ütlesidki, et see ei käi haigekassa kinnimaksatavate teenuste alla.

Miks ei käi, mina just käisin ja pidin ise ainult alla 20 eurot maksma (muidu vist 50-70see olnud). Oli läbivaatus, kuna auke polnud, aga hambakivi, siis tegi soodapesu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:28; 12.05 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain hambakivi eemaldamise küll soodusega ja hambaaukude paranduse, kõik läks sellest summast maha ehk teatud osa oli minu jaoks tasuta ja maksin väiksemad summad kui tegelikult kokku oleks pidanud minema. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 12:42; 24.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu arvates hambakivi eemaldamine on vaid iluprotseduur, siis palju õnne!

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 11:04; 24.04 11:17; 24.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väitnud et see oli iluprotseduur? Paha päev?
Käisin rasedana, oli vaja teha ja tehti, kõik tehti tuimestuseta. Ja kõik oli soodusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 12:42; 24.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aastat tagasi, esimest last oodates olid ka mul hambad korras ja sain pärilpesu nö tasuta ehk ei pidanud juurde tasuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab kõiki teenuseid tasuta- pärlipesu, valgendamist, kivikeste paigaldamist. Eestis on ikka väga mõnus see solidaarne haigekassa süsteem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei näe haigekassa hinnakiri seda ette. Need hamvaarstid petavad riiki. Ju esitavad haigekassale valearveid, peaasi on raha kätte saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:23; 12.05 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei näe haigekassa hinnakiri seda ette. Need hamvaarstid petavad riiki. Ju esitavad haigekassale valearveid, peaasi on raha kätte saada.

Miks petavad, mul eesti.ee ilusti kirjas mille eest ja kuidas kasutatud. Jah päris tasuta ei saanud, pidin ise ka osa maksma, aga kui ikka on vaja hambakivi eemaldada ja seda saab ainult pärlpesuga, siis tulebki teha.

Valgendamist ja kivikeste paigaldamist muidugi haigekassa ei korva, see on tõesti iluks, aga pärlpesu pole ainult iluks, vaid ikka meditsiiniline põhjus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:28; 12.05 08:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Haigekassa hüvitis rasedale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.