Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigekassa kohta küsimus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Haigekassa kohta küsimus

Postitas:

Olen haiguslehel üleviimine kergemale tööle. Põhitöökohas kergemat tööd polnud. Lisatöökohas 0,25 koormusega ma käin. Küsimus on selles, et esmane 30päevane haigusleht sai arsti poolt väljastatud ja põhitöökoht on selle ka omalt poolt edastanud. Kas haigekassa peab ootama ära ka teise töökohas kinnituse või mis oodi see käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ootabbteise töökoha kinnitust. Ilma selleta ei tee midagi. Arvestus käib kogu sissetuleku kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista haigekassa infotelefonil ja küsi. Aga minu meelest mõlemad tööandjad ei saagi haiguslehte kinnitada, st kui üks on juba kinnitanud, siis teisel polegi võimalik enam midagi kinnitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergemale tööle üleviimise puhul on oluline, et sinu haiguslehe kinnitab ning sellele sisestab makstud töötasu SEE TÖÖANDJA, kes leidis kergema töö ja midagi maksis- sellest nr lähtuvalt maksab Haigekassa juurde nii, et kokku saad 100% eelmise aasta keskmisest!

Töökoht, kus sa tulu ei saa (kergemat tööd ei leitud), nende kinnitus pole oluline- kui läheb Haigekassasse vaid nende kinnitatud leht, kus saadud töötasu 0, siis maksab Haigekassa sulle 70% eelmise aasta keskmisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

haigekassa jaoks pole oluline, milline tööandjatest lehe kinnitab
kui küsimus on selles, et leht on kinnitatud, aga raha pole laekunud, siis haigekassal on maksmiseks aega 30 päeva alates lehe kinnitamisest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigekassa kohta küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.